ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W POZNANIU

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W POZNANIU?

6 plusów z odbiorów technicznych z z profesjonalistą w Poznaniu

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ POZNAŃ

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Poznaniu

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Poznaniu - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań POZNAN od dewelopera w mieście POZNAN

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Poznaniu?

Odbiór mieszkania w Poznaniu z pomocą inżyniera

Odbiór mieszkania brzmi dość tajemniczo. Na rynku pierwotnym w Poznaniu i każdym innym mieście, aby uzyskać pełen dostęp do własnego mieszkania, budowanego od podstaw, należy ocenić stan deweloperski, jaki został ściśle określony w pierwszej, podpisanej przez inwestora umowie – na tym polega właśnie odbiór mieszkania. Zadaniem naszych inżynierów (https://odbiór.pl), jest ostateczna kontrola pracy, jaka została wykonana przez firmę budowlaną i dewelopera. Jeśli okaże się, że nasze spostrzeżenia są niepokojące, wpisujemy w protokół wszystkie rażące uchybienia. Tworzymy tym samym dokument, który jest podstawą dla dewelopera do wykonania poprawek. To jedyny moment, kiedy poprawkami możemy obciążyć dewelopera. Ważne jest, by przed bezpośrednim odbiorem, mieć czas na konsultację ze specjalistą.

W jaki sposób przeprowadzamy odbiór mieszkań w Poznaniu?

Otrzymując zlecenie odbioru, zwykle prosimy o dokumentację (przede wszystkim rzut mieszkania oraz tzw. standard wykończenia). W oparciu o nią jesteśmy w stanie ustalić, jak ma wyglądać stan deweloperski i co należy sprawdzić w mieszkaniu. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, razem z właścicielem pojawiamy się w mieszkaniu, które mamy skontrolować. Wszystkie uwagi notujemy na bieżąco. Tłumaczymy niejasności i wadliwe rozwiązania. Możemy zasugerować, jakie rozwiązania należy poprawić, co jest detalem, który będzie nieistotny w późniejszym użytkowaniu. Oglądamy wszystko dokładnie, gdyż wiemy doskonale, że w dużych miastach, takich jak Poznań osiedla deweloperskie tworzy się bardzo szybko, czasem kosztem jakości i precyzji wykończeń.

Jak zamówić odbiór mieszkania w Poznaniu?

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej (https://odbiór.pl), gdzie przede wszystkim można przeczytać, czym się zajmujemy, a także zapoznać się z naszą ofertą.Znaleźć tam można również bezpośredni numer lub formularz kontaktowy. Każdy może wybrać wygodniejszy dla siebie sposób kontaktu. Najłatwiej jest wypełnić przygotowany formularz, a w razie jakichkolwiek pytań związanych z odbiorem mieszkania w Poznaniu, odpowiemy bądź oddzwonimy.

Dlaczego warto zainwestować w usługi odbioru w Poznaniu?

Przede wszystkim jesteśmy firmą, która działa wyłącznie w oparciu o wiedzę, fachowe normy i prawo budowlane. W naszej firmie (https://odbiór.pl), zatrudniamy wyłącznie fachowców, którzy dokształcają się na organizowanych przez nas szkoleniach, by nauczyć się, jakie deweloper stosuje triki i jak odebrać mieszkanie z korzyścią dla klienta. Nasza firma zaraz po oględzinach mieszkania w Poznaniu sporządza raport, który jest dokumentem niezwykle ważnym dla klienta. Na jego podstawie może on domagać się naprawy wszystkich wad i usterek. Wyniki, jakie zostają zawarte w naszym raporcie opracowano w oparciu o specjalistyczny sprzęt, a zatem trudno podważyć jego prawdziwość, co jest istotne, gdy deweloper będzie miał jakiekolwiek uwagi.


ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl