W poniższym artykule wyjaśniamy, czym jest inspekcja domu oraz w jaki sposób ją przeprowadzić w Olsztynie.

Czym jest inspekcja domu przed kupnem? To profesjonalna usługa prowadzona przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki której można dowiedzieć się, jaki jest stan faktyczny nieruchomości, którą planuje się kupić. To właśnie dzięki temu można podejmować decyzje świadomie, nie kupując tak zwanego kota w worku. Więcej na temat usługi poniżej.

Kupno domu z rynku wtórnego bez stresu

Zakup nieruchomości z rynku wtórnego nie musi być okraszony ogromnym stresem. Wystarczy dowiedzieć się, jak realnie prezentuje się kondycja nieruchomości, dzięki czemu decyzje podejmuje się z pełną świadomością. Inspekcja techniczna to usługa, która wykaże, jak wygląda stan instalacji, tynków, okien i drzwi, dachu, ogrzewania. To oczywiście jeszcze nie wszystko. Tak naprawdę pełen zakres usług jest niezwykle szeroki i pozwala uzyskać kompleksową wiedzę na temat nieruchomości.

Co zyskuje się dzięki inspekcji technicznej?

Jakie zyski płyną z zamówienia inspekcji technicznej? Po pierwsze można faktycznie dowiedzieć się na temat nieruchomości. Po drugie dzięki temu podjąć świadomą decyzję. Możliwe staje się również renegocjacja ceny nieruchomości, dzięki czemu często udaje się zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W czasie inspekcji inżynier określa szacunkowe koszty remontu, co również daje sporo informacje na temat tego, ile trzeba będzie zainwestować w budynek. Wreszcie można dowiedzieć się, czy nieruchomość spełnia normy techniczne określone przez prawo i nadaje się do zamieszkania.

Oceń artykuł:

Inspekcja domu przed kupnem Olsztyn | 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 7 opinii.