ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W GDAŃSKU I GDYNI

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W GDAŃSKU I TRÓJMIEŚCIE?

6 plusów odbiorów technicznych z profesjonalistą w Gdańsku

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ GDAŃSK

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Gdańsku i Trójmieście

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Gdańsku - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań GDAŃSK od dewelopera w mieście GDAŃSK

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Gdańsku?

Gdańsk – odbiór mieszkania z pomocą fachowca

Mieszkań deweloperskich jest coraz więcej. Warto rozważyć pomoc w trakcie odbioru mieszkania, ponieważ jakość wykończeń może okazać się odwrotnie proporcjonalna do szybkości budowy. Innymi słowy, im szybciej zbudowana jest nieruchomość, tym większe prawdopodobieństwo, że zawiera sporo wad i usterek, które warto wykryć, by zostały naprawione na koszt dewelopera lub niestarannej firmy budowlanej. Nasza firma (https://odbiór.pl) wykonuje usługi pomocy przy odbiorze technicznym mieszania na terenie całego Trójmiasta, w tym w Gdańsku. Nasi inżynierowie odbierali dziesiątki mieszkań i domów, znają normy budowlane oraz są wyposażeni w zgodny z normami sprzęt (łaty, kątowniki, wilgotnościomierze, dalmierze itp.). Nasze usługi wykonujemy zarówno na rynku pierwotnym (odbiór nieruchomości), jak i na rynku wtórnym (przegląd techniczny).

Jak wygląda odbiór mieszkań w Gdańsku?

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z mieszkaniem, domem, rynkiem pierwotnym, czy wtórnym staramy się podejść do naszego zadania profesjonalnie. Zwykle zaczynamy nasze usługi od analizy dokumentacji klienta, by poznać kwestie związane ze stanem technicznym nieruchomości. Większość deweloperów popełnia bardzo dużo błędów przez pośpiech. Współczesność nauczyła ludzi ciągłego pędu i realizowania swoich planów w czasie krótszym niż założony. Takie zachowanie skutkuje większą liczbą usterek w trakcie budowy. Krzywizny, nieprawidłowy montaż, uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia, pęknięcia rysy i ubytki – to zaledwie część usterek. Większość z nich wymaga poprawek, ponieważ są one winą dewelopera, który nie dotrzymał warunków umowy.

Jak zamówić odbiór z pomocą naszej firmy w Gdańsku?

Przede wszystkim wystarczy nas znaleźć na stronie internetowej (odbiór.pl). Tam znajdują się zarówno niezbędne informacje, jak i bezpośredni kontakt. Najłatwiej skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy. Oddzwonimy w miarę możliwości do każdego, kto chciałby skorzystać z naszej usługi odbioru mieszkania w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie. Chętnie udzielimy informacji telefonicznej związanej z zakresem naszej działalności.

Gdańsk – czy warto zlecić usługę odbioru mieszkania inżynierowi odbiór.pl?

Na podstawie protokołu odbioru, przy sporządzeniu którego pomagamy, klient może domagać się naprawy wszystkich wad i usterek. Po sporządzonym protokole mamy 14 dni na to, by deweloper odniósł się do zauważonych wad, zaś do 30 dni od podpisania protokołu ma obowiązek wszystkie wady naprawić na własny koszt. Wyniki, jakie zostają zawarte w protokole opracowano w oparciu o specjalistyczny sprzęt, a zatem trudno podważyć jego prawdziwość, co jest istotne, gdy deweloper będzie miał jakiekolwiek uwagi. Istotne jest wpisanie do protokołu tych usterek, które w dniu odbioru zostały dostrzeżone, ponieważ za te, których nie uwzględnimy nie możemy domagać się naprawy. Zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych inżynierów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl