ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W GDYNI

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W GDYNI?

6 plusów z odbiorów technicznych z z profesjonalistą w Gdyni

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ GDYNIA

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Gdyni

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Gdyni - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań GDYNIA od dewelopera w mieście GDYNIA

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Gdyni?

Odbiór mieszkania w Gdyni


Odbiór mieszkania jest momentem który prawidłowo przeprowadzony pozwoli nam w przyszłości uniknąć niekiedy bardzo dużych kosztów. W przypadku bowiem gdy wykryjemy wszystkie usterki i zostaną one zapisane w protokole odbioru deweloper zostanie zobowiązany do ich naprawy na jego własny koszt. W tym celu jednak niezbędne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego właśnie warto jest skorzystać z profesjonalistów, których praca oszczędzi nam stresu a także kosztów, które musiałyby zostać wydane na naprawę usterek w przypadku ich niezauważenia.

Jak sprawdzamy mieszkanie w Gdyni?


W trakcie odbioru inżynier firmy odbiór.pl działający na terenie Gdyni wyposażony jest w odpowiedni sprzęt służący do wykrycia nawet najdrobniejszych usterek. Nasi inżynierowie są nawet w posiadaniu kamery termowizyjnej, która pozwoli wykryć nawet takie wady nieruchomości jak obecność zacieków czy też mostków termicznych- miejsc ucieczki ciepła z mieszkania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi sprawdzania mieszkania w Gdyni?


Nasi inżynierowie pracujący w Gdyni to osoby które stale uczestniczą w szkoleniach dotyczących aktualnych norm budowlanych. Taka wiedza, połączona z szerokim doświadczeniem jest kluczowa, zapobiega bowiem możliwości podważenia ich kompetencji przez dewelopera. Nasi inżynierowie zawsze stoją po Państwa stronie. Nie zatrudniamy osób, które miałyby jakiekolwiek powiązania z deweloperem.

Jak skontaktować się z nami w sprawie odbioru w Gdyni?


Kontakt w sprawie odbioru w Gdyni z inżynierami firmy odbiór.pl jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać preferencyjną formę kontaktu- zadzwonienie na naszą infolinię na numer podany na górze strony lub skorzystanie z formularza kontaktowego. Opowiemy o szczegółach odbioru i umówimy termin z naszym inżynierem.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl