W poniższym artykule przedstawiamy informacje dotyczące badania mieszkania/domu kamerą termowizyjną w Krakowie. W artykule przeczytasz, dlaczego warto wykonać badanie termowizyjne i jakie korzyści z niego płyną.

Termowizja Kraków

Firma Odbiór.pl z siedzibą w Krakowie oferuje badanie termowizyjne budynków, takie jak mieszkania, domy czy biurowce. Badanie wykonane jest za pomocą najnowocześniejszego i najwyższej jakości sprzętu marki Flir, który pozwala na uzyskanie dokładnych pomiarów temperatury i obrazów. Wiązka podczerwieni pozwala wykryć mostki termiczne i punkty chłodne, które nie są widoczne gołym okiem. 

Badanie kamerą Termowizyjną mieszkania/domu Kraków

Dzięki badaniu termowizyjnemu inżynierowie z Krakowa sprawdzą szczelność okien i drzwi oraz wykryją wszelkie zawilgocenia i punkty chłodne. Możliwe jest również określenie zużycia energii i stanu poszczególnych instalacji elektrycznych. Dzięki temu można zminimalizować wydatki oraz uniknąć przykrych niespodzianek, np. pojawienia się pleśni lub grzybów.

Badanie kamerą termowizyjną cena

Cennik badania termowizyjnego w Krakowie zależy od wielkości budynku oraz zakresu czynności, które mają zostać wykonane. Cena zawsze uzgadniana jest indywidualnie, dlatego istnieje możliwość negocjacji. Firma Odbiór.pl oferuje konkurencyjne ceny, a także szeroką gamę usług dodatkowych, które pozwalają klientom uzyskać szerszy i bardziej kompleksowy obraz stanu technicznego budynku w Krakowie.

Oceń artykuł:

Badanie kamerą termowizyjną Kraków, termowizja Kraków
Średnia 5/5 na podstawie 18 opinii.