odbiory domów i mieszkań

Odbiór mieszkania od dewelopera Warszawa, odbiory mieszkań

Zobacz przykładowe usterki, które znajdujemy podczas odbiorów domów i mieszkań

Dlaczego warto zrobić odbiór techniczny z odbiór.pl w Warszawie?

6 plusów wykonania odbiorów technicznych z profesjonalistą w Warszawie

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Konkurencyjna cena

Koszt mieszkania w Warszawie to kilkaset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To zaledwie ułamek ceny mieszkania, dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia podczas odbioru i zaoszczędzić na ewentualnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Wysoka dostępność

Nasz zespół inżynierów w Warszawie jest w stanie przyjąć praktycznie wszystkie zlecenia, nawet te z niewielkim wyprzedzeniem. Jesteśmy dostępni w różnych porach pracy deweloperów, a dzięki wielu inżynierom obsługujemy bez problemów z dostępnością.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Działamy w całej Polsce

Nasi inżynierowie są dostępni w 18 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Warszawie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejscowości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Doświadczeni i certyfikowani inżynierowie

Pracują dla nas tylko inżynierowie. Każdy nowo zatrudniony pracownik musi przejść kompleksowe szkolenie. Uczestniczy też w odbiorach z bardziej doświadczonymi inżynierami, by poznać specyfikę odbiorów mieszkań od deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Znamy normy i przepisy

Prawidłowy stan mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszystkie przepisy i są w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie. W razie jakichkolwiek aktualizacji organizujemy szkolenia z udziałem prawników, a więc specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Oszczędzisz pieniądze

Usterki i wady są obecne w każdym mieszkaniu, natomiast odbiór techniczny jest właściwym momentem na przekazanie ich deweloperowi. Ma on obowiązek odnieść się do nich i naprawić zgłoszone wady na swój koszt. Dlatego wwarto skorzystać z usług odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Termowizja

Podczas odbioru wykonujemy także badanie termowizyjne, które pozwala na wychwycenie zawilgoceń czy mostków termicznych. Takie usterki trudno zauważyć inaczej, a przeoczenie może rodzić poważne konsekwencje np. w postaci pleśni lub grzyba.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Warszawa od dewelopera w mieście Warszawa

Dokładność

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria podczas rekrutacji w odbiór.pl. Zatrudniamy takich inżynierów, którzy są zdolni wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas odbioru mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, który umożliwia wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

Opinie z odbiorów mieszkań Warszawa

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Warszawie

Katarzyna Ż., Warszawa

Polecam usługi firmy odbiór.pl. Kontakt z firmą był bardzo dobry. Pracownik uczestniczący w odbiorze lokalu dysponował odpowiednią wiedzą i narzędziami. Przekazał nam wiele cennych uwag w kwestii wykończenia mieszkania dostosowanego do zastanego stanu lokalu m.in. malowania ścian czy materiału na podłogi. Jestem zadowolona i na pewno skorzystałabym jeszcze raz z oferowanych usług.

Maksym P., Warszawa

Polecam! Bardzo solidna firma, dobre podejście do Klienta, wsparcie w każdym aspekcie planowania odbioru mieszkania. Sam odbiór mieszkania - maja świetnych specjalistów, sprawdziliśmy cale mieszkanie. Osobno warto dopłacić i zamówić raport odbioru mieszkania ze zdjęciami.

Dorota B., Warszawa

Świetna firma. Nie było problemu z kontaktem. Pani Natalia, która pomogła nam w odbiorze technicznym mieszkania, była bardzo miła, profesjonalna i rzetelna. Wszystko nam tłumaczyła, co robi, na co warto zwracać uwagę itp. Bez niej byśmy sobie nie poradzili. Dziękujemy :)

Daniel N., Warszawa

Pani, która zajmowała się odbiorem naszego mieszkania sprawnie i bardzo precyzyjnie sprawdziła wszystkie techniczne niuanse, wychwyciła najmniejsze niedoskonałości. Ponadto przy okazji spotkania przekazała mnóstwo cennych informacji co do dalszego postępowania. Szczerze polecam.

Małgorzata D., Warszawa

Bardzo profesjonalnie. Pani inżynier zauważyła niedociągnięcia, których ja nie byłabym w stanie sama dostrzec. Dodatkowo firma uznawana wśród deweloperów, więc nie było problemów z uznaniem reklamacji. POLECAM.

Krzysztof W., Warszawa

Bardzo przydatna usługa odbioru domu wraz z Państwa inżynierem. Bardzo solidne podejście do tematu. Polecam wszystkim kupującym, aby takie sprawdzenie domu wykonali przed odbiorem. W moim przypadku znalezione zostały 24 wady, których w większości samemu bym nie znalazł. Dziękuję.


Odbiór mieszkań Warszawa

Jeśli znaleźli się Państwo na tej stronie (odbiór.pl), oznacza to zapewne, że jesteście szczęśliwymi nabywcami mieszkania (lub domu) od dewelopera w Warszawie. Podpisaliście już umowę deweloperską, z niecierpliwością i ekscytacją obserwowaliście postępy budowlane na inwestycji, a teraz – już po ukończeniu procesu budowlanego – dostaliście od dewelopera informację o konieczności odbioru mieszkania? Jeżeli nie jesteście przekonani co do własnych umiejętności inżynieryjnych i do tego, czy samodzielnie potraficie zweryfikować niedoróbki budowlane dewelopera, trafiliście we właściwe miejsce. Nasza firma odbiór.pl specjalizuje się w pomocy nabywcom mieszkań przy odbiorze mieszkania od dewelopera.

Cennik odbioru mieszkania od dewelopera z odbiór.pl w Warszawie

W tabelce przedstawione zostały orientacyjne wyceny mieszkania o określonym metrażu. Finalna cena uzależniona jest od tego, jakie oczekiwania ma klient wobec naszego inżyniera, a także jakim rabatem zostanie objęta ostateczna wycena. 

Odbiory z odbiór.pl - metraż
Koszt usługi (kwota brutto)
Mieszkanie do 60 mkw.
Od 149 zł
Mieszkanie do 100 mkw.
Od 349 zł
Mieszkanie do 200 mkw.
Od 449 zł
Dodatkowe usługi
Wycenione indywidualnie

Co sprawdzamy przy odbiorach technicznych mieszkań w Warszawie?

Inżynierowie naszej firmy w Warszawie pomogą Państwu sprawdzić, czy deweloper przekazuje mieszkanie, które obiecał w umowie oraz czy mieszkanie jest wolne od wad budowlanych. Przed odbiorem poprosimy Państwa o dostarczenie nam dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia fachowego odbioru technicznego: chodzi przede wszystkim o tzw. standard wykończenia oraz o rzut architektoniczny lokalu na kondygnacji (w przypadku domu – rzut domu). Na odbiór udajemy się wyposażeni w fachowy sprzęt budowlany, taki jak poziomice, miarowe kątowniki, łaty, wilgotnościomierze, szczelinomierze, pirometry czy kamery termowizyjne. W trakcie odbioru nasz inżynier wypatruje nie tylko zwykłych wad i usterek (np. pękająca ściana, krzywy kąt, wady dylatacji), ale także weryfikuje zgodność lokalu z dokumentacją oraz normami budowlanymi (w szczególności z tzw. Polskimi Normami).

Usterki z odbiorów technicznych mieszkań deweloperskich w Warszawie

Inżynierowie, którzy pracują dla nas, mają obowiązek podczas odbioru dokumentować każdą usterkę, która polega na nieprawidłowej realizacji inwestycji. To bardzo ważne, ponieważ jest niezbędne w trakcie negocjacji z deweloperem. Jest to też dowód, że nasi fachowcy są rzetelni i potrafią znaleźć usterki w miejscach, które nie przyszłyby do głowy nawet najbardziej dociekliwemu właścicielowi.

Przykładem może być chociażby nieprawidłowe wykończenie elewacji, które znalazł nasz inżynier podczas odbioru mieszkania w inwestycji Zen Garden zlokalizowanej na Mokotowie.

Uszkodzenie elewacji - Zen Garden Mokotów

Ważne jest, że nasi fachowcy przed odbiorem mają wgląd w dokumentację, dzięki czemu wiedzą, do czego zobowiązał się deweloper, gdy zawierał umowę z nabywcą. Wiedza pozyskana podczas analizy dokumentów pozwala wykryć pracę, która została niewykonana lub niedokończona.

Brak części obróbki blacharskiej elewacji - Osiedle Orso, Ursus

Przykładem takiej sytuacji był brak części obróbki blacharskiej elewacji na Osiedlu Orso. Podobna sytuacja miała miejsce w Rokokowa Residence w Warszawie, gdzie inżynier w trakcie odbioru zastał niedokończony taras.

Niedokończony taras - Rokokowa Residence Warszawa, Bielany

W trakcie odbioru domów inżynierowie sprawdzają także części przynależne do domu. Zdarza się, że bardzo często w trakcie takiej kontroli na zewnątrz inżynier dostrzega liczne wady, które wynikają z nieprawidłowego montażu ogrodzenia. W trakcie odbioru na Osiedlu Fabryczna znaleziono niedokładnie wykończone ogrodzenie. Nieprawidłowo zamocowany zamek furtki to wada zauważalna gołym okiem.

Nieprawidłowo zamocowany zamek furtki - Os. Fabryczna Warszawa

Nieprawidłowości, które można w miarę sprawnie naprawić, to jednak nic strasznego w porównaniu z większymi usterkami, które mogą wpływać na jakość życia w nowym miejscu. Przykładem może być znaleziony grzyb lub pleśń na ścianie, ponieważ to najczęściej efekt długotrwałego zawilgocenia, co może niepokoić. Grzyba na ścianie znalazł nasz inżynier w inwestycji Polana znajdującej się w dzielnicy Wawer.

Pleśń na ścianie - Polana Wawer

Podobnym problemem mogą być wszelkiego rodzaju nierówności, odchyłki czy pęknięcia, które wpływają na wykończenie wnętrz, np. brak kąta prostego, który udokumentował inżynier podczas odbioru inwestycji Zdrowa w Warszawie.

Brak kąta prostego - Zdrowa Warszawa

Jak skontaktować się z nami w celu odbioru mieszkania w Warszawie?

W zależności od Państwa preferencji można do nas zadzwonić (korzystając z numeru telefonu podanego na górze strony) lub zarezerwować termin odbioru na podstawie internetowego formularza. Co do zasady nie ma u nas problemu z umówieniem pomocy przy odbiorze w Warszawie w dowolnym terminie: jeśli nie będziemy w stanie udać się na odbiór (bo np. jesteśmy już umówieni z innym klientem) zorganizujemy fachowe zastępstwo. Najczęściej jednak jesteśmy w pełni dostępni dla naszych warszawskich klientów.

Warszawa - odbiory mieszkania od dewelopera i odbiór domu od dewelopera

Zajmujemy się oceną techniczną nie tylko warszawskich mieszkań, ale także domów, zarówno w Warszawie, jak i w miejscowościach podwarszawskich. Poza rynkiem pierwotnym działamy także na rynku wtórnym: sprawdzamy stan techniczny mieszkań w kamienicach i blokach, a także doradzamy, czy i za jaką cenę warto kupić stary dom. Innymi słowy: nasza firma to grupa inżynieryjnych pasjonatów, którzy czerpią przyjemność z przeprowadzania audytów technicznych wszelkich stołecznych budowli.

Zobacz też: odbiór mieszkania Warszawa cena.

Zobacz też: odbiór mieszkania Warszawa Mokotów, odbiór mieszkania Warszawa Ursynów, odbiór mieszkania Warszawa Wola, odbiór mieszkania Warszawa Białołęka, odbiór mieszkania Warszawa Bielany, odbiór mieszkania Warszawa Bemowo, odbiór mieszkania Warszawa Targówek, odbiór mieszkania Warszawa Śródmieście, odbiór mieszkania Warszawa Ochota, odbiór mieszkania Warszawa Wawer, odbiór mieszkania Warszawa Praga Północ, odbiór mieszkania Warszawa Praga Południe, odbiór mieszkania Warszawa Ursus, odbiór mieszkania Warszawa Żoliborz, odbiór mieszkania Warszawa Włochy, odbiór mieszkania Warszawa Wilanów, odbiór mieszkania Warszawa Wesoła, odbiór mieszkania Warszawa Rembertów.


Zarezerwuj odbiór 886 070 575

Nasze usługi

Usługi odbioru mieszkania oraz inne usługi audytów technicznych nieruchomości - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Odbiór mieszkania od dewelopera

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Przy odbiorze korzystamy ze zgodnych z normami narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego i wilgotnościomierza. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru. Deweloperzy naprawiają wskazane przez nas wady, a średni koszt usunięcia takich wad to zwykle kilka tysięcy złotych. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Przegląd techniczny mieszkania na rynku wtórnym

Podczas przeglądu mieszkania weryfikujemy m.in. szczelność okien, zacieki i zawilgocenia, metraż oraz instalacje nadające się do wymiany. Możemy także sporządzić szacunkową wycenę kosztów remontu nieruchomości. Nasze raporty z przeglądu mieszkań umożliwiają negocjację ceny ze sprzedawcą oraz pozwalają na rezygnację z kupna nieruchomości, która na pozór jest w dobrym stanie, ale w rzeczywistości wiąże się z koniecznością dokonania kosztownych remontów.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Odbiór domu od dewelopera

W ramach odbioru domu sprawdzamy także m.in. poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu. Przy odbiorze domu korzystamy z narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego orazz kamery termowizyjnej. Usterki wpisujemy do protokołu udostępnionego nam przez dewelopera. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Przegląd techniczny domu na rynku wtórnym

W ramach przeglądu domu na rynku wtórnym sprawdzamy także m.in. poddasze (np. pod kątem bytowania tam zwierząt takich jak kuny), schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu, szczelność okien, a także niewidoczne gołym okiem zacieki oraz zawilgocenia. Podobnie, jak w przypadku mieszkania przygotowujemy raport zawierający ocenę stanu technicznego domu. Możemy też oszacować koszty remontu domu.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Badanie termowizyjne

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir, którymi wypatrujemy tzw. mostki termiczne. Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie wychwycić także niewidoczne gołym okiem ogniska korozji biologicznej (np. grzyba), zacieki oraz zawilgocenia w ścianach nieruchomości.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Sprawdzenie ekipy wykończeniowej

Nasza firma jest w stanie sprawdzić remont/wykończenie wykonane w mieszkaniu lub w domu przez firmę wykończeniową/ekipę remontową. Dotyczy to zarówno remontów na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Każdy remont wiąże się z niedoróbkami, a nasi inżynierowie są w stanie odebrać taki remont i wskazać ekipie elementy wymagające poprawy.


Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne.
Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone.
Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Baza wiedzy

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera - formalności Odbiór mieszkania i umowa przeniesienia własności Pozwolenie na użytkowanie budynku a odbiór techniczny Jak sprawdzić prąd podczas odbioru mieszkania Czy piwnica wlicza się w metraż mieszkania Koszt związany z odbiorem mieszkania Czym jest inwentaryzacja powykonawcza domu? Co zrobić, gdy podczas odbioru mieszkania lub domu widać zawilgocenia i grzyb Inspektor podczas odbioru mieszkania Zakup mieszkania z rynku wtórnego - kiedy przekazać klucze Czy warto przed kupnem wykonać inspekcję domu Kiedy dokładnie po odbiorze mieszkania lub domu podpisać akt notarialny Tynki - normy 2022 Jaka jest cena ekspertyzy budowlanej Tynku cementowo-wapienne a odbiór mieszkania Ściany w mieszkaniu - jakie są normy zawilgocenia Jak przepisać licznik po kupnie nieruchomości Odbiory mieszkań a przekazanie kluczy - różnice Ekspertyza techniczna dotycząca mieszkania Dopuszczalne wymiary miejsca postojowego Części wspólne - jak wygląda kwestia rękojmi Odpowiedzialność dewelopera za wady ukryte Zakup domu na rynku wtórnym Plusy i minusy kupna domu od osoby prywatnej Czy warto wykonać odbiór mieszkania na rynku wtórnym Odchyłki podczas odbioru mieszkania i domu Ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim Zatajenie informacji przy sprzedaży nieruchomości Kupno mieszkania lub domu najważniejsze informacje Co zrobić podczas odbioru, gdy wadą są porysowane okna Audyt remontowy Ocena techniczna wykonanych robót budowlanych Stan techniczny domu przy zakupie Rodzaje stanu deweloperskiego domu Weryfikacja remontu i wykończenia mieszkania Pomoc przy odbiorze mieszkania Ile kosztuje odbiór domu Najlepsi deweloperzy Warszawa Ranking deweloperów Czym jest PN-ISO 9836:1997 Wzór protokołu odbioru instalacji elektrycznej Jak powinien wyglądać protokół zdawczo-odbiorczy sprzedaży mieszkania Zakup nieruchomości na firmę czy prywatnie? Umowa deweloperska a umowa sprzedaży Ranking deweloperów Wrocław Ranking deweloperów Warszawa Zakup mieszkania a ekspektatywa Jakie są normy techniczne podczas odbioru mieszkania Jak dobrze kupić mieszkanie lub dom Sprzęt niezbędny podczas odbioru mieszkania Co zrobić, gdy remont został źle wykonany Jak sprawdzić ekipę remontową Stan techniczny grzejników Na co zwrócić uwagę podczas odbioru domu od dewelopera Metraż przy zakupie mieszkania lub domu Formalności po zakupie domu Formalności po zakupie mieszkania z rynku wtórnego Ile bierze notariusz za kupno mieszkania Inwestor a deweloper Jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek Podatek od zakupu mieszkania od dewelopera Wilgotność ścian norma Condohotel opinie Deweloperzy trójmiasto ranking Flipowanie mieszkań - podatki Jak załatwić upoważnienie do odbioru mieszkania lub domu O co pytać podczas kupna mieszkania na rynku wtórnym Rzeczoznawca podczas odbioru mieszkania Co można zrobić przed odbiorem technicznym Przepisy dotyczące balustrad Czy badanie termowizyjne w domu to dobry pomysł O co pytać przy kupnie domu? Odbiór techniczny domu od dewelopera Opinie o deweloperach Rzeczoznawca budowlany cennik Jak pozbyć się odchodów kuny domowej? Kupno domu krok po kroku Co warto sprawdzić podczas odbioru instalacji wodno-kanalizacyjnej Formalności po zakupie mieszkania urząd miasta Opóźnienie odbioru a kara dla dewelopera Odbiór mieszkania od najemcy Firma remontowa nie wywiązała się z umowy Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Warszawa opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Kraków opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Wrocław opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Łódź opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Katowice opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Poznań opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Gdańsk opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Szczecin opinie Stan instalacji podczas odbioru mieszkania lub domu Kupno mieszkania od dewelopera - jakie zadać pytania Normy budowlane podczas odbioru mieszkania Jaka jest cena badania termowizyjnego Normy odbioru posadzek Czy warto sprawdzić dom przed kupnem Negocjacja ceny domu Wady ukryte zakupionego domu Wezwanie do usunięcia wad przez dewelopera Mieszkanie na raty od dewelopera Co trzeba sprawdzić podczas kupna starego domu Czy na zakup domu od dewelopera przysługuje gwarancja Gdzie odnotować