ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA WE WROCŁAWIU

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL WE WROCŁAWIU?

6 plusów z odbiorów technicznych z profesjonalistą we Wrocławiu

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ WROCŁAW

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu we Wrocławiu

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi we Wrocławiu - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań WROCŁAW od dewelopera w mieście WROCŁAW

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą we Wrocławiu?

Odbieramy mieszkania we Wrocławiu

W związku z tym, że stan deweloperski w dużej mierze zależy od tego, co zostało umieszczone w umowie i podpisane przed rozpoczęciem inwestycji, warto do niej wrócić na etapie odbioru mieszkania. Przy odbiorze mieszkania we Wrocławiu nasi inżynierowie sprawdzają, czy wszystkie elementy nieruchomości, jakie zostały zawarte w umowie w taki sposób, by w razie potrzeby domagać się poprawek lub wymiany wadliwego elementu. Wartość poszczególnych elementów w mieszkaniach deweloperskich może być bardzo wysoka. Samodzielna wymiana wadliwych drzwi wejściowych lub okna, to naprawa rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. Deweloper jest w stanie naprawić wadę bez większego problemu, jeśli zostanie ona dostrzeżona i wpisana w protokół na etapie odbioru.

Co warto sprawdzić przed odbiorem mieszkania we Wrocławiu?

Nasza firma (https://odbiór.pl) nastawia się wyłącznie na odbiory mieszkań i gwarantuje kompleksową usługę w tej dziedzinie. Nasi inżynierowie przeprowadzają odbiory we Wrocławiu na rynku pierwotnym bardzo szczegółowo, sporządzając dokumentację na podstawie wad i usterek, by można było przedstawić ją deweloperowi. Dotyczy ona wszelkich nieprawidłowości, zarówno odchyleń od płaszczyzny, które są wynikiem nieprawidłowych prac ekipy budowlanej, jak i aspektów związanych z montażem drzwi, okien czy parapetów. Sprawdzane są też instalacje: elektryczna (stan i trwałość gniazdek i włączników, napięcie w gniazdkach), ogrzewanie (jakość montażu grzejników), wodno-kanalizacyjna (montaż i działanie baterii/kranów, korków odpływowych), gazowa, wentylacyjna i inne.

Jak skontaktować się z inżynierem z Wrocławia w celu zamówienia odbioru mieszkania?

Najprostszym pomysłem na kontakt jest wejście na naszą stronę internetową (https://odbiór.pl), gdzie przede wszystkim można przeczytać kim jesteśmy i poznać naszą ofertę. W górnym prawym rogu wyświetli się zarówno numer telefonu jak i formularz kontaktowy. Każdy może wybrać wygodniejszy dla siebie sposób kontaktu. Rozmowa przez telefon zwykle ma na celu dopytanie i dogadanie szczegółów, zaś formularz rejestrujący jest dla osób zdecydowanych, które chcą skorzystać z oferty naszej firmy dla Wrocławia.

Czy warto korzystać z usług odbioru technicznego mieszkania lub domu we Wrocławiu?

Jeśli jesteś przyszłym właścicielem mieszkania we Wrocławiu, które należy odebrać zapewne domyślasz się, czy pomoc osoby trzeciej jest potrzebna. Znasz swoje możliwości i doskonale wiesz, na ile możesz sobie w tej dziedzinie zaufać. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Bardzo chętnie pomożemy Ci przy odbiorze technicznym mieszkania, byś czuł się pewnie i nie żałował tego, że przeoczyłeś ważny szczegół, który rzutuje na dalszym korzystaniu z mieszkania. Cena naszej pomocy jest zaledwie ułamkiem tego, co możesz stracić, gdy sprawdzisz mieszkanie w sposób nieprofesjonalny. Pamiętaj, że działamy na Twoją korzyść i chcemy, byś cieszył się pięknym mieszkaniem, którego stan deweloperski wygląda dokładnie tak, jak w umowie, którą podpisywałeś na początku.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl