ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W KRAKOWIE

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W KRAKOWIE?

6 plusów odbiorów technicznych z profesjonalistą w Krakowie

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ KRAKÓW

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Krakowie

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Krakowie - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań KRAKOW od dewelopera w mieście KRAKOW

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Krakowie?

Odbiór mieszkania w Krakowie

Decydując się na mieszkanie zbudowane przez dewelopera, musimy liczyć się z tym, że czekać nas będzie jego odbiór. Nie jest to łatwe zadanie. Być może właśnie dlatego na rynku jest obecnie wiele firm, które świadczą usługę odbioru mieszkania, również w Krakowie, ale nie każda z nich może pochwalić się doświadczeniem setek odbiorów tak, jak nasza firma (https://odbiór.pl). Warto przemyśleć pomoc specjalisty w trakcie tego przedsięwzięcia, ponieważ nie każdy dysponuje wystarczającą wiedzą i odpowiednimi narzędziami, by prawidłowo odebrać mieszkanie deweloperskie, a dobrze odebrane mieszkanie może oszczędzić nam sporo pieniędzy, co dla potencjalnego inwestora ma znaczenie.

Odbiór w Krakowie – co sprawdzamy?

Naszymi pracownikami są wyspecjalizowani w odbiorach mieszkań inżynierowie, którzy mają doświadczenie w swoim fachu i są niezależni, niezwiązani z deweloperem, którego pracę oceniają. W trakcie większości odbiorów posługujemy się schematem w postaci ankiety. Pozwala on na analizę każdego elementu w mieszkaniu deweloperskim. Dzięki liście, nie przegapimy żadnego szczegółu. Oceniamy stan wszystkich detali, które wchodzą w skład mieszkania. Przyglądamy się płaszczyznom ścian, sufitów i podłóg. Mierzymy kąty i metraż mieszkania. Konfrontujemy dokumentację wszystkich instalacji z jej realizacją i jakością wykonania. Musimy pamiętać, że odbiór mieszkania to niezwykle ważna czynność i należy nadać jej charakter formalny. Sporządzić protokół z datą odbioru i zebrać podpisy obu stron. Jest to tylko z pozoru czynność prosta. Warto dokładnie sprawdzić każdy szczegół, by potem móc domagać się ewentualnej naprawy na rzecz dewelopera.

Jak zlecić usługę odbioru mieszkania w Krakowie?

Jesteśmy młodym i dyspozycyjnym zespołem inżynieryjnym, który jest w stanie wykonać odbiór każdego mieszkania w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach (odbieramy też domy, zarówno szeregówki, jak i domy wolnostojące). Najłatwiej skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie (odbiór.pl). Oddzwonimy do każdego, kto chciałby skorzystać z naszej usługi odbioru mieszkania w Krakowie. Chętnie udzielimy informacji związanej z zakresem naszej działalności. Można również skontaktować się przez numer podany na stronie i zamówić odbiór telefonicznie.

Dlaczego warto zaufać profesjonaliście przy odbiorze mieszkania w Krakowie?

Duża liczba inwestycji deweloperskich w Krakowie może przekładać się na jakość wykonania poszczególnych projektów. Warto kontrolować pracę dewelopera. Nasza firma zna sztuczki deweloperów i doskonale wie, na co warto zwrócić uwagę. Mamy przewagę, bo jesteśmy marką niezależną. Dobro klienta jest dla nas priorytetem i dzięki temu nasz zleceniodawca może być pewny, że dowie się o własnym mieszkaniu więcej niż mógłby sam dostrzec.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl