ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W TRÓJMIEŚCIE

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W TRÓJMIEŚCIE?

6 plusów z odbiorów technicznych z z profesjonalistą w Trójmieście

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ TRÓJMIASTO

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Trójmieście

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Trójmieście - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań TRÓJMIASTO od dewelopera w mieście TRÓJMIASTO

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Trójmieście?

Odbiór mieszkania w Trójmieście


Moment odbioru to często dość stresujący etap w procesie kupna mieszkania. Chcemy bowiem by nasze wymarzone mieszkanie było idealnie przygotowane a także wolne od wszelkich wad i usterek. W rzeczywistości sytuacje kiedy mamy do czynienia z bezusterkowym mieszkaniem w trakcie odbioru praktycznie się jednak nie zdarzają. Firma odbiór.pl powstała by pomagać klientom w tym ważnym momencie i zapewnić profesjonalny odbiór mieszkania, by wykryć wszelkie usterki, zadbać o zapisanie ich w protokole odbioru i zapobiec sytuacji kiedy w przyszłości klient musiałby zapłacić za ich naprawę z własnej kieszeni.

Jak wygląda odbiór mieszkania w Trójmieście?


W trakcie odbioru mieszkania w Trójmieście nasz inżynier dokładnie sprawdza stan techniczny nieruchomości, zwracając uwagę na to by wszelkie zidentyfikowane usterki znalazły się w protokole odbioru- dokumencie regulowanym przez ustawę deweloperską. W trakcie sprawdzania mieszkania nasz inżynier wykazuje się asertywnością w stosunku do dewelopera. Dzięki znajomości całej masy aktualnych norm budowlanych nasi profesjonaliści są w stanie dokładnie wskazać jaka usterka jest usterką i zapobiec podważenia ich przez dewelopera.

Dlaczego warto zlecić nam odbiór mieszkania w Trójmieście?


Inżynierowie firmy odbiór.pl działający na terenie Trójmiasta to profesjonaliści w każdym calu. Nasi fachowcy dbają o to by wykryć nawet najdrobniejsze usterki. Oprócz dużej wiedzy i doświadczenia nasi fachowcy stosują się do wypracowanych standardów, przeprowadzając odbiór z wykorzystaniem specjalnych „checklist”.

Jak zarezerwować odbiór mieszkania w Trójmieście?


Termin odbioru mieszkania w Trójmieście z fachowcami z firmy odbiór.pl można zarezerwować na dwa sposoby- w zależności od Państwa preferencji. Możliwy jest kontakt telefoniczny na numer podany na górze strony lub wypełnienie formularzu. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów odbioru oraz umówienia terminu z naszym inżynierem.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl