odbiory domów i mieszkań

Odbiór mieszkania od dewelopera Kraków, odbiory mieszkań

Zobacz przykładowe usterki, które znajdujemy podczas odbiorów domów i mieszkań

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W KRAKOWIE?

6 plusów odbiorów technicznych z profesjonalistą w Krakowie

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Konkurencyjna cena

Jeśli myślisz o zakupie mieszkania w Krakowie, musisz liczyć się z wydatkiem rzędu kilkuset tysięcy złotych. Zaś cena odbioru technicznego to kilkaset złotych. Biorąc pod uwagę, że to tak niewielka część środków całej inwestycji, warto skorzystać z fachowej pomocy i oszczędzić sobie problemów w przyszłości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Wysoka dostępność

Nasz zespół inżynierów w Krakowie jest pokaźny i doświadczony w odbiorach. Przekłada się to na bezproblemowe realizowanie odbiorów technicznych i dużą dostępność naszych fachowców.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Działamy w całej Polsce

Inżynierzy pracujący dla nas są do dyspozycji we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce. Sprawdzają m.in. inwestycje w Krakowie. Dojeżdżają również do pobliskich miejscowości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Doświadczeni i certyfikowani inżynierowie

Pracujący dla nas ludzie to inżynierowie. Każdy musi przejść szczegółowe szkolenie. Pierwsze odbiory zaś wykonuje w asyście, tak by poznać specyfikę pracy na odbiorach technicznych.oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Znamy normy i przepisy

Odpowiedni stan deweloperski zawiera się w 40 różnych normach, ustawach i rozporządzeniach. Nasi inżynierowie orientują się we wszystkich przepisach, by rzetelnie odebrać mieszkanie. Na bieżąco organizujemy szkolenia z udziałem prawników będących specjalistami w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Oszczędzisz pieniądze

Niemal w każdym mieszkaniu od dewelopera potrafią znaleźć się jakieś niedoróbki. Możemy je wytknąć deweloperowi podczas odbioru technicznego, aby nie zapłacić za nie sami. Warto skorzystać z usług odbiór.pl, by to deweloper poniósł koszty ewentualnych napraw.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Termowizja

Nieszczelności i zawilgocenia pomaga nam wykryć kamera termowizyjna. Za jej pomoc możemy dokonać badania termowizyjnego, by wykluczyć obecność np. niebezpiecznych dla zdrowia grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Kraków od dewelopera w mieście Kraków

Dokładność

Zatrudnianych przez nas inżynierów cechuje rzetelność i spostrzegawczość. Dzięki temu są w stanie wykryć każdy rodzaj usterek. Naszą dokładność wspomaga wysokiej jakości sprzęt, którego używamy na odbiorach.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ KRAKÓW

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Krakowie

Marta B., Wieliczka

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi: szybki i sprawny kontakt, profesjonalny odbiór i rozsądna cena. Pan Dawid (Kraków- Wieliczka) zna się na rzeczy, bardzo dokładnie wszystko sprawdza, działa metodycznie i profesjonalnie. Tłumaczy wszystko zrozumiale i odpowiada na wszelkie pytania. Z czystym sumieniem będziemy polecać firmę i pana Dawida, ten odbiór to była miła odmiana w całym tym dewelopersko-budowlanym światku.

Rita M., Kraków

Polecam firmę Pewny Lokal. Odbiór mieszkania odbył się w przyjemnej atmosferze, Pan realizujący usługę był dokładny oraz informował o wszystkich elementach procesu weryfikacji mieszkania.

Anna G., Węgrzce

Jestem bardzo zadowolona z usług przydzielonego do nas Pana inż. Dawida (Kraków). Poświecił nam bardzo dużo czasu, proponował swoje własne rozwiązania problemu i potrafił doradzić. Cały odbiór przebiegł profesjonalnie, a bardzo szczegółowy raport zdjęciowy otrzymałam już następnego dnia. Bardzo polecam!

Renata W., Kraków

Bardzo polecam skorzystania z usługi odbioru nieruchomości z odbiór.pl. Fachowiec, który do nas przyjechał był bardzo dokładny, skrupulatny. Przyjechał na umówione spotkanie punktualnie i poświęcił tak dużo czasu jak było potrzeba. W między czasie podpowiadał jak rozwiązać pewne problemy.

Bogdan J., Kraków

Jestem zadowolony ze współpracy z odbiór.pl poczynając od kontaktu z infolinią a skończywszy na raporcie z odbioru nieruchomości. Inżynier firmy był punktualny, miał szczegółową wiedzę na temat odbieranego lokalu oraz profesjonalne narzędzia. Odbiór zgodny z zakresem i wykonany bardzo szczegółowo. Inżynier cierpliwie odpowiadał na moje pytania oraz wspierał przy wypełnianiu listy usterek w protokole. Polecam

Mariusz F., Kraków

Ekspert znalazł kilka drobnych usterek, które pozwoliły zaoszczędzić niemałą kwotę. Usługa najwyższej jakości, punktualne przybycie, profesjonalna komunikacja. Relacja jakość cena bardzo dobra.


Odbiór mieszkania w Krakowie

Decydując się na mieszkanie zbudowane przez dewelopera, musimy liczyć się z tym, że czekać nas będzie jego odbiór. Nie jest to łatwe zadanie. Być może właśnie dlatego na rynku jest obecnie wiele firm, które świadczą usługę odbioru mieszkania, również w Krakowie, ale nie każda z nich może pochwalić się doświadczeniem setek odbiorów tak, jak nasza firma (https://odbiór.pl). Warto przemyśleć pomoc specjalisty w trakcie tego przedsięwzięcia, ponieważ nie każdy dysponuje wystarczającą wiedzą i odpowiednimi narzędziami, by prawidłowo odebrać mieszkanie deweloperskie, a dobrze odebrane mieszkanie może oszczędzić nam sporo pieniędzy, co dla potencjalnego inwestora ma znaczenie.

Odbiór techniczny mieszkania w Krakowie – co sprawdzamy?

Naszymi pracownikami są wyspecjalizowani w odbiorach mieszkań inżynierowie, którzy mają doświadczenie w swoim fachu i są niezależni, niezwiązani z deweloperem, którego pracę oceniają. W trakcie większości odbiorów posługujemy się schematem w postaci ankiety. Pozwala on na analizę każdego elementu w mieszkaniu deweloperskim. Dzięki liście, nie przegapimy żadnego szczegółu. Oceniamy stan wszystkich detali, które wchodzą w skład mieszkania. Przyglądamy się płaszczyznom ścian, sufitów i podłóg. Mierzymy kąty i metraż mieszkania. Konfrontujemy dokumentację wszystkich instalacji z jej realizacją i jakością wykonania. Musimy pamiętać, że odbiór mieszkania to niezwykle ważna czynność i należy nadać jej charakter formalny. Sporządzić protokół z datą odbioru i zebrać podpisy obu stron. Jest to tylko z pozoru czynność prosta. Warto dokładnie sprawdzić każdy szczegół, by potem móc domagać się ewentualnej naprawy na koszt dewelopera.

Cennik odbioru mieszkania od dewelopera z odbiór.pl w Krakowie

W tabelce przedstawione zostały orientacyjne wyceny mieszkania o określonym metrażu. Finalna cena uzależniona jest od tego, jakie oczekiwania ma klient wobec naszego inżyniera, a także jakim rabatem zostanie objęta ostateczna wycena. 

Odbiory z odbiór.pl - metrażKoszt usługi (kwota brutto)
Mieszkanie do 60 mkw.
Od 149 zł
Mieszkanie do 100 mkw.
Od 349 zł
Mieszkanie do 200 mkw.
Od 449 zł
Dodatkowe usługi
Wycenione indywidualnie

Wady mieszkań deweloperskich w Krakowie wykryte podczas odbiorów technicznych

Podczas odbiorów technicznych inżynierowie, którzy pracują dla naszej firmy, mają obowiązek dokumentowania każdej wykrytej usterki. Jest to bardzo ważna część odbioru, ponieważ dzięki tej dokumentacji klient ma potwierdzenie tego, co znajduje się w protokole. Jeśli deweloper zechce podważyć jakąkolwiek usterkę, dzięki pracy naszych inżynierów właściciel mieszkania będzie miał dowód na potwierdzenie istnienia wszystkich wad. 

Przykładem nieprawidłowości, jakie znalazł inżynier podczas odbioru technicznego w Krakowie, a dokładniej w inwestycji Lublańska Park Kraków, są m. in. braki uszczelnienia przy ramach okiennych. To częsty problem w inwestycjach deweloperskich. Osadzanie stolarki okiennej generuje wiele uwag podczas odbiorów.

Brak uszczelnienia przy ramach okiennych
Kolejną wadą, którą dostrzegł inżynier w tej samej inwestycji, jest obtłuczenie narożnika. Może się wydawać, że to wada niewielka, ale warto pamiętać, że płacąc za stan deweloperski, nabywca powinien oczekiwać mieszkania bez wad. Każda naprawa wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami, które będzie musiał ponieść nabywca.

Obtłuczenia narożnika
W inwestycji Okulickiego-Fatimska w Krakowie inżynier również dostrzegł nieprawidłowości w obrębie okna. Tym razem problematyczne okazało się osadzenie stolarki okiennej, które zostało wykonane nieprawidłowo. Warto takie wady wyłapywać, by zostały naprawione przez osoby, które są za nie odpowiedzialne.

Źle osadzona stolarka okienna
W trakcie odbioru technicznego w inwestycji Sensity Kraków inżynier znalazł również wadę w okolicy okna, a dokładniej odspojenie uszczelnień ram okiennych na balkonie, które - choć wygląda niepozornie, może być później przyczyną większych problemów.

Odspojenie uszczelnień ram okiennych na balkonie
Poza wadami bezpośrednio w budynku można znaleźć też takie, które znajdują się w przynależnościach. W inwestycji Willa Morelowa nasz inżynier dostrzegł brak wykonanego ogródka i ogrodzenia terenu, które deklarował deweloper w umowie przedwstępnej.

Brak wykonanego ogródka i ogrodzenia
Kwestia garażu wygląda podobnie. W trakcie odbioru był niewykończony.

Brak wykończenia garażu i miejsc postojowych
Warto pamiętać, że sprawdzić należy nie tylko mieszkanie, ale także każdą przynależną do niego przestrzeń.

Jak zlecić usługę odbioru mieszkania od dewelopera w Krakowie?

Jesteśmy młodym i dyspozycyjnym zespołem inżynieryjnym, który jest w stanie wykonać odbiór każdego mieszkania w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach (odbieramy też domy, zarówno szeregówki, jak i domy wolnostojące). Najłatwiej skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie (odbiór.pl). Oddzwonimy do każdego, kto chciałby skorzystać z naszej usługi odbioru mieszkania w Krakowie. Chętnie udzielimy informacji związanej z zakresem naszej działalności. Można również skontaktować się przez numer podany na stronie i zamówić odbiór telefonicznie.

Dlaczego warto zaufać profesjonaliście przy odbiorze mieszkania  lub odbiorze domu od dewelopera w Krakowie?

Duża liczba inwestycji deweloperskich w Krakowie może przekładać się na jakość wykonania poszczególnych projektów. Warto kontrolować pracę dewelopera. Nasza firma zna sztuczki deweloperów i doskonale wie, na co warto zwrócić uwagę. Mamy przewagę, bo jesteśmy marką niezależną. Dobro klienta jest dla nas priorytetem i dzięki temu nasz zleceniodawca może być pewny, że dowie się o własnym mieszkaniu więcej, niż mógłby sam dostrzec.

Zobacz też: odbiór mieszkania Kraków cena.

Zobacz też: odbiór mieszkania Kraków Stare Miasto, odbiór mieszkania Kraków Grzegórzki, odbiór mieszkania Kraków Prądnik Biały, odbiór mieszkania Kraków Prądnik Czerwony, odbiór mieszkania Kraków Krowodrza, odbiór mieszkania Kraków Bronowice, odbiór mieszkania Kraków Zwierzyniec, odbiór mieszkania Kraków Łagiewki Borek Fałęcki, odbiór mieszkania Kraków Swoszowice, odbiór mieszkania Kraków Podgórze Duchańskie, odbiór mieszkania Kraków Prokocim, odbiór mieszkania Kraków Podgórze, odbiór mieszkania Kraków Czyżyny, odbiór mieszkania Kraków Mistrzejowice, odbiór mieszkania Kraków Bieńczyce, odbiór mieszkania Kraków Wzgórza Krzesławickie, odbiór mieszkania Kraków Nowa Huta.


Zarezerwuj odbiór 886 070 575

Nasze usługi

Usługi odbioru mieszkania oraz inne usługi audytów technicznych nieruchomości - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Odbiór mieszkania od dewelopera

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Przy odbiorze korzystamy ze zgodnych z normami narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego i wilgotnościomierza. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru. Deweloperzy naprawiają wskazane przez nas wady, a średni koszt usunięcia takich wad to zwykle kilka tysięcy złotych. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Przegląd techniczny mieszkania na rynku wtórnym

Podczas przeglądu mieszkania weryfikujemy m.in. szczelność okien, zacieki i zawilgocenia, metraż oraz instalacje nadające się do wymiany. Możemy także sporządzić szacunkową wycenę kosztów remontu nieruchomości. Nasze raporty z przeglądu mieszkań umożliwiają negocjację ceny ze sprzedawcą oraz pozwalają na rezygnację z kupna nieruchomości, która na pozór jest w dobrym stanie, ale w rzeczywistości wiąże się z koniecznością dokonania kosztownych remontów.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Odbiór domu od dewelopera

W ramach odbioru domu sprawdzamy także m.in. poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu. Przy odbiorze domu korzystamy z narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego orazz kamery termowizyjnej. Usterki wpisujemy do protokołu udostępnionego nam przez dewelopera. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Przegląd techniczny domu na rynku wtórnym

W ramach przeglądu domu na rynku wtórnym sprawdzamy także m.in. poddasze (np. pod kątem bytowania tam zwierząt takich jak kuny), schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu, szczelność okien, a także niewidoczne gołym okiem zacieki oraz zawilgocenia. Podobnie, jak w przypadku mieszkania przygotowujemy raport zawierający ocenę stanu technicznego domu. Możemy też oszacować koszty remontu domu.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Badanie termowizyjne

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir, którymi wypatrujemy tzw. mostki termiczne. Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie wychwycić także niewidoczne gołym okiem ogniska korozji biologicznej (np. grzyba), zacieki oraz zawilgocenia w ścianach nieruchomości.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Sprawdzenie ekipy wykończeniowej

Nasza firma jest w stanie sprawdzić remont/wykończenie wykonane w mieszkaniu lub w domu przez firmę wykończeniową/ekipę remontową. Dotyczy to zarówno remontów na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Każdy remont wiąże się z niedoróbkami, a nasi inżynierowie są w stanie odebrać taki remont i wskazać ekipie elementy wymagające poprawy.


Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne.
Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone.
Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Baza wiedzy

Odbiór mieszkania i umowa przeniesienia własności Koszt związany z odbiorem mieszkania Czym jest inwentaryzacja powykonawcza domu? Co zrobić, gdy podczas odbioru mieszkania lub domu widać zawilgocenia i grzyb Inspektor podczas odbioru mieszkania Zakup mieszkania z rynku wtórnego - kiedy przekazać klucze Czy warto przed kupnem wykonać inspekcję domu Jak przepisać licznik po kupnie nieruchomości Kiedy dokładnie po odbiorze mieszkania lub domu podpisać akt notarialny Czy piwnica wlicza się w metraż mieszkania Tynku cementowo-wapienne a odbiór mieszkania Tynki - normy 2022 Ściany w mieszkaniu - jakie są normy zawilgocenia Jaka jest cena ekspertyzy budowlanej Jak sprawdzić prąd podczas odbioru mieszkania Pozwolenie na użytkowanie budynku a odbiór techniczny Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera - formalności Ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim Zatajenie informacji przy sprzedaży nieruchomości Audyt remontowy Ocena techniczna wykonanych robót budowlanych Weryfikacja remontu i wykończenia mieszkania Ile kosztuje odbiór domu Najlepsi deweloperzy Warszawa Ranking deweloperów Zakup nieruchomości na firmę czy prywatnie? Umowa deweloperska a umowa sprzedaży Ranking deweloperów Wrocław Ranking deweloperów Warszawa Zakup mieszkania a ekspektatywa Co zrobić, gdy remont został źle wykonany Jak sprawdzić ekipę remontową Formalności po zakupie domu Formalności po zakupie mieszkania z rynku wtórnego Ile bierze notariusz za kupno mieszkania Inwestor a deweloper Jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek Podatek od zakupu mieszkania od dewelopera Wilgotność ścian norma Condohotel opinie Deweloperzy trójmiasto ranking Flipowanie mieszkań - podatki O co pytać przy kupnie domu? Odbiór techniczny domu od dewelopera Opinie o deweloperach Rzeczoznawca budowlany cennik Jak pozbyć się odchodów kuny domowej? Kupno domu krok po kroku Formalności po zakupie mieszkania urząd miasta Odbiór mieszkania od najemcy Firma remontowa nie wywiązała się z umowy Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Warszawa opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Kraków opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Wrocław opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Łódź opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Katowice opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Poznań opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Gdańsk opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Szczecin opinie Negocjacja ceny domu Wady ukryte zakupionego domu Wezwanie do usunięcia wad przez dewelopera Mieszkanie na raty od dewelopera Pułapki przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym Doradca przy zakupie mieszkania Kupno mieszkania od komornika Czy można ominąć umowę deweloperską Podatek od kupna domu Prospekt informacyjny – co warto wiedzieć Koszt aktu przeniesienia własności Sprzedaż nieruchomości - wyłączenie rękojmi Najwięksi deweloperzy w Polsce Jak odebrać garaż? Sprawdzenie wymiarów działki Jak bezpiecznie podpisac umowę przedwstępną Sprzedaż mieszkania - sporządzenie protokołu Unikanie podatku od kupna nieruchomosci Na co zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera? Kupno mieszkania z doradcą prawnym, czy warto? Sprawdzenie umowy deweloperskiej z prawnikiem Cena odbioru mieszkania od dewelopera Co warto sprawdzić przy zakupie domu - rynek pierwotny Co sprawdzić przy zakupie domu - rynek wtórny Co sprawdzić przy zakupie działki Sprawdzenie działki z fachowcem Sprawdzenie dewelopera przed kupnem mieszkania Badanie termowizyjne mieszkania Inspekcja domu przed kupnem Białystok | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Bydgoszcz | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Gdańsk | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Katowice | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Kraków | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Łódź | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Lublin | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Olsztyn | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Opole | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Poznań | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Rzeszów | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Szczecin | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Toruń | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Warszawa | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Wroclaw | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Zielona Góra | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Białystok | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Bydgoszcz | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Gdańsk | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Katowice | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Kielce | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Kraków | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Łódź | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Lublin | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Olsztyn | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Opole | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Poznań | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Rzeszów | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Szczecin | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Toruń | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Warszawa | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Wrocław | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Zielona Góra | 886 070 575 Wzór protokołu odbioru instalacji elektrycznej Czym jest PN-ISO 9836:1997 Na co zwrócić uwagę podczas odbioru domu od dewelopera Stan instalacji podczas odbioru mieszkania lub domu Rodzaje stanu deweloperskiego domu Czy warto sprawdzić dom przed kupnem Przepisy dotyczące garażu podziemnego Zakup domu na rynku wtórnym Jak dobrze kupić mieszkanie lub dom Jak wykonać pomiar wilgotności wylewki przy odbiorze mieszkania lub domu Stan techniczny mieszkania przy zakupie Stan techniczny domu przy zakupie Jaki jest koszt odbioru mieszkania? Co zrobić podczas odbioru, gdy wadą są porysowane okna Odbiór mieszkania lub domu z fachowcem Ekspertyza techniczna dotycząca mieszkania Kupno mieszkania od dewelopera - jakie zadać pytania Czy istnieje norma dotycząca porysowanego okna Stan techniczny grzejników Przepisy dotyczące balustrad Jak sprawdzić instalacje podczas odbioru mieszkania Jaka jest cena badania termowizyjnego Co trzeba przygotować, by podpisać umowę o dostawie prądu Odbiór mieszkania a dokumenty od dewelopera Co warto sprawdzić podczas odbioru instalacji wodno-kanalizacyjnej Kupno domu od dewelopera a dokumenty Odbiór domu - co warto wiedzieć Dopuszczalne wymiary miejsca postojowego Przegląd techniczny w starym domu Kupno domu w stanie surowym - co warto sprawdzić Wady podczas odbioru mieszkania lub domu Czy badanie termowizyjne w domu to dobry pomysł Gdzie odnotować zmiany w metrażu kupionego mieszkania Odpowiedzialność dewelopera za wady ukryte Jak powinien wyglądać protokół zdawczo-odbiorczy sprzedaży mieszkania Ekspertyza techniczna mieszkania Pomoc przy odbiorze mieszkania Czy warto sprawdzić stan techniczny budynku Ile czasu trwa odbiór mieszkania lub domu Lista referencyjna podczas odbioru mieszkania Opóźnienie odbioru a kara dla dewelopera Sprzęt niezbędny podczas odbioru mieszkania Kiedy można wykonać odbiór mieszkania Metraż przy zakupie mieszkania lub domu Części wspólne - jak wygląda kwestia rękojmi Jakie są standardy - kąty ścian Czy na zakup domu od dewelopera przysługuje gwarancja Kupno domu - czy warto go wcześniej sprawdzić Kupno mieszkania lub domu najważniejsze informacje O co pytać podczas kupna mieszkania na rynku wtórnym Kupno mieszkania od dewelopera - co warto wiedzieć Plusy i minusy kupna domu od osoby prywatnej Czy warto wykonać odbiór mieszkania na rynku wtórnym Jak załatwić upoważnienie do odbioru mieszkania lub domu Fachowa pomoc podczas odbioru mieszkania Czy warto zlecić odbiór mieszkania firmie Ile trwa średnio odbiór mieszkania Czy ustawa deweloperska pomaga podczas odbioru mieszkania? Kamera termowizyjna podczas odbioru mieszkania Rzeczoznawca podczas odbioru mieszkania Normy budowlane podczas odbioru mieszkania Co trzeba sprawdzić podczas kupna starego domu Jakie są normy techniczne podczas odbioru mieszkania Normy odbioru posadzek Co można zrobić przed odbiorem technicznym Pełnomocnik podczas odbioru mieszkania Jak odnieść się do metrażu podczas odbioru mieszkania Odbiór mieszkania - regulacje dotyczące czynszu Odbiór mieszkania - podstawowe informacje Odchyłki podczas odbioru mieszkania i domu Odbiory mieszkań a przekazanie kluczy - różnice

Miasta

Odbiór mieszkania od dewelopera Koszalin, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Sosnowiec, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Radom, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Gliwice, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Tarnów, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Elbląg, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Warszawa, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Wrocław, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kraków, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera w Katowicach, Zabrzu i innych miastach Śląska Odbiór mieszkania od dewelopera Łódź, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Rzeszów, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Olsztyn, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Bydgoszcz, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Toruń, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Poznań, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Gdańsk, Gdynia, Sopot, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Białystok, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Szczecin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Lublin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kielce, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Zielona Góra, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Opole, odbiory mieszkań ODBIORY MIESZKAŃ PRAGA-POŁUDNIE ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK NOWE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK WYSOKI STOCZEK ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK PIASTA I ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ NOWY FORDON ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ WYŻYNY ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ BARTODZIEJE ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ SZWEDEROWO ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ RUBINKOWO ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ CHEŁMIŃSKIE ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ BYDGOSKIE SKARPA ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ MOKRE ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE BIAŁOGON ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE CZARNÓW ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE BARANÓWEK ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE HERBY ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE KARCZÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VII ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA IV ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA V ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VI ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VIII ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA ZAWADA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA KRĘPA ŁĘŻYCKA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA NOWY KISIELIN ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA OCHLA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA STARY KISIELIN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI GÓRCZYN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAWARCIE ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI PIASKI ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI MAŁYSZYN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI WIEPRZYCE ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK ANTONIUK ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW STARE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW GRZEGÓRZKI ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PRĄDNIK BIAŁY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PRĄDNIK CZERWONY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW KROWODRZA ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BRONOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW ZWIERZYNIEC ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW ŁAGIEWNIKI BOREK FAŁĘCKI ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW SWOSZOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW POGÓRZE DUCHACKIE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PODGÓRZE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW CZYŻYNY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW MISTRZEJOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BIEŃCZYCE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW NOWA HUTA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW KRZYKI ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW KSIĘŻE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW JAGODNO ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW RÓŻANKA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW PSIE POLE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW NADODRZE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW SZCZEPIN ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW OŁBIN ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW LEŚNICA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW GAJ ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ BAŁUTY ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ WIDZEWIE ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ GÓRNY ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK OLIWA ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK ORUNIA ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK PRZYMORZE ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK PIECKI ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK CHEŁM ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK JESIEŃ ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK WRZESZCZ ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ GRUNWALD ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ JEŻYCE ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ CHARTOWO ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ PIĄTKOWO ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ RATAJE ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ NOWE WINOGRADY ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE LIGOTA ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE BRYNÓW ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE PIOTROWICE ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE KOSTUCHNA ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE KOSZUTKA ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE ZAŁĘŻE ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE GISZOWIEC ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN CZECHÓW POŁUDNIOWY ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN CZUBY PÓŁNOCNE ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN KALINOWSZCZYZNA ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN RURY ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW NOWE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW PRZYBYSZÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW BARANÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW MIESZKA I ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN JAROTY ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN KORMORAN ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN NAGÓRKI ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN POJEZIERZE ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN PODLEŚNA ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK WYGODA ODBIORY MIESZKAŃ MOKOTÓW ODBIORY MIESZKAŃ URSYNÓW ODBIORY MIESZKAŃ WOLA ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁOŁĘKA ODBIORY MIESZKAŃ BIELANY ODBIORY MIESZKAŃ BEMOWO ODBIORY MIESZKAŃ TARGÓWEK ODBIORY MIESZKAŃ ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ OCHOTA ODBIORY MIESZKAŃ WAWER ODBIORY MIESZKAŃ PRAGA-PÓŁNOC ODBIORY MIESZKAŃ URSUS ODBIORY MIESZKAŃ ŻOLIBORZ ODBIORY MIESZKAŃ WŁOCHY ODBIORY MIESZKAŃ WILANÓW ODBIORY MIESZKAŃ WESOŁA ODBIORY MIESZKAŃ REMBERTÓW ODBIORY MIESZKAŃ JANOWIEC WIELKOPOLSKI ODBIORY MIESZKAŃ IZBICA KUJAWSKA ODBIORY MIESZKAŃ BOREK WIELKOPOLSKI ODBIORY MIESZKAŃ LUBYCZA KRÓLEWSKA ODBIORY MIESZKAŃ CHOCZ ODBIORY MIESZKAŃ ZAWICHOST ODBIORY MIESZKAŃ UJEŹDZIE ODBIORY MIESZKAŃ PRZECŁAW ODBIORY MIESZKAŃ WIELICHOWO ODBIORY MIESZKAŃ KRZYWIŃ ODBIORY MIESZKAŃ URZĘDÓW ODBIORY MIESZKAŃ MORAWICA ODBIORY MIESZKAŃ NOWE BRZESKO ODBIORY MIESZKAŃ PRZEDECZ ODBIORY MIESZKAŃ ZAKLICZYN ODBIORY MIESZKAŃ JEDWABNE ODBIORY MIESZKAŃ MORYŃ ODBIORY MIESZKAŃ OTYŃ ODBIORY MIESZKAŃ ŁAGÓW ODBIORY MIESZKAŃ RAJGRÓD ODBIORY MIESZKAŃ CEDYNIA ODBIORY MIESZKAŃ DOLSK ODBIORY MIESZKAŃ STAWISZYN ODBIORY MIESZKAŃ SUCHAŃ ODBIORY MIESZKAŃ BARANÓW ODBIORY MIESZKAŃ MODLIBORZYCE ODBIORY MIESZKAŃ FRAMPOL ODBIORY MIESZKAŃ STOPNICA ODBIORY MIESZKAŃ ULANÓW ODBIORY MIESZKAŃ JARACZEWO ODBIORY MIESZKAŃ SIEDLISZCZE ODBIORY MIESZKAŃ KOŁACZYCE ODBIORY MIESZKAŃ LUBIEŃ KUJAWSKI ODBIORY MIESZKAŃ GÓRZNO ODBIORY MIESZKAŃ KRYNICA MORSKA ODBIORY MIESZKAŃ SKALBMIERZ ODBIORY MIESZKAŃ SZLICHTYNGOWA ODBIORY MIESZKAŃ KLESZCZELE ODBIORY MIESZKAŃ NOWE WARPNO ODBIORY MIESZKAŃ SURAŻ ODBIORY MIESZKAŃ DZIAŁOSZYCE ODBIORY MIESZKAŃ WYŚMIERZYCE ODBIORY MIESZKAŃ WYŚLICA ODBIORY MIESZKAŃ KAMIENIEC ZABKOWSKI ODBIORY MIESZKAŃ GORAJ ODBIORY MIESZKAŃ KAMIONKA ODBIORY MIESZKAŃ LUTUTÓW ODBIORY MIESZKAŃ KOSZYCE ODBIORY MIESZKAŃ PIĄTEK ODBIORY MIESZKAŃ SOCHOCIN ODBIORY MIESZKAŃ LUBOWIDZ ODBIORY MIESZKAŃ WISKITKI ODBIORY MIESZKAŃ DUBIECKO ODBIORY MIESZKAŃ NOWY KORCZYN ODBIORY MIESZKAŃ PACANÓW ODBIORY MIESZKAŃ WODZISŁAW ODBIORY MIESZKAŃ OPATOWIEC ODBIORY MIESZKAŃ NOWA SŁUPIA ODBIORY MIESZKAŃ PIERZCHNICA

Działamy w całej Polsce! Nasze biuro:

Odbiory Mieszkań Kraków Wrocławska 53D, Kraków