Blog odbiór.pl

Odbiory mieszkań a przekazanie kluczy - różnice

Nasi eksperci wyjaśniają, dlaczego odbiór mieszkania to nie to samo co przekazanie kluczy do nowoodbieranej nieruchomości. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Czy warto przed kupnem wykonać inspekcję domu

W artykule wyjaśniamy, co należy sprawdzić w domu przed jego kupnem. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Normy odbioru posadzek

W artykule omawiamy normy techniczne związane z posadzkami. Zapraszamy do lektury i rezerwacji usług odbiorowych z inżynierami z Pewny Lokal.

Czytaj dalej

Pozwolenie na użytkowanie budynku a odbiór techniczny

W artykule przedstawiam jaki wpływ na odbiór techniczny lokalu ma uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera - formalności

Odbiór mieszkania to jeden z ostatnich etapów na drodze do stania się właścicielem lokalu. Nie oznacza to, że nie trzeba pamiętać o różnych formalnościach.

Czytaj dalej

Jak sprawdzić prąd podczas odbioru mieszkania

W artykule opisujemy kwestie ➡ związane z odbiorem technicznym mieszkania oraz podłączeniem do prądu ➡️ i innych mediów. Na co ⭐ zwrócić uwagę?

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i umowa przeniesienia własności

W artykule przedstawiamy kwestie związane z odbiorem mieszkania i umową przenoszącą własność. Czy można dokonać odbioru po wizycie u notariusza?

Czytaj dalej

Obowiązkowe przeglądy budynków jednorodzinnych

Co pięć lat należy wykonywać przeglądy stanu technicznego obiektu budowlanego oraz te związane z elektryką. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Kliknij, aby odkryć.

Czytaj dalej

Zerwanie umowy deweloperskiej a zwrot pieniędzy przez dewelopera

Ustawa Deweloperska to dokument, który powstał, aby chronić obie strony transakcji sprzedaży mieszkania. Jak reguluje kwestię odstąpienia od umowy? Kliknij.

Czytaj dalej

Dopuszczalne wymiary miejsca postojowego

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie wymiary powinno mieć miejsce postojowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Co zrobić podczas odbioru, gdy wadą są porysowane okna

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wygląda odbiór okien w mieszkaniu. Co robić, gdy szyby w mieszkaniu są porysowane. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Wzór protokołu odbioru instalacji elektrycznej

W poniższym artykule wyjaśniamy, na czym polega sprawdzenie instalacji elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Zakup nieruchomości na firmę czy prywatnie?

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto kupić mieszkanie na firmę? Jaki podatek musimy uiścić po zakupie mieszkania? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Co zrobić, gdy remont został źle wykonany

W poniższym artykule wyjaśniamy, co robić, gdy remont mieszkania został wykonany źle. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę podczas odbioru domu od dewelopera

W poniższym artykule wyjaśniamy, ➡na czym polega ➡️ odbiór domu od dewelopera. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, ➡odbierając dom?

Czytaj dalej

Koszt związany z odbiorem mieszkania

W artykule podpowiadamy, jaką cenę będziemy musieli zapłacić za odbiór mieszkania z inżynierem. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Tynki - normy 2023

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie normy regulują kwestie związane z tynkami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Jaka jest cena ekspertyzy budowlanej

W poniższym artykule wyjaśniamy, jaki może być koszt wykonania ekspertyzy budowlanej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Czy istnieje norma dotycząca porysowanego okna

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wygląda odbiór okien w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem i rezerwacją odbioru nieruchomości.

Czytaj dalej

Tynku cementowo-wapienne a odbiór mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, jak odebrać tynki cementowo-wapienne w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Jak przepisać licznik po kupnie nieruchomości

W poniższym artykule wyjaśniamy, jak poprawnie przepisać licznik po zakupie nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca podczas odbioru mieszkania

W artykule wyjaśniamy, czy usługa rzeczoznawcy budowlanego jest konieczna podczas odbioru mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Co powinno znaleźć się w audycie nieruchomości?

Przede wszystkim należy upewnić się, że nieruchomość spełnia wymagania prawne oraz że została legalnie postawiona na konkretnej działce. Co jeszcze warto wiedzieć?

Czytaj dalej

Odbiór sufitów w mieszkaniu/domu ze specjalistą, odbiór techniczny nieruchomości

Jak prawidłowo odebrać sufity w mieszkaniu/domu? Dlaczego warto skorzystać z pomocy inżyniera podczas odbioru technicznego? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odchyłki podczas odbioru mieszkania i domu

Dopuszczalne odchyłki przy odbiorze ⭐ mieszkania i domu od dewelopera.⭐ Przeczytaj, jak odebrać mieszkanie zgodnie z normami ➽ budowlanymi.

Czytaj dalej

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o ocenie stanu technicznego budynku.

Ocena techniczna budynku powinna zawierać opis samej nieruchomości, opis jej badanych elementów, dokumentację fotograficzną i rysunkową oraz wnioski. Co jeszcze?

Czytaj dalej

Co oznacza wpis do księgi wieczystej po podpisaniu umowy deweloperskiej?

Moment wpisu do księgi wieczystej to jeden z ważniejszych, jeśli chodzi o transakcję zakupu mieszkania. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie!

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Katowice. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Katowice to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Co brać pod uwagę podczas negocjacji kupna mieszkania?

Podczas negocjacji kupna mieszkania trzeba wziąć pod uwagę kilka kluczowych kwestii. Chcesz je poznać i być przygotowanym? Kliknij!

Czytaj dalej

Jak przeprowadzić owocne negocjacje z deweloperem?

Negocjacje z deweloperem to jeden z ważniejszych etapów, jeśli chodzi o zakup nieruchomości. Chcesz wiedzieć, jak je przeprowadzić? Kliknij!

Czytaj dalej

Kupno mieszkania od dewelopera - co trzeba wiedzieć i sprawdzić przed zakupem?

Analizując umowę deweloperską, należy w pierwszej kolejności, zwrócić uwagę na podstawowe kwestie. Jakie? Dowiedz się i kliknij dalej!

Czytaj dalej

Jaki jest koszt zakupu mieszkania na rynku pierwotnym?

Chcesz kupić mieszkanie na rynku pierwotnym, ale nie wiesz, z jakim budżetem musisz liczyć się na start? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, który Ci pomoże.

Czytaj dalej

Dokumenty przy odbiorze: jakie dokumenty powinien udostępnić Ci deweloper?

W dniu odbioru mieszkania deweloper musi przekazać nabywcy jedne z najważniejszych dokumentów. Wśród nich znajduje się m.in. pomiar powierzchni mieszkania. Kliknij!

Czytaj dalej

Umowa deweloperska a płatności za transze - co powinieneś wiedzieć?

Istnieją różne systemy płatności. Najpopularniejszy 20/80, czyli system, który wymaga wkładu własnego 20% wartości nieruchomości. Kliknij i dowiedz się więcej!

Czytaj dalej

Pełnomocnik podczas odbioru mieszkania

Czy jest możliwe dokonanie ➽ odbioru przez pełnomocnika? ✓ Jakie jest jego zadanie podczas odbioru technicznego?⭐ Odpowiedź w artykule.

Czytaj dalej

Co zrobić, żeby deweloper podpisał akt notarialny?

Kiedy deweloper z kupującym mieszkanie podpisują umowę deweloperską, automatycznie zobowiązują się do zawarcia umowy przenoszącej własność. Czy zawsze to się udaje?

Czytaj dalej

Co zrobić, żeby przeprowadzić remont mieszkania deweloperskiego?

Remont mieszkania deweloperskiego należy zacząć od świetnie przygotowanego planu prac. Później warto znaleźć wykonawcę. O czym jeszcze warto pamiętać? Kliknij!

Czytaj dalej

Co sprawdzić przed kupnem mieszkania?

Sprawdź księgę wieczystą, stan techniczny mieszkania w tym instalacje, stolarkę okienną i drzwiową czy podłogi. Co jeszcze? Przejdź dalej!

Czytaj dalej

Przegląd techniczny mieszkania, czyli co powinieneś wiedzieć zanim się tego podejmiesz?

Przegląd techniczny mieszkania może Ci się przydać zawsze, gdy sprzedajesz, kupujesz bądź wynajmujesz mieszkanie. Co powinieneś o tym wiedzieć? Kliknij!

Czytaj dalej

Aneks do umowy deweloperskiej – czy można zmienić umowę deweloperską?

Aneks do umowy deweloperskiej można podpisać, jeśli któraś ze stron – deweloper lub nabywca – potrzebuje zmiany warunków umowy. Co jeszcze trzeba wiedzieć? Kliknij!

Czytaj dalej

Co można zrobić przed odbiorem technicznym

Czy istnieje możliwość ⭐rozpoczęcia prac ➡️wykończeniowych przed odbiorem technicznym? ➡️Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Czytaj dalej

Jaki jest odpowiedni doradca przy zakupie nieruchomości?

Doradca przy zakupie nieruchomości przydaje się niezależnie, czy decydujesz się na mieszkanie z rynku wtórnego, czy pierwotnego. Jak go znaleźć? Kliknij!

Czytaj dalej

Jak odnieść się do metrażu podczas odbioru mieszkania

W artykule⭐ podpowiadamy co zrobić,✓ jeśli pomiar geodezyjny będzie różnił się od pomiaru projektowego ✓ powierzchni mieszkania.

Czytaj dalej

Inspektor podczas odbioru mieszkania

W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, kim jest tzw. odbieracz oraz jakie jest jego zadanie podczas odbioru technicznego, oraz na czym polega cały ten proces.

Czytaj dalej

Normy budowlane podczas odbioru mieszkania

W artykule wyjaśniamy, jakie normy zostają sprawdzone podczas odbioru technicznego z inżynierem. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Białystok. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Białystok to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Łodź. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Łódź to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Lublin. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Lublin to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Rzeszów. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Rzeszów to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Toruń. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Toruń to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Olsztyn. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Olsztyn to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Bydgoszcz. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Bydgoszcz to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Gdynia. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Gdynia to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Kielce. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Kielce to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Opole. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Opole to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Radom. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Radom to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Sosnowiec. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Sosnowiec to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Gliwice. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Gliwice to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Gdańsk. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Gdańsk to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Wrocław. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Wrocław to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Poznań. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Poznań to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Szczecin. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Szczecin to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Negocjacje ceny domu i mieszkania na rynku wtórnym: jakich argumentów użyć, żeby wynegocjować dobrą cenę?

Negocjacje ceny domu i mieszkania na rynku wtórnym polega na dobraniu odpowiednich argumentów i świadomości wartości mieszkania. Co się na to składa? Kliknij!

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Krakow. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Kraków to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany Warszawa. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena?

Rzeczoznawca budowlany Warszawa to specjalista, który sporządza ekspertyzy i opinie dotyczące stanu technicznego mieszkania/domu na rynku wtórnym i pierwotnym.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania - regulacje dotyczące czynszu

W artykule wyjaśniamy,➡️ jakie opłaty wchodzą w skład czynszu ➽ oraz od którego momentu obowiązek➡️ jego uiszczania przechodzi na nabywcę.

Czytaj dalej

Co trzeba sprawdzić podczas kupna starego domu

W artykule wyjaśniamy, na co należy zwrócić uwagę podczas kupna starego domu z rynku wtórnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Jakie są normy techniczne podczas odbioru mieszkania

W artykule wskazujemy ⭐najważniejsze normy, które brane są pod ➽ uwagę przy ocenie mieszkania podczas odbioru technicznego.⭐

Czytaj dalej

Skraplanie wody na szybach w mieszkaniu – przyczyny

Nadmiar wilgoci w domu sprzyja namnażaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, na ścianach i sufitach wystąpią ślady pleśni i grzybów. Jak jej zapobiegać? Kliknij teraz!

Czytaj dalej

5 przyczyn nieprawidłowo działającej wentylacji w mieszkaniu

Przy nieprawidłowej wentylacji mieszkania konieczne staje się oddychanie zanieczyszczonym powietrzem. Kliknij, aby dowiedzieć się, jak temu zapobiegać.

Czytaj dalej

Kierownik budowy do odbioru domu

W przypadku ukończenie budowy niezbędne staje się w większości przypadków zatrudnienie kierownika budowy. Zakres jego obowiązków jest szeroki. Kliknij, aby go poznać

Czytaj dalej

Pompa ciepła w starym domu – sprawdzenie stanu technicznego

Pompa ciepła wymaga regularnego serwisowania w celu sprawdzenia, czy prawidłowo działa. Chcesz więcej wiedzieć o pompie ciepła w starym domu? Kliknij, aby odkryć.

Czytaj dalej

Ogrzewanie gazowe w domu

Ogrzewanie domów gazem jest jednym z tańszych i bardziej ekologicznych rozwiązań, ale możliwym tylko wtedy, gdy w pobliżu przebiega sieć instalacji gazowej. Kliknij!

Czytaj dalej

Legalizacja samowoli budowlanej – zasady

Kary za samowolę budowlaną są wyjątkowo dotkliwe. Maksymalnie może to być nawet 1 080 000 zł. Wysokość kar reguluje artykuł 90 prawa budowlanego. Jak się uchronić?

Czytaj dalej

Instalacja odgromowa w nowym domu

Podstawowy podział instalacji odgromowej dzieli się na instalację aktywną i pasywną. Co jeszcze powinieneś o tym wiedzieć? Kliknij, aby się przekonać już teraz.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania od dewelopera - co sprawdzić i na co zwrócić uwagę?

Jeśli poszukujesz gotowej listy elementów, które powinieneś sprawdzić podczas odbioru deweloperskiego, to znajdziesz ją tutaj. Kliknij, aby odkryć i sprawdzić.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania - podstawowe informacje

W artykule podpowiadamy, ➽ jak przejść przez procedurę odbioru lokalu od ⭐dewelopera od początku do końca. Na co zwrócić uwagę, aby cieszyć się ⭐bezusterkowym lokalem?

Czytaj dalej

Umowa deweloperska a kredyt

Obawiasz się, że brak podpisanej umowy deweloperskiej, będzie problemem podczas procedury przyznawania kredytu? Nic bardziej mylnego! Przejdź do artykułu i kliknij.

Czytaj dalej

Odstąpienie od umowy deweloperskiej i rezerwacyjnej 

Prawo do odstąpienia od umowy powinno zostać zawarte w dokumencie, który podpisujesz. Pamiętaj o swoich prawach! Kliknij, aby się o nich dowiedzieć.

Czytaj dalej

Podatek od nieruchomości – stawki 2022

Jak wyglądają stawki podatku od nieruchomości w roku 2022? Zapłacisz nawet 4% więcej! Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj!

Czytaj dalej

Źródło wycieku wody w mieszkaniu – jak ustalić?

Jest wiele sposobów na zlokalizowanie wycieku wody w ścianie. Można wykonać pomiar wilgotności ścian, ale nie jest to precyzyjna metoda. Co zrobić w takiej sytuacji?

Czytaj dalej

Kary umowne i odsetki w umowie deweloperskiej

Dowiedz się, jak ustrzec się przed karami umownymi i odsetkami, które nakłada na Ciebie umowa deweloperska. Kliknij i nie daj się zaskoczyć!

Czytaj dalej

Norma mostków termicznych i cieplnych

Zastanawiasz się, jak uniknąć mostków cieplnych w Twoim mieszkaniu lub domu? Tutaj dowiesz się, co zrobić, żeby ciepło nie uciekało z nieruchomości. Kliknij!

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy cesji umowy deweloperskiej i rezerwacyjnej?

Dowiedz się wszystkiego, co dla Ciebie istotne, kiedy podpisujesz cesję umowy rezerwacyjnej czy deweloperskiej. Kliknij tutaj, żeby przejść dalej.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Częstochowa, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Częstochowie? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Radom, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Radomiu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Sosnowiec, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu/mieszkania przed kupnem w Sosnowcu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Kielce, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Kielcach? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Gliwice inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Gliwicach? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Zabrze inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Zabrzu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Bielsko-Biała inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Bielsku-Białej? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy.

Czytaj dalej

Bytom inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Bytomiu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Rybnik inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Rybniku? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Ruda Śląska inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Rudzie Śląskiej? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy.

Czytaj dalej

Tychy inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Tychach? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Gorzów Wielkopolski, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu/ mieszkania przed kupnem w Gorzowie Wielkopolskim? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Dąbrowa Górnicza, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu/mieszkania przed kupnem w Dąbrowie Górniczej? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Gdynia, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Gdyni? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Czy ustawa deweloperska pomaga podczas odbioru mieszkania?

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie informacje o odbiorze mieszkania znajdują się w ustawie deweloperskiej. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Ekspertyza techniczna dotycząca mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, w jakim celu wykonujemy ekspertyzę techniczną mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Części wspólne - jak wygląda kwestia rękojmi

W poniższym artykule podpowiadamy, czym jest rękojmia na części wspólne od dewelopera. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Odpowiedzialność dewelopera za wady ukryte

W poniższym artykule podpowiadamy, jaka jest odpowiedzialność dewelopera za wady ukryte w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Zakup domu na rynku wtórnym

W poniższym artykule wyjaśniamy, jak powinien wyglądać odbiór domu na rynku wtórnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Plusy i minusy kupna domu od osoby prywatnej

W poniższym artykule wyjaśniamy, ⭐ jak wygląda kupno domu od osoby prywatnej ➡️oraz dlaczego warto przeprowadzić audyt ➽ techniczny domu.

Czytaj dalej

Czy warto wykonać odbiór mieszkania na rynku wtórnym

W poniższym artykule wyjaśniamy, jak powinien wyglądać odbiór mieszkania na rynku wtórnym. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim

Czy warto wybrać ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim? Jakie są wady i zalety ogrzewania podłogowego? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Zatajenie informacji przy sprzedaży nieruchomości

Co zrobić w przypadku, gdy sprzedawca zataił ważne informacje dotyczące nieruchomości? Jakie mamy rodzaje wad nieruchomości? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Kupno mieszkania lub domu najważniejsze informacje

W poniższym artykule podpowiadamy, jak kupić bezpiecznie mieszkanie lub dom krok po kroku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Ocena techniczna wykonanych robót budowlanych

W jaki sposób wykonać ocenę techniczną robót budowlanych? Kiedy wykonujemy ocenę robót budowlanych? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Stan techniczny domu przy zakupie

W poniższym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić stan techniczny domu przy zakupie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Rodzaje stanu deweloperskiego domu

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie są rodzaje stanu deweloperskiego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Weryfikacja remontu i wykończenia mieszkania

Komu możemy zlecić ocenę remontu i wykończenia mieszkania? W jaki sposób zweryfikować remont mieszkania? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Pomoc przy odbiorze mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, z kim warto odebrać mieszkanie od dewelopera. Zapoznaj się z naszym artykułem i zarezerwuj odbiór.

Czytaj dalej

Ile kosztuje odbiór domu

Chcesz dowiedzieć się, co sprawdzamy podczas odbioru domu? Ile kosztuje odbiór domu? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Najlepsi deweloperzy Warszawa

Jak wybrać najlepszego dewelopera w Warszawie? Na co zwrócić uwagę wybierając dewelopera? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi.

Czytaj dalej

Ranking deweloperów

Na co zwrócić uwagę wybierając dewelopera przed kupnem mieszkania? U jakiego dewelopera warto kupić nieruchomość? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Czym jest PN-ISO 9836:1997

W poniższym artykule wyjaśniamy, czym jest m.in. norma PN-ISO 9836:1997. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem i rezerwacji usługi odbioru technicznego.

Czytaj dalej

Jak powinien wyglądać protokół zdawczo-odbiorczy sprzedaży mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, jak sporządzić protokół zdawczo-odbiorczy sprzedaży mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Umowa deweloperska a umowa sprzedaży

Jakie są różnice między umową deweloperską a umową kupna-sprzedaży? Kiedy podpisujemy umowę deweloperską, a kiedy umowę sprzedaży? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Ranking deweloperów Wrocław

Jak wybrać najlepszego dewelopera we Wrocławiu? Jakich deweloperów wyróżniliśmy w naszym zestawieniu? W artykule znajdziesz odpowiedzi.

Czytaj dalej

Ranking deweloperów Warszawa

Na jakich deweloperów warto zwrócić uwagę w Warszawie? Jakimi kryteriami kierujemy się, wybierając deweloperów do naszego rankingu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Zakup mieszkania a ekspektatywa

Czym jest ekspektatywa? Jaki podatek musimy uiścić za sprzedaż ekspektatywy? W jaki sposób traktować ekspektatywę? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Jak dobrze kupić mieszkanie lub dom

W poniższym artykule podpowiadamy, jak krok po kroku kupić mieszkanie i dom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem kupna mieszkania/domu.

Czytaj dalej

Sprzęt niezbędny podczas odbioru mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, jaki sprzęt jest potrzebny do odbioru mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Jak sprawdzić ekipę remontową

W poniższym artykule wyjaśniamy, na czym polega sprawdzenie ekipy remontowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Czy piwnica wlicza się w metraż mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, czy piwnica wlicza się w metraż kupionego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Stan techniczny grzejników

W poniższym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić stan techniczny grzejników w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Metraż przy zakupie mieszkania lub domu

W poniższym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić metraż przy zakupie nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Formalności po zakupie domu

O jakich formalnościach po zakupie domu powinniśmy pamiętać? Jaki podatek po kupnie nieruchomości musimy uiścić? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Formalności po zakupie mieszkania z rynku wtórnego

O jakich formalnościach powinniśmy pamiętać po zakupie mieszkania z rynku wtórnego? Przeczytaj artykuł i poznaj informacje o kupnie mieszkania.

Czytaj dalej

Ile bierze notariusz za kupno mieszkania

Chcesz dowiedzieć się, czym jest taksa notarialna? Jaka jest wysokość taksy notarialnej? Przeczytaj artykuł i poznaj informacje o kosztach notarialnych.

Czytaj dalej

Inwestor a deweloper

Chcesz dowiedzieć się, co powinien wiedzieć każdy inwestor? Kim jest inwestor a kim deweloper? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możemy sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego? Co znajdziemy w MPZP? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Kupno i sprzedaż nieruchomości (mieszkania, domu) na własny rachunek

Czy warto zdecydować się na kupno mieszkania na własny użytek? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj informacje o kupnie mieszkania.

Czytaj dalej

Podatek od zakupu mieszkania od dewelopera

Chcesz dowiedzieć się, jaki podatek musimy uiścić przy kupnie mieszkania od dewelopera? Jakie koszty pojawiają się podczas kupna mieszkania? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Wilgotność ścian norma

Jakie normy obowiązują podczas odbioru technicznego mieszkania? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj informacje o normach dotyczących wilgotności ścian.

Czytaj dalej

Condohotel opinie

Chcesz dowiedzieć się, czym jest condohotel? Czy condohotel jest dobrym wyborem? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj odpowiedzi. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Deweloperzy trójmiasto ranking

Na jakiego dewelopera z trójmiasta warto zwrócić uwagę podczas kupna mieszkania? Jak mądrze wybrać mieszkanie? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Flipowanie mieszkań - podatki

Czym jest flipowanie? Czy warto inwestować w nieruchomości? Przeczytaj artykuł i poznaj informacje o flipowaniu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Czym jest inwentaryzacja powykonawcza domu?

W poniższym artykule podpowiadamy, czym jest inwentaryzacja powykonawcza domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Co zrobić, gdy podczas odbioru mieszkania lub domu widać zawilgocenia i grzyb

W poniższym artykule ➡️ wyjaśniamy, co może świadczyć ⭐ podczas odbioru nieruchomości o grzybie i ➽ zawilgoceniu budynku.

Czytaj dalej

Zakup mieszkania z rynku wtórnego - kiedy przekazać klucze

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wygląda kupno mieszkania na rynku wtórnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Jak załatwić upoważnienie do odbioru mieszkania lub domu

W poniższym artykule wyjaśniamy,➽ kiedy następuje odbiór mieszkania/domu oraz czy nieruchomość ➽ może zostać odebrana przez pełnomocnika.➽

Czytaj dalej

O co pytać podczas kupna mieszkania na rynku wtórnym

W artykule podpowiadamy, na co zwracać uwagę przed kupnem mieszkania na rynku wtórnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Bydgoszcz cena, usługi termowizyjne Bydgoszcz

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Bydgoszczy. Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Poznań cena, usługi termowizyjne Poznań

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Poznaniu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Gdańsk cena, usługi termowizyjne Gdańsk

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Gdańsku? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Szczecin cena, usługi termowizyjne Szczecin

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Szczecinie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Przepisy dotyczące balustrad

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie mamy przepisy dotyczące balustrad. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego poradnika.

Czytaj dalej

Czy badanie termowizyjne w domu to dobry pomysł

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wykonywane jest badanie termowizyjne domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

O co pytać przy kupnie domu?

Co powinniśmy sprawdzić, zanim zdecydujemy się na kupno domu lub mieszkania? Jakich etapów nie powinniśmy pominąć? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej

Odbiór techniczny domu od dewelopera

Chcesz dowiedzieć się, na czym polega odbiór techniczny domu? Kto może pomóc w odbiorze domu? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Opinie o deweloperach

Dlaczego znalezienie opinii o deweloperach jest takie ważne? Gdzie możemy szukać opinii o deweloperach? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Rzeczoznawca budowlany cennik

Chcesz dowiedzieć się, jaki jest zakres prac prowadzonych przez rzeczoznawcę budowlanego? Ile trzeba zapłacić za ekspertyzę techniczną. Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Jak pozbyć się odchodów kuny domowej?

W jaki sposób pozbyć się odchodów kuny domowej z domu? Jak wykryć obecność kuny domowej w domu? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Kupno domu krok po kroku

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możemy kupić dom krok po kroku? Jak wybrać najlepszą ofertę domu? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Co warto sprawdzić podczas odbioru instalacji wodno-kanalizacyjnej

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wygląda odbiór instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Formalności po zakupie mieszkania urząd miasta

Jakich formalności należy dopełnić po zakupie mieszkania? Kiedy i gdzie należy zgłosić zakup mieszkania? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź,

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Mysłowice, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Mysłowicach? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Piła, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Pile? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy.

Czytaj dalej

Opóźnienie odbioru a kara dla dewelopera

W poniższym artykule podpowiadamy, co można zrobić, gdy deweloper opóźnia odbiór mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Piotrków Trybunalski cena, usługi termowizyjne Piotrków Trybunalski

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Piotrkowie Trybunalskim? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Jaworzno, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu/mieszkania przed kupnem w Jaworznie? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Słupsk, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Słupsku? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Nowy Sącz, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Nowym Sączu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Jelenia Góra, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Jeleniej Górze? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Siedlce, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Siedlcach? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Konin, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Koninie? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Piotrków Trybunalski, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Piotrkowie Trybunalskim? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Warszawa, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Warszawie.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Kraków, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Krakowie.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Wrocław, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego we Wrocławiu.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Łódź, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Łodzi.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Poznań, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Poznaniu.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Gdańsk, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Gdańsku.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Szczecin, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Szczecinie.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Bydgoszcz, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Bydgoszczy.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Lublin, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Lublinie.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Białystok, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Białymstoku.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Katowice, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Katowicach.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Gdynia, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Gdyni.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Częstochowa, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Częstochowie.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Radom, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Radomiu.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Sosnowiec, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Sosnowcu.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Toruń, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Toruniu.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Kielce, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Kielcach

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Rzeszów, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Rzeszowie.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Gliwice, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Gliwicach.

Czytaj dalej

Nadzór budowlany Zabrze, Inspektor budowlany cena

Czekasz na odbiór techniczny mieszkania/domu? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy inspektora budowlanego w Zabrzu.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Jaworzno cena, usługi termowizyjne Jaworzno

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Jaworznie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Słupsk cena, usługi termowizyjne Słupsk

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Słupsku? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Jastrzębie-Zdrój cena, usługi termowizyjne Jastrzębie-Zdrój

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Jastrzębiu-Zdroju? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Nowy Sącz cena, usługi termowizyjne Nowy Sącz

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Nowym Sączu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Jelenia Góra cena, usługi termowizyjne Jelenia Góra

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Jeleniej Górze? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Siedlce cena, usługi termowizyjne Siedlce

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Siedlcach? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Mysłowice cena, usługi termowizyjne Mysłowice

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Mysłowicach? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Piła cena, usługi termowizyjne Piła

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Pile? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Konin cena, usługi termowizyjne Konin

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Koninie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Elbląg cena, usługi termowizyjne Elbląg

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Elblągu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Dąbrowa Górnicza cena, usługi termowizyjne Dąbrowa Górnicza

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Dąbrowie Górniczej? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Płock cena, usługi termowizyjne Płock

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Płocku? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Wałbrzych cena, usługi termowizyjne Wałbrzych

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Wałbrzychu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Włocławek cena, usługi termowizyjne Włocławek

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl we Włocławku? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Tarnów cena, usługi termowizyjne Tarnów

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Tarnowie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Chorzów cena, usługi termowizyjne Chorzów

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Chorzowie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Koszalin cena, usługi termowizyjne Koszalin

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Koszalinie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Kalisz cena, usługi termowizyjne Kalisz

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Kaliszu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Legnica cena, usługi termowizyjne Legnica

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Legnicy? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Grudziądz cena, usługi termowizyjne Grudziądz

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Grudziądzu. Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Toruń cena, usługi termowizyjne Toruń

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Toruniu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Kielce cena, usługi termowizyjne Kielce

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Kielcach? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Rzeszów cena, usługi termowizyjne Rzeszów

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Rzeszowie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Gliwice cena, usługi termowizyjne Gliwice

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Gliwicach? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Zabrze cena, usługi termowizyjne Zabrze

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Zabrzu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Olsztyn cena, usługi termowizyjne Olsztyn

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Olsztynie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Bielsko-Biała cena, usługi termowizyjne Bielsko-Biała

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Bielsku-Białej? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Bytom cena, usługi termowizyjne Bytom

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Bytomiu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Zielona Góra cena, usługi termowizyjne Zielona Góra

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Zielonej Górze? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Rybnik cena, usługi termowizyjne Rybnik

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Rybniku? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Ruda-Śląska cena, usługi termowizyjne Ruda-Śląska

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Rudzie-Śląskiej? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Tychy cena, usługi termowizyjne Tychy

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Tychach? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Opole cena, usługi termowizyjne Opole

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Opolu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Gorzów Wielkopolski cena, usługi termowizyjne Gorzów Wielkopolski

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Gorzowie Wielkopolskim? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Grudziądz, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu/mieszkania przed kupnem w Grudziądzu W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Jastrzębie-Zdrój, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu.mieszkania przed kupnem w Jastrzębiu-Zdroju? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Lublin cena, usługi termowizyjne Lublin

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Lublinie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Białystok cena, usługi termowizyjne Białystok

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Białymstoku? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Katowice cena, usługi termowizyjne Katowice

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Katowicach? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Gdynia cena, usługi termowizyjne Gdynia

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Gdyni? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Częstochowa cena, usługi termowizyjne Częstochowa

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Częstochowie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Radom cena, usługi termowizyjne Radom

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Radomiu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Sosnowiec cena, usługi termowizyjne Sosnowiec

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Sosnowcu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Wrocław cena, usługi termowizyjne Wrocław

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl we Wrocławiu? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Łódź cena, usługi termowizyjne Łódź

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Łodzi? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Warszawa cena, usługi termowizyjne Warszawa

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Warszawie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Badanie kamerą termowizyjną Kraków cena, usługi termowizyjne Kraków

Potrzebujesz badania termowizyjnego wykonanego przez inżynierów z Odbiór.pl w Krakowie? Przeczytaj artykuł i zarezerwuj audyt termowizyjny.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Elbląg, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Elblągu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Płock, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Płocku? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Wałbrzych, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Wałbrzychu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Włocławek, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem we Włocławku? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Tarnów, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Tarnowie. W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Chorzów, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Chorzowie? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Koszalin, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Koszalinie? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Kalisz, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Kaliszu? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja mieszkania i domu Legnica, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu i mieszkania przed kupnem w Legnicy? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania od najemcy

Na co warto zwrócić uwagę, gdy planujemy odbiór mieszkania od najemcy, jak wygląda kwestia kaucji - podpowiemy w niniejszym artykule

Czytaj dalej

Firma remontowa nie wywiązała się z umowy

Warto zastanowić się nad rozwiązaniem dotyczącym nieuczciwości firmy remontowej, która nie wywiązała się z umowy - podpowiedź w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Warszawa opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Warszawie, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Kraków opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Krakowie, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Wrocław opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów we Wrocławiu, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Łódź opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Łodzi, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Katowice opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Katowicach, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Poznań opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Poznaniu, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Gdańsk opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Gdańsku, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania i domu od dewelopera Szczecin opinie

W artykule przedstawiamy opinie dotyczące odbiorów mieszkań i domów w Szczecinie, a także podstawowe informacje związane z zamówieniem usługi.

Czytaj dalej

Kamera termowizyjna podczas odbioru mieszkania

W artykule podpowiadamy, czym jest kamera termowizyjna i dlaczego wykorzystujemy ją podczas odbioru mieszkania. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Stan instalacji podczas odbioru mieszkania lub domu

W poniższym artykule wyjaśniamy, ✓ jakie instalacje powinny zostać ➡️ przez nas sprawdzone podczas odbioru mieszkania lub domu.➡️

Czytaj dalej

Kupno mieszkania od dewelopera - jakie zadać pytania

W poniższym artykule podpowiadamy, o co pytać przy kupnie mieszkania od dewelopera. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Jaka jest cena badania termowizyjnego

W poniższym artykule podpowiadamy, jaki jest koszt badania termowizyjnego, które wykonywane jest m.in. w mieszkaniu/ domu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Kiedy dokładnie po odbiorze mieszkania lub domu podpisać akt notarialny

W poniższym artykule podpowiadamy, dlaczego podpisujemy akt notarialny po odbiorze mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Czy warto sprawdzić dom przed kupnem

W poniższym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić stan techniczny domu przed zakupem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Negocjacja ceny domu

Negocjacja ceny domu to ważny moment w trakcie ustalania szczegółów między stronami umowy, o wszystkim przeczytasz w niniejszym artykule.

Czytaj dalej

Wady ukryte zakupionego domu

Wada ukryta w zakupionym domu to najczęściej występujący problem, z którym zmagają się nabywcy, jak się go ustrzec - podpowiadamy w artykule.

Czytaj dalej

Wezwanie do usunięcia wad przez dewelopera

Wezwanie do usunięcia wad przez dewelopera nie jest łatwe, zdarza się bowiem, że deweloper nie chce usunąć nieprawidłowości, jak się tego ustrzec?

Czytaj dalej

Mieszkanie na raty od dewelopera

Mieszkanie na raty od dewelopera - niezbędne informacje i fachowe porady związane z kupnem mieszkania od dewelopera - na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj dalej

Czy na zakup domu od dewelopera przysługuje gwarancja

W poniższym artykule podpowiadamy, czym różni się gwarancja od rękojmi przy zakupie domu od dewelopera. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Gdzie odnotować zmiany w metrażu kupionego mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, co w przypadku różnicy w metrażu mieszkania po inwentaryzacji powykonawczej. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Wady podczas odbioru mieszkania lub domu

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wygląda odbiór mieszkania lub domu z wadami. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Pułapki przy zakupie mieszkania na rynku wtórnym

W treści artykułu można znaleźć podpowiedzi związane z tym, na jakie pułapki można trafić podczas zakupu mieszkania na rynku wtórnym.

Czytaj dalej

Doradca przy zakupie mieszkania

Doradca przy zakupie mieszkania to usługa, która jest bardzo przydatna, szczególnie dla tych, którzy nie są pewni, czy stan mieszkania jest adekwatny do ceny.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania lub domu z fachowcem

W poniższym artykule podpowiadamy, ⭐dlaczego warto skorzystać z✓ pomocy specjalistów podczas odbioru mieszkania i domu.⭐

Czytaj dalej

Jak sprawdzić instalacje podczas odbioru mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wygląda sprawdzenie instalacji podczas odbioru mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Kupno mieszkania od komornika

Kupno mieszkania od komornika ma zarówno wady, jak i zalety, o wszystkim przeczytasz w niniejszym artykule, z taką wiedzą będziesz mógł podjąć decyzję o licytacji.

Czytaj dalej

Czy można ominąć umowę deweloperską

W niniejszym artykule tłumaczymy na czym polega różnica między podpisaniem umowy deweloperskiej, a także z perspektywy kupującego, czy warto ją pominąć.

Czytaj dalej

Podatek od kupna domu

W niniejszym artykule tłumaczymy jak wyglądają kwestie związane z podatkiem od kupna domu, czy zawsze trzeba go płacić i ile wynosi.

Czytaj dalej

Prospekt informacyjny – co warto wiedzieć

Chcesz dowiedzieć się, czym jest prospekt informacyjny? Co zawiera się w jego treści? Przeczytaj artykuł, dzięki któremu poznasz niezbędną wiedzę na ten temat.

Czytaj dalej

Koszt aktu przeniesienia własności

W treści niniejszego artykułu poznajemy kluczowe informacje związane z opłatami notarialnymi dotyczącymi aktu przeniesienia własności.

Czytaj dalej

Sprzedaż nieruchomości - wyłączenie rękojmi

W niniejszym artykule przedstawiamy czytelnikowi informacje dotyczące zasad związanych ze sprzedażą nieruchomości z wyłączeniem rękojmi.

Czytaj dalej

Najwięksi deweloperzy w Polsce

W artykule znajdują się informacje o największych deweloperach, którzy działają na terenie całej Polski, realizując nowoczesne inwestycje.

Czytaj dalej

Jak odebrać garaż?

W artykule można przeczytać podstawowe informacje dotyczące wymiarów garażu i tego, na co warto zwrócić uwagę podczas odbioru garażu.

Czytaj dalej

Ile trwa średnio odbiór mieszkania

W artykule podpowiadamy, na czym polega efektywny odbiór mieszkania od dewelopera, oraz ile trwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Kupno mieszkania od dewelopera - co warto wiedzieć

W artykule podpowiadamy, o co warto zapytać dewelopera przed kupnem mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Lista referencyjna podczas odbioru mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, co powinniśmy sprawdzić podczas odbioru mieszkania lub domu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania a dokumenty od dewelopera

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie dokumenty otrzymamy od dewelopera przy odbiorze mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Jak wykonać pomiar wilgotności wylewki przy odbiorze mieszkania lub domu

W poniższym artykule podpowiadamy, jak wykonywany jest pomiar wilgotności wylewki podczas odbioru nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Kupno domu - czy warto go wcześniej sprawdzić

W poniższym artykule podpowiadamy, dlaczego warto przeprowadzić inspekcję domu przed jego kupnem. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Stan techniczny mieszkania przy zakupie

W poniższym artykule podpowiadamy, jak sprawdzić stan techniczny mieszkania przy zakupie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Sprawdzenie wymiarów działki

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy sprawdzić wymiary działki? Jak sprawdzić działkę przed kupnem? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź.

Czytaj dalej

Jak bezpiecznie podpisac umowę przedwstępną

Chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie podpisać umowę przedwstępną? Co powinna zawierać umowa przedwstępna? W artykule poznasz odpowiedź.

Czytaj dalej

Sprzedaż mieszkania - sporządzenie protokołu

Z poniższego artykułu dowiesz się, jak przyrządzić protokół zdawczo-odbiorczy mieszkania oraz jak przygotować się do odbioru. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Unikanie podatku od kupna nieruchomosci

W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na to, czy można uniknąć podatku od kupna mieszkania lub domu. Kto musi zapłacić podatek? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Czy warto zlecić odbiór mieszkania firmie

W artykule podpowiadamy, czym jest odbiór mieszkania oraz z kim ten odbiór wykonać. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Kupno domu od dewelopera a dokumenty

W poniższym artykule podpowiadamy, jakich dokumentów będziemy potrzebowali podczas kupna domu od dewelopera. Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Jakie są standardy - kąty ścian

W poniższym artykule podpowiadamy, jaka norma reguluje kwestie związane z kątami ścian. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi poradami.

Czytaj dalej

Ekspertyza techniczna mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, co powinna zawierać ekspertyza techniczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem i wykonanie ekspertyzy.

Czytaj dalej

Ściany w mieszkaniu - jakie są normy zawilgocenia

W poniższym artykule przedstawiamy normy dotyczące zawilgocenia ścian w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Kupno domu w stanie surowym - co warto sprawdzić

W poniższym artykule podpowiadamy, na co uważać przy kupnie domu w stanie surowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Ile czasu trwa odbiór mieszkania lub domu

W poniższym artykule podpowiadamy, ile czasu trwa odbiór mieszkania lub domu od dewelopera. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania od dewelopera?

Chcesz dowiedzieć się, na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas odbioru mieszkania? Co powinniśmy sprawdzić? W artykule znajdziesz odpowiedz

Czytaj dalej

Kupno mieszkania z doradcą prawnym, czy warto?

Kiedy warto skorzystać z pomocy doradcy prawnego podczas kupna mieszkania? Co sprawdzi za nas doradca prawny? W artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Sprawdzenie umowy deweloperskiej z prawnikiem

Dlaczego pomoc prawnika przy sprawdzeniu umowy deweloperskiej jest tak ważna? Jak znaleźć dobrego prawnika? W artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Cena odbioru mieszkania od dewelopera

Chcesz dowiedzieć się, jaki jest koszt odbioru mieszkania od dewelopera? Czy warto skorzystać z pomocy inżyniera przy odbiorze? Przeczytaj artykuł

Czytaj dalej

Co warto sprawdzić przy zakupie domu - rynek pierwotny

Chcesz dowiedzieć się, co powinniśmy sprawdzić, kupując dom na rynku pierwotnym? O jakich rzeczach pamiętać oraz o co pytać dewelopera? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Co sprawdzić przy zakupie domu - rynek wtórny

Co powinniśmy sprawdzić, kupując dom na rynku wtórnym? Jakie pytania zadać sprzedającemu? Czego unikać? Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Czytaj dalej

Co sprawdzić przy zakupie działki

Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas kupna działki. Jakie formalności na nas czekają? Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Sprawdzenie działki z fachowcem

W jaki sposób sprawdzić działkę przed kupnem? Czy warto skorzystać z pomocy fachowca? Na jaką pomoc możemy liczyć? Przeczytaj artykuł.

Czytaj dalej

Sprawdzenie dewelopera przed kupnem mieszkania

Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego powinniśmy sprawdzić dewelopera przed kupnem mieszkania. Czy zawsze powinniśmy sprawdzać dewelopera?

Czytaj dalej

Badanie termowizyjne mieszkania

Czy warto wykonać badanie termowizyjne mieszkania? Kiedy powinniśmy się na nie zdecydować? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Jaki jest koszt odbioru mieszkania?

W poniższym artykule podpowiadamy, jaki może być koszt odbioru mieszkania od dewelopera. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Czytaj dalej

Kiedy można wykonać odbiór mieszkania

W poniższym artykule podpowiadamy, kiedy następuje odbiór mieszkania od dewelopera. Zapraszamy do rezerwacji usług odbioru nieruchomości.

Czytaj dalej

Przegląd techniczny w starym domu

W poniższym artykule podpowiadamy, jak powinien wyglądać przegląd starego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

Czytaj dalej

Odbiór domu - co warto wiedzieć

W poniższym artykule podpowiadamy, co jest potrzebne przy odbiorze domu. Zapraszamy do zapoznania się z usługami Pewnego Lokalu i rezerwacją odbioru technicznego.

Czytaj dalej

Fachowa pomoc podczas odbioru mieszkania

W artykule podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z pomocy inżyniera podczas odbioru mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Czy warto sprawdzić stan techniczny budynku

W poniższym artykule podpowiadamy, jak ocenić stan techniczny budynku na zewnątrz i wewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Białystok | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Białymstoku? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Bydgoszcz | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Bydgoszczy? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Gdańsk | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Gdańsku? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Katowice | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Katowicach? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Kraków | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Krakowie? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Łódź | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Łodzi? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Lublin | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Lublinie? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Olsztyn | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Olsztynie? W artykule znajdziesz odpowiedź.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Opole | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Opolu? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Poznań | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Poznaniu? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Rzeszów | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Rzeszowie? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Szczecin | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Szczecinie? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Toruń | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Toruniu? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Warszawa | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Warszawie? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Wroclaw | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem we Wrocławiu? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do rezerwacji usług inspekcyjnych.

Czytaj dalej

Inspekcja domu przed kupnem Zielona Góra | 886 070 575

W jaki sposób przeprowadzić inspekcję domu przed kupnem w Zielonej Górze? W artykule znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Co trzeba przygotować, by podpisać umowę o dostawie prądu

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie dokumenty są potrzebne do dostawy prądu do mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Przepisy dotyczące garażu podziemnego

W poniższym artykule podpowiadamy, jakie przepisy regulują miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Białystok | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Białymstoku? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Bydgoszcz | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Bydgoszczy? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Gdańsk | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Gdańsku? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Katowice | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Katowicach? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Kielce | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Kielcach? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Kraków | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Krakowie? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Łódź | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Łodzi? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Lublin | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Lublinie? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Olsztyn | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Olsztynie? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Opole | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Opolu? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Poznań | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Poznaniu? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł!

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Rzeszów | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Rzeszowie? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Szczecin | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Szczecinie? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Toruń | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Toruniu? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Warszawa | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Warszawie? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Wrocław | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu we Wrocławiu? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł! Zapraszamy do lektury.

Czytaj dalej

Odbiór domu od dewelopera Zielona Góra | 886 070 575

Planujesz odbiór techniczny domu w Zielonej Górze? Chcesz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć? Sprawdź artykuł i dowiedz się więcej.

Czytaj dalej

Audyt remontowy

Czym jest audyt remontowy? Dlaczego warto wykonać audyt remontowy? Kto wykonuje audyt remontowy? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi.

Czytaj dalej