Przeglądy techniczne nieruchomości

Przeglądy techniczne mieszkań i domów na rynku wtórnym w całej Polsce.

Najlepszy sprzęt i renomowane certyfikaty:

Dlaczego warto zrobić przegląd techniczny z inspektorem odbiór.pl?

8 plusów z przeglądów technicznych z jedyną profesjonalną firmą w Polsce.

Konkurencyjna cena

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena inspekcji zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas inspekcji skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

Wysoka dostępność

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz przegląd techniczny nawet z dnia na dzień!

Doświadczeni i certyfikowani inżynierowie

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie najczęstsze wady i usterki nieruchomości na rynku wtórnym.

Znamy Znamy najczęstsze usterki i normy

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

Oszczędzisz pieniądze

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu i domu, a przegląd techniczny to właściwy moment na przekazanie ich sprzedającemu właścicielowi. Dzięki naszemu raportowi opisującemu stan techniczny nieruchomości, nasi klienci są w stanie wynegocjować od sprzedawcy zdecydowanie niższą niż ofertowa cena.

Termowizja

Wraz z przeglądem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

Dokładność

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!

Oddzwaniamy w kilka minut!

Opinie z inspekcji budynków, domów i mieszkań

Klienci doceniają nasze usługi oceny stanu technicznego nieruchomości

Krzysztof Ślusarski

Bardzo polecam firmę. Technik z Odbiór.pl bardzo dokładnie zbadał dom w stanie deweloperskim (z rynku wtórnego). Cała operacja trwała 2,5h - wersja z laserem i kamerą termowizyjną. Przy każdej usterce technik wyjaśnił mi jak daną usterkę usunąć i czy musi zostać usunięta przed wykończeniem domu. Dodatkowy plus - ze względu na pomyłkę agenta nieruchomości musieliśmy przełożyć wizytę, gdy ja i technik byliśmy już na miejscu. Nie było z tym żadnego problemu.

Tomasz Piaseczny

Wysoka jakość obsługi! Mam tutaj na myśli pracę biura - pierwszy kontakt, umówienie spotkania praktycznie z dnia na dzień (mimo, że inspekcja wymagała dojazdu fachowca ponad 100 km), szybkość odpowiedzi, jakość kontaktu oraz pracę technika, który przeprowadził inspekcję.

Rafał Zagórny

Pan Paweł przybył na czas, znał treść dokumentów jakie przesłałem przed inspekcją, miał przy sobie sprzęt pozwalający sprawdzić nieruchomość pod wszystkimi aspektami na jakich nam zależało, drobiazgowo sprawdził nieruchomość, odpowiadał na każde zadane pytanie oraz wyjaśniał. Przy tym sam dopytywał właścicieli o kwestie, które wymagały doprecyzowania oraz wykazał się dużą cierpliwością i wysoką kulturą osobistą co pozwoliło sprawdzić każdy zakątek domu.

Adrian Ignaczak

Polecam firmę, początkowo planowałem robić odbiór mieszkania sam, ale zdecydowałem się na profesjonalne rozwiązanie, fachowiec przebadał całe mieszkanie kamerą termowizyjną oraz wilgotnościomierzem, dzięki czemu mam pewność że nigdzie nie ma przedmuchów zimnego powietrza, nigdzie nie rozwija się grzyb itd. Cena usługi może nie jest zbyt niska, ale w porównaniu do całości inwestycji jest to bardzo mały procent kosztów, uważam że warto.

Natalia Tekieli

Jestem bardzo zadowolona, że przed zakupem domu z rynku wtórnego zdecydowałam się na przegląd techniczny ze specjalistą z tej firmy. Pan Sebastian G. był bardzo bardzo dokładny, rzeczowy, konkretnie odpowiadał na moje pytania laika i pomógł rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam

Mateusz Kaczmarczyk

Mieszkanie 60 m kw - pan inżynier bardzo profesjonalny sprawdził każdy szczegół i jestem bardzo zadowolony. Polecam!

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!

Oddzwaniamy w kilka minut!

Przegląd techniczny mieszkania lub domu z doświadczonym inżynierem.

Zarezerwuj przegląd lub zostaw nam swój numer,
a my oddzwonimy
Oddzwaniamy w kilka minut!

Mamy średnią 5,0 w Google!

Nasze usługi

Usługi odbioru mieszkania oraz inne usługi audytów technicznych nieruchomości - dowiedz się więcej

Odbiór mieszkania od dewelopera

Odbiór mieszkania od dewelopera

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Przy odbiorze korzystamy ze zgodnych z normami narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego i wilgotnościomierza. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru. Deweloperzy naprawiają wskazane przez nas wady, a średni koszt usunięcia takich wad to zwykle kilka tysięcy złotych. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

ikona kalendarza Rezerwuj
Przegląd techniczny mieszkania na rynku wtórnym

Przegląd techniczny mieszkania na rynku wtórnym

Podczas przeglądu mieszkania weryfikujemy m.in. szczelność okien, zacieki i zawilgocenia, metraż oraz instalacje nadające się do wymiany. Możemy także sporządzić szacunkową wycenę kosztów remontu nieruchomości. Nasze raporty z przeglądu mieszkań umożliwiają negocjację ceny ze sprzedawcą oraz pozwalają na rezygnację z kupna nieruchomości, która na pozór jest w dobrym stanie, ale w rzeczywistości wiąże się z koniecznością dokonania kosztownych remontów.

ikona kalendarza Rezerwuj
Odbiór domu od dewelopera

Odbiór domu od dewelopera

W ramach odbioru domu sprawdzamy także m.in. poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu. Przy odbiorze domu korzystamy z narzędzi pomiarowych, m.in. z lasera krzyżowego orazz kamery termowizyjnej. Usterki wpisujemy do protokołu udostępnionego nam przez dewelopera. Możemy także sporządzić szczegółową dokumentację fotograficzną usterek.

ikona kalendarza Rezerwuj
Przegląd techniczny domu na rynku wtórnym

Przegląd techniczny domu na rynku wtórnym

W ramach przeglądu domu na rynku wtórnym sprawdzamy także m.in. poddasze (np. pod kątem bytowania tam zwierząt takich jak kuny), schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu, szczelność okien, a także niewidoczne gołym okiem zacieki oraz zawilgocenia. Podobnie, jak w przypadku mieszkania przygotowujemy raport zawierający ocenę stanu technicznego domu. Możemy też oszacować koszty remontu domu.

ikona kalendarza Rezerwuj
Badanie termowizyjne

Badanie termowizyjne

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir, którymi wypatrujemy tzw. mostki termiczne. Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie wychwycić także niewidoczne gołym okiem ogniska korozji biologicznej (np. grzyba), zacieki oraz zawilgocenia w ścianach nieruchomości.

ikona kalendarza Rezerwuj
Sprawdzenie ekipy wykończeniowej

Sprawdzenie ekipy wykończeniowej

Nasza firma jest w stanie sprawdzić remont/wykończenie wykonane w mieszkaniu lub w domu przez firmę wykończeniową/ekipę remontową. Dotyczy to zarówno remontów na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Każdy remont wiąże się z niedoróbkami, a nasi inżynierowie są w stanie odebrać taki remont i wskazać ekipie elementy wymagające poprawy.

ikona kalendarza Rezerwuj

Zostaw Twój numer, a opowiemy jak możemy Ci pomóc!

Oddzwaniamy w kilka minut!

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

Norma budowlana
PN-ISO 9836:1997 Norma budowlana

Sprawdzimy, czy deweloper poprawnie mierzy mieszkanie i nie zawyża metrażu. Zweryfikujemy, czy powierzchnia pod ścianami działowymi nie została wliczona do metrażu, co jest częstą praktyką deweloperów.

Norma budowlana
PN-B-10110:2005 Norma budowlana

Sprawdzimy, czy tynki zostały poprawnie wykonane, czy ich struktura jest poprawna, czy zachowane zostały kąty i płaszczyzny oraz, czy zachowane zostały piony ścian.

Norma budowlana
PN-EN ISO 8501-1 Norma budowlana

Zweryfikujemy, czy płyty gipsowo-kartonowe zostały zastosowane we właściwy sposób — czy konstrukcja jest poprawna, sztywność odpowiednia, a także czy wszystko zostało równo zamontowane.

Norma budowlana
PN-EN 13187:2001 Norma budowlana

Z użyciem termowizji sprawdzimy, czy nie występują nadmierne straty ciepła i zawilgocenia. Znajdziemy mostki termiczne, nieszczelności i przedmuchy. Dowiesz się, czy izolacja jest poprawnie wykonana i czy koszty ogrzewania będą racjonalne.