zmiany w metrażu kupionego mieszkania Wady podczas odbioru mieszkania lub domu Pułapki przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym Doradca przy zakupie mieszkania Odbiór mieszkania lub domu z fachowcem Jak sprawdzić instalacje podczas odbioru mieszkania Kupno mieszkania od komornika Czy można ominąć umowę deweloperską Podatek od kupna domu Prospekt informacyjny – co warto wiedzieć Koszt aktu przeniesienia własności Sprzedaż nieruchomości - wyłączenie rękojmi Najwięksi deweloperzy w Polsce Jak odebrać garaż? Jak odnieść się do metrażu podczas odbioru mieszkania Ile trwa średnio odbiór mieszkania Kupno mieszkania od dewelopera - co warto wiedzieć Lista referencyjna podczas odbioru mieszkania Odbiór mieszkania a dokumenty od dewelopera Jak wykonać pomiar wilgotności wylewki przy odbiorze mieszkania lub domu Kupno domu - czy warto go wcześniej sprawdzić Stan techniczny mieszkania przy zakupie Sprawdzenie wymiarów działki Jak bezpiecznie podpisac umowę przedwstępną Sprzedaż mieszkania - sporządzenie protokołu Unikanie podatku od kupna nieruchomosci Czy warto zlecić odbiór mieszkania firmie Kupno domu od dewelopera a dokumenty Czy istnieje norma dotycząca porysowanego okna Jakie są standardy - kąty ścian Ekspertyza techniczna mieszkania Kupno domu w stanie surowym - co warto sprawdzić Ile czasu trwa odbiór mieszkania lub domu Na co zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera? Kupno mieszkania z doradcą prawnym, czy warto? Sprawdzenie umowy deweloperskiej z prawnikiem Cena odbioru mieszkania od dewelopera Co warto sprawdzić przy zakupie domu - rynek pierwotny Co sprawdzić przy zakupie domu - rynek wtórny Co sprawdzić przy zakupie działki Sprawdzenie działki z fachowcem Sprawdzenie dewelopera przed kupnem mieszkania Pełnomocnik podczas odbioru mieszkania Badanie termowizyjne mieszkania Jaki jest koszt odbioru mieszkania? Odbiór mieszkania - podstawowe informacje Kiedy można wykonać odbiór mieszkania Przegląd techniczny w starym domu Odbiór mieszkania - regulacje dotyczące czynszu Czy ustawa deweloperska pomaga podczas odbioru mieszkania? Odbiór domu - co warto wiedzieć Fachowa pomoc podczas odbioru mieszkania Czy warto sprawdzić stan techniczny budynku Kamera termowizyjna podczas odbioru mieszkania Inspekcja domu przed kupnem Białystok | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Bydgoszcz | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Gdańsk | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Katowice | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Kraków | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Łódź | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Lublin | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Olsztyn | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Opole | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Poznań | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Rzeszów | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Szczecin | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Toruń | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Warszawa | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Wroclaw | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Zielona Góra | 886 070 575 Co trzeba przygotować, by podpisać umowę o dostawie prądu Przepisy dotyczące garażu podziemnego Odbiór domu od dewelopera Białystok | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Bydgoszcz | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Gdańsk | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Katowice | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Kielce | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Kraków | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Łódź | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Lublin | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Olsztyn | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Opole | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Poznań | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Rzeszów | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Szczecin | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Toruń | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Warszawa | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Wrocław | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Zielona Góra | 886 070 575

Miasta

Odbiór mieszkania od dewelopera Bydgoszcz, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Szczecin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Koszalin, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Sosnowiec, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Radom, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Gliwice, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Tarnów, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Elbląg, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Warszawa, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Gdańsk, Gdynia, Sopot, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kielce, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Toruń, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Lublin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kraków, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Wrocław, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Opole, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera w Katowicach, Zabrzu i innych miastach Śląska Odbiór mieszkania od dewelopera Poznań, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Zielona Góra, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Olsztyn, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Łódź, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Białystok, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Rzeszów, odbiory mieszkań ODBIORY MIESZKAŃ KOŚCIERZYNA ODBIORY MIESZKAŃ GUBIN ODBIORY MIESZKAŃ MILICZ ODBIORY MIESZKAŃ LUBIN ODBIORY MIESZKAŃ ŚRODA WIELKOPOLSKA ODBIORY MIESZKAŃ DĘBICA ODBIORY MIESZKAŃ KLUCZBORK ODBIORY MIESZKAŃ WĘGORZEWO ODBIORY MIESZKAŃ KORONOWO ODBIORY MIESZKAŃ ORZESZE ODBIORY MIESZKAŃ MIĘDZYRZECZ ODBIORY MIESZKAŃ ZGORZELEC ODBIORY MIESZKAŃ BEŁCHATÓW ODBIORY MIESZKAŃ BRANIEWO ODBIORY MIESZKAŃ OSTROŁĘKA ODBIORY MIESZKAŃ KĘTY ODBIORY MIESZKAŃ LĘDZINY ODBIORY MIESZKAŃ PŁOŃSK ODBIORY MIESZKAŃ KOŃSKIE ODBIORY MIESZKAŃ ŚRODA SLĄSKA ODBIORY MIESZKAŃ GÓRA KALWARIA ODBIORY MIESZKAŃ BIELAWA ODBIORY MIESZKAŃ CZĘSTOCHOWA ODBIORY MIESZKAŃ RYPIN ODBIORY MIESZKAŃ ZDUŃSKA-WOLA ODBIORY MIESZKAŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ODBIORY MIESZKAŃ ZAMOŚĆ ODBIORY MIESZKAŃ GNIEZNO ODBIORY MIESZKAŃ ZŁOCIENIEC ODBIORY MIESZKAŃ LĘBORK ODBIORY MIESZKAŃ KROTOSZYN ODBIORY MIESZKAŃ CIESZYN ODBIORY MIESZKAŃ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI ODBIORY MIESZKAŃ ZGIERZ ODBIORY MIESZKAŃ WIELUŃ ODBIORY MIESZKAŃ GŁOWNO Odbiór mieszkania od dewelopera ODBIORY MIESZKAŃ NOWOGARD ODBIORY MIESZKAŃ SZCZYTNO ODBIORY MIESZKAŃ OŻARÓW MAZOWIECKI ODBIORY MIESZKAŃ WĘGRÓW ODBIORY MIESZKAŃ PRAGA-POŁUDNIE ODBIORY MIESZKAŃ GNIEZNO ODBIORY MIESZKAŃ MYŚLIBÓRZ ODBIORY MIESZKAŃ KARCZEW ODBIORY MIESZKAŃ BRZEGU ODBIORY MIESZKAŃ ŚREM ODBIORY MIESZKAŃ BYTÓW ODBIORY MIESZKAŃ ŻYRARDÓW ODBIORY MIESZKAŃ BIERUŃ ODBIORY MIESZKAŃ KĘDZIERZYN-KOŹLE ODBIORY MIESZKAŃ OPOCZNO ODBIORY MIESZKAŃ BOGATYNIA ODBIORY MIESZKAŃ NIDZICA ODBIORY MIESZKAŃ PRZASNYSZ ODBIORY MIESZKAŃ KĘTRZYN ODBIORY MIESZKAŃ OLEŚNICA ODBIORY MIESZKAŃ SUWAŁKI ODBIORY MIESZKAŃ BIELSKO-BIAŁA ODBIORY MIESZKAŃ WSCHOWA ODBIORY MIESZKAŃ SOKÓŁKA ODBIORY MIESZKAŃ CIECHOCINEK ODBIORY MIESZKAŃ SANOK ODBIORY MIESZKAŃ MOSINA ODBIORY MIESZKAŃ CHOJNICA ODBIORY MIESZKAŃ DREZDENKO ODBIORY MIESZKAŃ CHEŁMNO ODBIORY MIESZKAŃ SZTUM ODBIORY MIESZKAŃ BIELSK PODLASKI ODBIORY MIESZKAŃ RAWICZ ODBIORY MIESZKAŃ ŻAGAŃ ODBIORY MIESZKAŃ KAMIENNA GÓRA ODBIORY MIESZKAŃ BRODNICA ODBIORY MIESZKAŃ RADOMSKO ODBIORY MIESZKAŃ DĄBROWA TARNOWSKA ODBIORY MIESZKAŃ OŁAWA ODBIORY MIESZKAŃ KROSNO ODBIORY MIESZKAŃ LUBAŃ ODBIORY MIESZKAŃ WOŁOMIN ODBIORY MIESZKAŃ CHEŁMEK ODBIORY MIESZKAŃ USTROŃ ODBIORY MIESZKAŃ KOBYŁKA ODBIORY MIESZKAŃ SULĘCIN ODBIORY MIESZKAŃ CZECHOWICE-DZIEDZICE ODBIORY MIESZKAŃ LUBACZÓW ODBIORY MIESZKAŃ PSZÓW ODBIORY MIESZKAŃ SŁUPCA ODBIORY MIESZKAŃ KOŁOBRZEG ODBIORY MIESZKAŃ WAŁCZ ODBIORY MIESZKAŃ BĘDZIN ODBIORY MIESZKAŃ WASILKÓW ODBIORY MIESZKAŃ GOSTYŃ ODBIORY MIESZKAŃ ŚWIEBODZICE ODBIORY MIESZKAŃ POLKOWICE ODBIORY MIESZKAŃ SOCHACZEW ODBIÓR DOMU OD DEWELOPERA ODBIORY MIESZKAŃ MORĄG ODBIORY MIESZKAŃ ŁĘCZYCA ODBIORY MIESZKAŃ SANDOMIERZ ODBIORY MIESZKAŃ LEGNICA ODBIORY MIESZKAŃ PRZEMYŚL ODBIORY MIESZKAŃ IMIELIN ODBIORY MIESZKAŃ MIŃSK MAZOWIECKI ODBIORY MIESZKAŃ KOSTRZYN NAD ODRĄ ODBIORY MIESZKAŃ TOMASZÓW LUBELSKI ODBIORY MIESZKAŃ PYSKOWICE ODBIORY MIESZKAŃ RYBNIK ODBIORY MIESZKAŃ WADOWICE ODBIORY MIESZKAŃ PSZCZYNA ODBIORY MIESZKAŃ LESZNO ODBIORY MIESZKAŃ KRAPKOWICE ODBIORY MIESZKAŃ ŻYWIEC ODBIORY MIESZKAŃ JANÓW LUBELSKI ODBIORY MIESZKAŃ OŻARÓW MAZOWIECKI ODBIORY MIESZKAŃ GORLICE ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK NOWE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK WYSOKI STOCZEK ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK PIASTA I ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ NOWY FORDON ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ WYŻYNY ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ BARTODZIEJE ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ SZWEDEROWO ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ RUBINKOWO ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ CHEŁMIŃSKIE ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ BYDGOSKIE SKARPA ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ MOKRE ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE BIAŁOGON ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE CZARNÓW ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE BARANÓWEK ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE HERBY ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE KARCZÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VII ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA IV ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA V ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VI ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VIII ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA ZAWADA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA KRĘPA ŁĘŻYCKA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA NOWY KISIELIN ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA OCHLA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA STARY KISIELIN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI GÓRCZYN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAWARCIE ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI PIASKI ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI MAŁYSZYN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI WIEPRZYCE ODBIORY MIESZKAŃ ZAMBRÓW ODBIORY MIESZKAŃ CZELADŹ ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK ANTONIUK ODBIORY MIESZKAŃ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI ODBIORY MIESZKAŃ ROPCZYCE ODBIORY MIESZKAŃ GRODZISK WIELKOPOLSKI ODBIORY MIESZKAŃ SZPROTAWA ODBIORY MIESZKAŃ IŁAWA ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW STARE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW GRZEGÓRZKI ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PRĄDNIK BIAŁY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PRĄDNIK CZERWONY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW KROWODRZA ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BRONOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW ZWIERZYNIEC ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW ŁAGIEWNIKI BOREK FAŁĘCKI ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW SWOSZOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW POGÓRZE DUCHACKIE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PODGÓRZE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW CZYŻYNY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW MISTRZEJOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BIEŃCZYCE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW NOWA HUTA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW KRZYKI ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW KSIĘŻE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW JAGODNO ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW RÓŻANKA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW PSIE POLE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW NADODRZE

Działamy w całej Polsce! Nasze biuro:

Odbiory Mieszkań Warszawa, al. Jana Pawła II 18/29, Warszawa