odbiory domów i mieszkań

Odbiór mieszkania od dewelopera Wrocław, odbiory mieszkań

Zobacz przykładowe usterki, które znajdujemy podczas odbiorów domów i mieszkań

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL WE WROCŁAWIU?

6 plusów z odbiorów technicznych z profesjonalistą we Wrocławiu

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Konkurencyjna cena

Zakup nieruchomości we Wrocławiu wynosi kilkaset tysięcy złotych. Cena odbioru technicznego to minimum 199 zł, a więc ułamek ceny mieszkania. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić sobie wydatków związanych z niedoróbkami.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Wysoka dostępność

Nasza sieć inżynierów we Wrocławiu działa sprawnie i bez problemów z terminami. Dzięki temu, że skupiamy wielu doświadczonych inżynierów, nie mamy problemów z dostępnością.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Działamy w całej Polsce

Nasi inżynierowie pracują w całej Polsce. Wykonują odbiory mieszkań także we Wrocławiu. Jeśli trzeba, dojeżdżają też do podwrocławskich miejscowości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Doświadczeni i certyfikowani inżynierowie

Pracują dla nas jedynie inżynierowie. Każdy z nich przechodzi staranne szkolenie, a pierwsze odbiory wykonuje w asyście kogoś doświadczonego, by poznać metody sprawdzania deweloperów.oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Znamy normy i przepisy

Prawidłową jakość mieszkania określa się przez około 40 różnych ustaw, rozporządzeń i norm. Nasi inżynierzy znają się na tych przepisach, tak by prawidłowo odebrać mieszkanie, a w razie jakichś zmian organizowane są przez nas szkolenia z udziałem prawników specjalizujących się w prawie nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Oszczędzisz pieniądze

W każdym mieszkaniu deweloperskim można znaleźć jakieś usterki. Odbiór to właśnie moment na ich wykazanie. Do wpisanych w protokół wad deweloper musi się odnieść i naprawić je na własny koszt. Aby więc nie dokładać własnych pieniędzy do niedoróbek, warto zamówić fachowca z odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Termowizja

Przy odbiorze mieszkania możemy wykonać również badanie kamera termowizyjną. Pozwala to na wykrycie mostków termicznych, a to daje pewność, że w mieszkaniu nie ma zawilgoceń i nieszczelności.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań Wrocław od dewelopera w mieście Wrocław

Dokładność

Dokładność i skrupulatność to kryteria, które weryfikujemy podczas rekrutacji inżynierów. Zatrudniamy tylko takich, którzy zauważają wszystkie usterki. Podczas odbiorów posługujemy się specjalistycznym sprzętem.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ WROCŁAW

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu we Wrocławiu

Anna K., Wrocław

Pełen profesjonalizm, miła obsługa, specjalista od obioru mieszkania fachowy, rzetelny. Dzięki ich pomocy udało się wynegocjować całkiem spory rabat! Z czystym sumieniem polecam! :D

Magdalena M., Wrocław

Pełen profesjonalizm, inżynier bardzo szczegółowo informował o normach jakie obecnie obowiązują, i czy normy te zostały zachowane przez dewelopera. Koszt całkowity niewielki, a spokój przy odbiorze mieszkania bezcenny.

Damian Z., Wrocław

Profesjonalnie, sympatycznie. Deweloper uznał wszystkie usterki wykryte przez inżyniera z odbiór.pl. Można negocjować ceny odbioru mieszkania, przynajmniej mi się udało. Polecam każdemu kto jest laikiem budowlanym. Ja osobiście większości usterek bym nie wykrył.

Renata K., Wrocław

Odbierałam mieszkanie we Wrocławiu. Na odbiór przyjechał punktualnie Pan Karol, którego z całą pewnością mogę polecić. Inżynier oprócz wykonywania sprawdzeń wszystko dokładnie tłumaczył - np. co mówią normy w danym temacie. Pokazywał również jak dokładne są sprzęty i co w danej chwili pokazują. Udzielał również wskazówek na co zwrócić uwagę przy wykańczaniu mieszkania. Wszystko dokładnie zostało sprawdzone. Polecam bardzo! Kontakt z infolinią również był bardzo przyjemny i profesjonalny :)

Piotr K., Wrocław

Bardzo dobry kontakt z firmą. Wszystko zrealizowane zgodnie z ustaleniami. Profesjonalna pomoc w odbiorze mieszkania. Naprawdę warto.

Patrycja M., Wrocław

Polecam, kontakt z biurem obsługi sprawnie i szybko, termin realizacji również szybki- taki jak nam odpowiadał. Pan inżynier profesjonalista- odpowiadał wyczerpująco na wszystkie nawet najbanalniejsze pytania, ocena przeprowadzona fachowo, sprawnie i dokładnie! Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi.


Odbiór mieszkania we Wrocławiu

Realizując odbiór we Wrocławiu nasi inżynierowie sprawdzają, czy wszystkie elementy nieruchomości, jakie zostały zawarte w umowie, są wykonane prawidłowo. Jak to robią? Przede wszystkim obowiązkiem klienta jest wcześniej dostarczyć dokumentację charakteryzującą stan deweloperski i projekt, który będzie można odnieść do stanu faktycznego. Te informacje inżynier musi otrzymać przed odbiorem, by się z nimi zapoznać odpowiednio wcześniej. Po przygotowaniu i umówieniu terminu nasz inżynier jest gotowy na konfrontację z usterkami, jakie znajdzie i z deweloperem, który nie zawsze jest życzliwy na etapie odbioru. Jeśli w trakcie odbioru wystąpią błędy, inwestor może domagać się poprawek lub wymiany wadliwego elementu. Wartość poszczególnych elementów w mieszkaniach deweloperskich może być bardzo wysoka. Samodzielna wymiana wadliwych drzwi wejściowych lub okna, to naprawa rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Deweloper jest w stanie naprawić wadę bez większego problemu, jeśli zostanie ona odpowiednio szybko zauważona.

Co warto sprawdzić przed odbiorem mieszkania od dewelopera we Wrocławiu?

Nasza firma (https://odbiór.pl) nastawia się wyłącznie na odbiory mieszkań i domów gwarantując tym samym kompleksową usługę w tej dziedzinie. Inżynier przyjeżdża na miejsce z listą, którą musi wypełnić. Jest w stanie zerknąć w każdy zakamarek, by znaleźć nieprawidłowości. Sprawdza jakość wykonania tzw. prac mokrych i stopień wilgotności w mieszkaniu czy też stan stolarki okiennej i drzwiowej. Sprawdza też instalacje: elektryczna (stan i trwałość gniazdek i włączników, napięcie w gniazdkach), ogrzewanie (jakość montażu grzejników), wodno-kanalizacyjna (montaż i działanie baterii/kranów, korków odpływowych), gazowa, wentylacyjna i inne. Wszystkie nieprawidłowości zostają zapisane w protokole odbioru i udokumentowane za pomocą zdjęć. 

Cennik odbioru mieszkania od dewelopera z odbiór.pl we Wrocławiu

W tabelce przedstawione zostały orientacyjne wyceny mieszkania o określonym metrażu. Finalna cena uzależniona jest od tego, jakie oczekiwania ma klient wobec naszego inżyniera, a także jakim rabatem zostanie objęta ostateczna wycena. 

Odbiory z odbiór.pl - metraż
Koszt usługi (kwota brutto)
Mieszkanie do 60 mkw.
Od 149 zł
Mieszkanie do 100 mkw.
Od 349 zł
Mieszkanie do 200 mkw.
Od 449 zł
Dodatkowe usługi
Wycenione indywidualnie

Wady wykryte przez inżynierów w trakcie odbiorów mieszkań we Wrocławiu

Praca fachowców, którzy odbierają mieszkania polega na wykrywaniu i dokumentowaniu wad i nieprawidłowości, które zostały zrealizowane w trakcie budowy inwestycji. Właśnie odbiór techniczny jest tym momentem, w którym inwestor może sprawdzić, czy wszystko, co zostało wykonane jest prawidłowe, czyli zgodne z projektem, normami, a także umową deweloperską, która definiuje standard wykończenia. 

Bardzo częstymi wadami są zarysowania stolarki okiennej i drzwiowej. W inwestycji Zajezdnia Wrocław znaleziono rysę na szybie drzwi balkonowych. Jest to poważna usterka, która dla nabywcy jest dużo trudniejsza i zdecydowanie bardziej kosztowna w naprawie niż dla wykonawcy, który z pewnością ma możliwość naprawienia takiej wady.

Rysa na szybie
Wady wykrywane przez naszych inżynierów dotyczą również braku deklarowanych elementów wykończenia. W inwestycji Młyn Maria nie było grzejnika, który powinien znajdować się w inwestycji.

Brak grzejnika
W inwestycji Robyg Jagodno grzejnik zamocowano krzywo, co również zwróciło uwagę inżyniera.

Krzywo zamocowany grzejnik
Trudniejsze w diagnozie są wszelkiego rodzaju nierówności i pęknięcia w tynku lub na posadzce. W Nowej Zatorskiej dostrzeżono pęknięcie tynku przy listwie APU.

Pęknięcie tynku przy listwie APU
W Nowym Grabiszynie inżynier wykrył brak kąta prostego w przyszłej kuchni, co staje się problematyczne, gdy inwestor planuje wykonać zabudowę w tym miejscu.

Brak kąta prostego w kuchni
W inwestycji Słoneczne Stabłowice, inżynier zwrócił uwagę na opadnięty narożnik posadzki, który może także  sprawić problemy na etapie wykańczania wnętrz. 

Nierówności w narożniku

Jak skontaktować się z inżynierem z Wrocławia w celu zamówienia odbioru domu od dewelopera?

Najprostszym pomysłem na kontakt jest wejście na naszą stronę internetową (https://odbiór.pl), gdzie przede wszystkim można przeczytać kim jesteśmy i poznać naszą ofertę. W górnym prawym rogu wyświetli się zarówno numer telefonu jak i formularz kontaktowy. Każdy może wybrać wygodniejszy dla siebie sposób kontaktu. Rozmowa przez telefon zwykle ma na celu dopytanie i dogadanie szczegółów, zaś formularz rejestrujący jest dla osób zdecydowanych, które chcą skorzystać z oferty naszej firmy dla Wrocławia.

Czy warto korzystać z usług odbioru technicznego mieszkania lub domu we Wrocławiu?

Jeśli jesteś przyszłym właścicielem mieszkania we Wrocławiu, które należy odebrać zapewne domyślasz się, czy pomoc osoby trzeciej jest potrzebna. Znasz swoje możliwości i doskonale wiesz, na ile możesz sobie w tej dziedzinie zaufać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie pomożemy Ci przy odbiorze technicznym mieszkania, byś czuł się pewnie i nie żałował tego, że przeoczyłeś ważny szczegół, który rzutuje na dalszym korzystaniu z mieszkania. Cena naszej pomocy jest zaledwie ułamkiem tego, co możesz stracić, gdy sprawdzisz mieszkanie w sposób nieprofesjonalny. Pamiętaj, że działamy na Twoją korzyść i chcemy, byś cieszył się pięknym mieszkaniem, którego stan deweloperski wygląda dokładnie tak, jak w umowie, którą podpisywałeś na początku.

Zobacz też: odbiór mieszkania Wrocław cena.

Zobacz też: odbiór mieszkania Wrocław Gaj, odbiór mieszkania Wrocław Krzyki, odbiór mieszkania Wrocław Leśnica, odbiór mieszkania Wrocław Ołbin, odbiór mieszkania Wrocław Szczepin, odbiór mieszkania Wrocław Nadodrze, odbiór mieszkania Wrocław Psie Pole, odbiór mieszkania Wrocław Różanka, odbiór mieszkania Wrocław Jagodno, odbiór mieszkania Wrocław Księże,


Zarezerwuj odbiór 886 070 575

Nasze usługi

Usługi odbioru mieszkania oraz inne usługi audytów technicznych nieruchomości - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Odbiór mieszkania od dewelopera

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Przy odbiorze korzystamy ze zgodnych z normami narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego i wilgotnościomierza. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru. Deweloperzy naprawiają wskazane przez nas wady, a średni koszt usunięcia takich wad to zwykle kilka tysięcy złotych. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Przegląd techniczny mieszkania na rynku wtórnym

Podczas przeglądu mieszkania weryfikujemy m.in. szczelność okien, zacieki i zawilgocenia, metraż oraz instalacje nadające się do wymiany. Możemy także sporządzić szacunkową wycenę kosztów remontu nieruchomości. Nasze raporty z przeglądu mieszkań umożliwiają negocjację ceny ze sprzedawcą oraz pozwalają na rezygnację z kupna nieruchomości, która na pozór jest w dobrym stanie, ale w rzeczywistości wiąże się z koniecznością dokonania kosztownych remontów.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Odbiór domu od dewelopera

W ramach odbioru domu sprawdzamy także m.in. poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu. Przy odbiorze domu korzystamy z narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego orazz kamery termowizyjnej. Usterki wpisujemy do protokołu udostępnionego nam przez dewelopera. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Przegląd techniczny domu na rynku wtórnym

W ramach przeglądu domu na rynku wtórnym sprawdzamy także m.in. poddasze (np. pod kątem bytowania tam zwierząt takich jak kuny), schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu, szczelność okien, a także niewidoczne gołym okiem zacieki oraz zawilgocenia. Podobnie, jak w przypadku mieszkania przygotowujemy raport zawierający ocenę stanu technicznego domu. Możemy też oszacować koszty remontu domu.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Badanie termowizyjne

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir, którymi wypatrujemy tzw. mostki termiczne. Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie wychwycić także niewidoczne gołym okiem ogniska korozji biologicznej (np. grzyba), zacieki oraz zawilgocenia w ścianach nieruchomości.

odbiory mieszkań Strona główna od dewelopera w mieście Strona główna

Sprawdzenie ekipy wykończeniowej

Nasza firma jest w stanie sprawdzić remont/wykończenie wykonane w mieszkaniu lub w domu przez firmę wykończeniową/ekipę remontową. Dotyczy to zarówno remontów na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Każdy remont wiąże się z niedoróbkami, a nasi inżynierowie są w stanie odebrać taki remont i wskazać ekipie elementy wymagające poprawy.


Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne.
Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone.
Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Baza wiedzy

Odbiór mieszkania i umowa przeniesienia własności Koszt związany z odbiorem mieszkania Czym jest inwentaryzacja powykonawcza domu? Co zrobić, gdy podczas odbioru mieszkania lub domu widać zawilgocenia i grzyb Inspektor podczas odbioru mieszkania Zakup mieszkania z rynku wtórnego - kiedy przekazać klucze Czy warto przed kupnem wykonać inspekcję domu Jak przepisać licznik po kupnie nieruchomości Kiedy dokładnie po odbiorze mieszkania lub domu podpisać akt notarialny Czy piwnica wlicza się w metraż mieszkania Tynku cementowo-wapienne a odbiór mieszkania Tynki - normy 2022 Ściany w mieszkaniu - jakie są normy zawilgocenia Jaka jest cena ekspertyzy budowlanej Jak sprawdzić prąd podczas odbioru mieszkania Pozwolenie na użytkowanie budynku a odbiór techniczny Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera - formalności Ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim Zatajenie informacji przy sprzedaży nieruchomości Audyt remontowy Ocena techniczna wykonanych robót budowlanych Weryfikacja remontu i wykończenia mieszkania Ile kosztuje odbiór domu Najlepsi deweloperzy Warszawa Ranking deweloperów Zakup nieruchomości na firmę czy prywatnie? Umowa deweloperska a umowa sprzedaży Ranking deweloperów Wrocław Ranking deweloperów Warszawa Zakup mieszkania a ekspektatywa Co zrobić, gdy remont został źle wykonany Jak sprawdzić ekipę remontową Formalności po zakupie domu Formalności po zakupie mieszkania z rynku wtórnego Ile bierze notariusz za kupno mieszkania Inwestor a deweloper Jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek Podatek od zakupu mieszkania od dewelopera Wilgotność ścian norma Condohotel opinie Deweloperzy trójmiasto ranking Flipowanie mieszkań - podatki O co pytać przy kupnie domu? Odbiór techniczny domu od dewelopera Opinie o deweloperach Rzeczoznawca budowlany cennik Jak pozbyć się odchodów kuny domowej? Kupno domu krok po kroku Formalności po zakupie mieszkania urząd miasta Odbiór mieszkania od najemcy Firma remontowa nie wywiązała się z umowy Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Warszawa opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Kraków opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Wrocław opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Łódź opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Katowice opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Poznań opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Gdańsk opinie Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Szczecin opinie Negocjacja ceny domu Wady ukryte zakupionego domu Wezwanie do usunięcia wad przez dewelopera Mieszkanie na raty od dewelopera Pułapki przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym Doradca przy zakupie mieszkania Kupno mieszkania od komornika Czy można ominąć umowę deweloperską Podatek od kupna domu Prospekt informacyjny – co warto wiedzieć Koszt aktu przeniesienia własności Sprzedaż nieruchomości - wyłączenie rękojmi Najwięksi deweloperzy w Polsce Jak odebrać garaż? Sprawdzenie wymiarów działki Jak bezpiecznie podpisac umowę przedwstępną Sprzedaż mieszkania - sporządzenie protokołu Unikanie podatku od kupna nieruchomosci Na co zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera? Kupno mieszkania z doradcą prawnym, czy warto? Sprawdzenie umowy deweloperskiej z prawnikiem Cena odbioru mieszkania od dewelopera Co warto sprawdzić przy zakupie domu - rynek pierwotny Co sprawdzić przy zakupie domu - rynek wtórny Co sprawdzić przy zakupie działki Sprawdzenie działki z fachowcem Sprawdzenie dewelopera przed kupnem mieszkania Badanie termowizyjne mieszkania Inspekcja domu przed kupnem Białystok | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Bydgoszcz | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Gdańsk | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Katowice | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Kraków | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Łódź | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Lublin | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Olsztyn | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Opole | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Poznań | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Rzeszów | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Szczecin | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Toruń | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Warszawa | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Wroclaw | 886 070 575 Inspekcja domu przed kupnem Zielona Góra | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Białystok | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Bydgoszcz | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Gdańsk | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Katowice | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Kielce | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Kraków | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Łódź | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Lublin | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Olsztyn | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Opole | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Poznań | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Rzeszów | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Szczecin | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Toruń | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Warszawa | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Wrocław | 886 070 575 Odbiór domu od dewelopera Zielona Góra | 886 070 575 Wzór protokołu odbioru instalacji elektrycznej Czym jest PN-ISO 9836:1997 Na co zwrócić uwagę podczas odbioru domu od dewelopera Stan instalacji podczas odbioru mieszkania lub domu Rodzaje stanu deweloperskiego domu Czy warto sprawdzić dom przed kupnem Przepisy dotyczące garażu podziemnego Zakup domu na rynku wtórnym Jak dobrze kupić mieszkanie lub dom Jak wykonać pomiar wilgotności wylewki przy odbiorze mieszkania lub domu Stan techniczny mieszkania przy zakupie Stan techniczny domu przy zakupie Jaki jest koszt odbioru mieszkania? Co zrobić podczas odbioru, gdy wadą są porysowane okna Odbiór mieszkania lub domu z fachowcem Ekspertyza techniczna dotycząca mieszkania Kupno mieszkania od dewelopera - jakie zadać pytania Czy istnieje norma dotycząca porysowanego okna Stan techniczny grzejników Przepisy dotyczące balustrad Jak sprawdzić instalacje podczas odbioru mieszkania Jaka jest cena badania termowizyjnego Co trzeba przygotować, by podpisać umowę o dostawie prądu Odbiór mieszkania a dokumenty od dewelopera Co warto sprawdzić podczas odbioru instalacji wodno-kanalizacyjnej Kupno domu od dewelopera a dokumenty Odbiór domu - co warto wiedzieć Dopuszczalne wymiary miejsca postojowego Przegląd techniczny w starym domu Kupno domu w stanie surowym - co warto sprawdzić Wady podczas odbioru mieszkania lub domu Czy badanie termowizyjne w domu to dobry pomysł Gdzie odnotować zmiany w metrażu kupionego mieszkania Odpowiedzialność dewelopera za wady ukryte Jak powinien wyglądać protokół zdawczo-odbiorczy sprzedaży mieszkania Ekspertyza techniczna mieszkania Pomoc przy odbiorze mieszkania Czy warto sprawdzić stan techniczny budynku Ile czasu trwa odbiór mieszkania lub domu Lista referencyjna podczas odbioru mieszkania Opóźnienie odbioru a kara dla dewelopera Sprzęt niezbędny podczas odbioru mieszkania Kiedy można wykonać odbiór mieszkania Metraż przy zakupie mieszkania lub domu Części wspólne - jak wygląda kwestia rękojmi Jakie są standardy - kąty ścian Czy na zakup domu od dewelopera przysługuje gwarancja Kupno domu - czy warto go wcześniej sprawdzić Kupno mieszkania lub domu najważniejsze informacje O co pytać podczas kupna mieszkania na rynku wtórnym Kupno mieszkania od dewelopera - co warto wiedzieć Plusy i minusy kupna domu od osoby prywatnej Czy warto wykonać odbiór mieszkania na rynku wtórnym Jak załatwić upoważnienie do odbioru mieszkania lub domu Fachowa pomoc podczas odbioru mieszkania Czy warto zlecić odbiór mieszkania firmie Ile trwa średnio odbiór mieszkania Czy ustawa deweloperska pomaga podczas odbioru mieszkania? Kamera termowizyjna podczas odbioru mieszkania Rzeczoznawca podczas odbioru mieszkania Normy budowlane podczas odbioru mieszkania Co trzeba sprawdzić podczas kupna starego domu Jakie są normy techniczne podczas odbioru mieszkania Normy odbioru posadzek Co można zrobić przed odbiorem technicznym Pełnomocnik podczas odbioru mieszkania Jak odnieść się do metrażu podczas odbioru mieszkania Odbiór mieszkania - regulacje dotyczące czynszu Odbiór mieszkania - podstawowe informacje Odchyłki podczas odbioru mieszkania i domu Odbiory mieszkań a przekazanie kluczy - różnice

Miasta

Odbiór mieszkania od dewelopera Koszalin, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Sosnowiec, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Radom, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Gliwice, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Tarnów, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Elbląg, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Warszawa, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Wrocław, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kraków, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera w Katowicach, Zabrzu i innych miastach Śląska Odbiór mieszkania od dewelopera Łódź, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Rzeszów, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Olsztyn, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Bydgoszcz, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Toruń, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Poznań, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Gdańsk, Gdynia, Sopot, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Białystok, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Szczecin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Lublin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kielce, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Zielona Góra, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Opole, odbiory mieszkań ODBIORY MIESZKAŃ PRAGA-POŁUDNIE ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK NOWE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK WYSOKI STOCZEK ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK PIASTA I ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ NOWY FORDON ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ WYŻYNY ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ BARTODZIEJE ODBIORY MIESZKAŃ BYDGOSZCZ SZWEDEROWO ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ RUBINKOWO ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ CHEŁMIŃSKIE ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ BYDGOSKIE SKARPA ODBIORY MIESZKAŃ TORUŃ MOKRE ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE BIAŁOGON ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE CZARNÓW ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE BARANÓWEK ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE HERBY ODBIORY MIESZKAŃ KIELCE KARCZÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VII ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA IV ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA V ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VI ODBIORY MIESZKAŃ OPOLE DZIELNICA VIII ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA ZAWADA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA KRĘPA ŁĘŻYCKA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA NOWY KISIELIN ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA OCHLA ODBIORY MIESZKAŃ ZIELONA GÓRA STARY KISIELIN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI GÓRCZYN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAWARCIE ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI PIASKI ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI MAŁYSZYN ODBIORY MIESZKAŃ GORZÓW WIELKOPOLSKI WIEPRZYCE ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK ANTONIUK ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW STARE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW GRZEGÓRZKI ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PRĄDNIK BIAŁY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PRĄDNIK CZERWONY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW KROWODRZA ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BRONOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW ZWIERZYNIEC ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW ŁAGIEWNIKI BOREK FAŁĘCKI ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW SWOSZOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW POGÓRZE DUCHACKIE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW PODGÓRZE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW CZYŻYNY ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW MISTRZEJOWICE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW BIEŃCZYCE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE ODBIORY MIESZKAŃ KRAKÓW NOWA HUTA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW KRZYKI ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW KSIĘŻE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW JAGODNO ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW RÓŻANKA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW PSIE POLE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW NADODRZE ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW SZCZEPIN ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW OŁBIN ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW LEŚNICA ODBIORY MIESZKAŃ WROCŁAW GAJ ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ BAŁUTY ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ WIDZEWIE ODBIORY MIESZKAŃ ŁÓDŹ GÓRNY ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK OLIWA ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK ORUNIA ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK PRZYMORZE ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK PIECKI ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK CHEŁM ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK JESIEŃ ODBIORY MIESZKAŃ GDAŃSK WRZESZCZ ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ GRUNWALD ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ JEŻYCE ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ CHARTOWO ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ PIĄTKOWO ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ RATAJE ODBIORY MIESZKAŃ POZNAŃ NOWE WINOGRADY ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE LIGOTA ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE BRYNÓW ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE PIOTROWICE ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE KOSTUCHNA ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE KOSZUTKA ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE ZAŁĘŻE ODBIORY MIESZKAŃ KATOWICE GISZOWIEC ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN CZECHÓW POŁUDNIOWY ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN CZUBY PÓŁNOCNE ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN KALINOWSZCZYZNA ODBIORY MIESZKAŃ LUBLIN RURY ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW NOWE MIASTO ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW PRZYBYSZÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW BARANÓWKA ODBIORY MIESZKAŃ RZESZÓW MIESZKA I ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN JAROTY ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN KORMORAN ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN NAGÓRKI ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN POJEZIERZE ODBIORY MIESZKAŃ OLSZTYN PODLEŚNA ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁYSTOK WYGODA ODBIORY MIESZKAŃ MOKOTÓW ODBIORY MIESZKAŃ URSYNÓW ODBIORY MIESZKAŃ WOLA ODBIORY MIESZKAŃ BIAŁOŁĘKA ODBIORY MIESZKAŃ BIELANY ODBIORY MIESZKAŃ BEMOWO ODBIORY MIESZKAŃ TARGÓWEK ODBIORY MIESZKAŃ ŚRÓDMIEŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ OCHOTA ODBIORY MIESZKAŃ WAWER ODBIORY MIESZKAŃ PRAGA-PÓŁNOC ODBIORY MIESZKAŃ URSUS ODBIORY MIESZKAŃ ŻOLIBORZ ODBIORY MIESZKAŃ WŁOCHY ODBIORY MIESZKAŃ WILANÓW ODBIORY MIESZKAŃ WESOŁA ODBIORY MIESZKAŃ REMBERTÓW ODBIORY MIESZKAŃ JANOWIEC WIELKOPOLSKI ODBIORY MIESZKAŃ IZBICA KUJAWSKA ODBIORY MIESZKAŃ BOREK WIELKOPOLSKI ODBIORY MIESZKAŃ LUBYCZA KRÓLEWSKA ODBIORY MIESZKAŃ CHOCZ ODBIORY MIESZKAŃ ZAWICHOST ODBIORY MIESZKAŃ UJEŹDZIE ODBIORY MIESZKAŃ PRZECŁAW ODBIORY MIESZKAŃ WIELICHOWO ODBIORY MIESZKAŃ KRZYWIŃ ODBIORY MIESZKAŃ URZĘDÓW ODBIORY MIESZKAŃ MORAWICA ODBIORY MIESZKAŃ NOWE BRZESKO ODBIORY MIESZKAŃ PRZEDECZ ODBIORY MIESZKAŃ ZAKLICZYN ODBIORY MIESZKAŃ JEDWABNE ODBIORY MIESZKAŃ MORYŃ ODBIORY MIESZKAŃ OTYŃ ODBIORY MIESZKAŃ ŁAGÓW ODBIORY MIESZKAŃ RAJGRÓD ODBIORY MIESZKAŃ CEDYNIA ODBIORY MIESZKAŃ DOLSK ODBIORY MIESZKAŃ STAWISZYN ODBIORY MIESZKAŃ SUCHAŃ ODBIORY MIESZKAŃ BARANÓW ODBIORY MIESZKAŃ MODLIBORZYCE ODBIORY MIESZKAŃ FRAMPOL ODBIORY MIESZKAŃ STOPNICA ODBIORY MIESZKAŃ ULANÓW ODBIORY MIESZKAŃ JARACZEWO ODBIORY MIESZKAŃ SIEDLISZCZE ODBIORY MIESZKAŃ KOŁACZYCE ODBIORY MIESZKAŃ LUBIEŃ KUJAWSKI ODBIORY MIESZKAŃ GÓRZNO ODBIORY MIESZKAŃ KRYNICA MORSKA ODBIORY MIESZKAŃ SKALBMIERZ ODBIORY MIESZKAŃ SZLICHTYNGOWA ODBIORY MIESZKAŃ KLESZCZELE ODBIORY MIESZKAŃ NOWE WARPNO ODBIORY MIESZKAŃ SURAŻ ODBIORY MIESZKAŃ DZIAŁOSZYCE ODBIORY MIESZKAŃ WYŚMIERZYCE ODBIORY MIESZKAŃ WYŚLICA ODBIORY MIESZKAŃ KAMIENIEC ZABKOWSKI ODBIORY MIESZKAŃ GORAJ ODBIORY MIESZKAŃ KAMIONKA ODBIORY MIESZKAŃ LUTUTÓW ODBIORY MIESZKAŃ KOSZYCE ODBIORY MIESZKAŃ PIĄTEK ODBIORY MIESZKAŃ SOCHOCIN ODBIORY MIESZKAŃ LUBOWIDZ ODBIORY MIESZKAŃ WISKITKI ODBIORY MIESZKAŃ DUBIECKO ODBIORY MIESZKAŃ NOWY KORCZYN ODBIORY MIESZKAŃ PACANÓW ODBIORY MIESZKAŃ WODZISŁAW ODBIORY MIESZKAŃ OPATOWIEC ODBIORY MIESZKAŃ NOWA SŁUPIA ODBIORY MIESZKAŃ PIERZCHNICA

Działamy w całej Polsce! Nasze biuro:

Odbiory Mieszkań Wrocław, chałupnicza 43, Wrocław