Norma budowlana
PN-B 10144:1962 Norma budowlana

Sprawdzimy też wylewki — przede wszystkim zweryfikujemy odchyłki od płaszczyzny, a także występowanie odpowiednich dylatacji — co zapobiegnie uszkodzeniom podłogi (szczególnie pękaniu płytek) po ułożeniu.

Norma budowlana
WTWiORB Cz. C, z. 1 Warunki Techniczne ITB

Sprawdzimy poprawność wykonania dachu, szczególną uwagę zwrócimy na poprawność wykonania opierzenia i obróbki blacharskie, aby znaleźć wszelkie miejsca, gdzie w przyszłości mogą wystąpić przecieki.

Norma budowlana
PN-EN 1279-1:2018-08 Norma budowlana

Sprawdzimy, czy szyby nie są porysowane i czy nie ma wżerów ani wad fabrycznych, które zazwyczaj powodują, że szyby należy wymienić. Zwrócimy też uwagę na zanieczyszczenia szyb i ram okien.

Norma budowlana
PN-83/B-03430/Az3 Norma budowlana

Zweryfikujemy działanie wentylacji w lokalu. Sprawdzimy lokalizację pionów wentylacyjnych oraz działanie części nawiewnej wentylacji.

Baza wiedzy

Tynki - normy 2024 Odbiór mieszkania i umowa przeniesienia własności Odbiory mieszkań a przekazanie kluczy - różnice Czy warto przed kupnem wykonać inspekcję domu Jak sprawdzić prąd podczas odbioru mieszkania Normy odbioru posadzek Pozwolenie na użytkowanie budynku a odbiór techniczny Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera - formalności Obowiązkowe przeglądy budynków jednorodzinnych Zerwanie umowy deweloperskiej a zwrot pieniędzy przez dewelopera Dopuszczalne wymiary miejsca postojowego Co zrobić podczas odbioru, gdy wadą są porysowane okna Wzór protokołu odbioru instalacji elektrycznej Zakup nieruchomości na firmę czy prywatnie? Co zrobić, gdy remont został źle wykonany Na co zwrócić uwagę podczas odbioru domu od dewelopera Koszt związany z odbiorem mieszkania Jaka jest cena ekspertyzy budowlanej Czy istnieje norma dotycząca porysowanego okna Tynku cementowo-wapienne a odbiór mieszkania Jak przepisać licznik po kupnie nieruchomości Rzeczoznawca podczas odbioru mieszkania Co powinno znaleźć się w audycie nieruchomości? Odbiór sufitów w mieszkaniu/domu ze specjalistą, odbiór techniczny nieruchomości Odchyłki podczas odbioru mieszkania i domu Wszystko, co powinieneś wiedzieć o ocenie stanu technicznego budynku. Co oznacza wpis do księgi wieczystej po podpisaniu umowy deweloperskiej? Rzeczoznawca budowlany Katowice. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Odbiór mieszkania - podstawowe informacje Co brać pod uwagę podczas negocjacji kupna mieszkania? Jak przeprowadzić owocne negocjacje z deweloperem? Kupno mieszkania od dewelopera - co trzeba wiedzieć i sprawdzić przed zakupem? Jaki jest koszt zakupu mieszkania na rynku pierwotnym? Dokumenty przy odbiorze: jakie dokumenty powinien udostępnić Ci deweloper? Umowa deweloperska a płatności za transze - co powinieneś wiedzieć? Pełnomocnik podczas odbioru mieszkania Co zrobić, żeby deweloper podpisał akt notarialny? Co zrobić, żeby przeprowadzić remont mieszkania deweloperskiego? Co sprawdzić przed kupnem mieszkania? Przegląd techniczny mieszkania, czyli co powinieneś wiedzieć zanim się tego podejmiesz? Aneks do umowy deweloperskiej – czy można zmienić umowę deweloperską? Co można zrobić przed odbiorem technicznym Jaki jest odpowiedni doradca przy zakupie nieruchomości? Jak odnieść się do metrażu podczas odbioru mieszkania Inspektor podczas odbioru mieszkania Normy budowlane podczas odbioru mieszkania Rzeczoznawca budowlany Białystok. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Łodź. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Lublin. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Rzeszów. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Toruń. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Olsztyn. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Bydgoszcz. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Gdynia. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Kielce. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Opole. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Radom. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Sosnowiec. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Gliwice. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Gdańsk. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Wrocław. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Poznań. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Szczecin. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Negocjacje ceny domu i mieszkania na rynku wtórnym: jakich argumentów użyć, żeby wynegocjować dobrą cenę? Rzeczoznawca budowlany Krakow. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Rzeczoznawca budowlany Warszawa. Ocena stanu technicznego budynku - jaka cena? Odbiór mieszkania - regulacje dotyczące czynszu Co trzeba sprawdzić podczas kupna starego domu Jakie są normy techniczne podczas odbioru mieszkania Skraplanie wody na szybach w mieszkaniu – przyczyny 5 przyczyn nieprawidłowo działającej wentylacji w mieszkaniu Kierownik budowy do odbioru domu Pompa ciepła w starym domu – sprawdzenie stanu technicznego Ogrzewanie gazowe w domu Legalizacja samowoli budowlanej – zasady Instalacja odgromowa w nowym domu Odbiór mieszkania od dewelopera - co sprawdzić i na co zwrócić uwagę? Umowa deweloperska a kredyt Odstąpienie od umowy deweloperskiej i rezerwacyjnej  Podatek od nieruchomości – stawki 2022 Źródło wycieku wody w mieszkaniu – jak ustalić? Kary umowne i odsetki w umowie deweloperskiej Norma mostków termicznych i cieplnych Na co zwrócić uwagę przy cesji umowy deweloperskiej i rezerwacyjnej? Inspekcja mieszkania i domu Częstochowa, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Radom, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Sosnowiec, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Kielce, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Gliwice inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Zabrze inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Bielsko-Biała inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Bytom inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Rybnik inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Ruda Śląska inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Tychy inspekcje domu przed kupnem| 886 070 575 Inspekcja mieszkania i domu Gorzów Wielkopolski, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Dąbrowa Górnicza, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Gdynia, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Czy ustawa deweloperska pomaga podczas odbioru mieszkania? Ekspertyza techniczna dotycząca mieszkania Części wspólne - jak wygląda kwestia rękojmi Odpowiedzialność dewelopera za wady ukryte Zakup domu na rynku wtórnym Plusy i minusy kupna domu od osoby prywatnej Czy warto wykonać odbiór mieszkania na rynku wtórnym Ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu deweloperskim Zatajenie informacji przy sprzedaży nieruchomości Kupno mieszkania lub domu najważniejsze informacje Ocena techniczna wykonanych robót budowlanych Stan techniczny domu przy zakupie Rodzaje stanu deweloperskiego domu Weryfikacja remontu i wykończenia mieszkania Pomoc przy odbiorze mieszkania Ile kosztuje odbiór domu Najlepsi deweloperzy Warszawa Ranking deweloperów Czym jest PN-ISO 9836:1997 Jak powinien wyglądać protokół zdawczo-odbiorczy sprzedaży mieszkania Umowa deweloperska a umowa sprzedaży Ranking deweloperów Wrocław Ranking deweloperów Warszawa Zakup mieszkania a ekspektatywa Jak dobrze kupić mieszkanie lub dom Sprzęt niezbędny podczas odbioru mieszkania Jak sprawdzić ekipę remontową Czy piwnica wlicza się w metraż mieszkania Stan techniczny grzejników Metraż przy zakupie mieszkania lub domu Formalności po zakupie domu Formalności po zakupie mieszkania z rynku wtórnego Ile bierze notariusz za kupno mieszkania Inwestor a deweloper Jak sprawdzić plan zagospodarowania przestrzennego Kupno i sprzedaż nieruchomości (mieszkania, domu) na własny rachunek Podatek od zakupu mieszkania od dewelopera Wilgotność ścian norma Condohotel opinie Deweloperzy trójmiasto ranking Flipowanie mieszkań - podatki Czym jest inwentaryzacja powykonawcza domu? Co zrobić, gdy podczas odbioru mieszkania lub domu widać zawilgocenia i grzyb Zakup mieszkania z rynku wtórnego - kiedy przekazać klucze Jak załatwić upoważnienie do odbioru mieszkania lub domu O co pytać podczas kupna mieszkania na rynku wtórnym Badanie kamerą termowizyjną Bydgoszcz cena, usługi termowizyjne Bydgoszcz Badanie kamerą termowizyjną Poznań cena, usługi termowizyjne Poznań Badanie kamerą termowizyjną Gdańsk cena, usługi termowizyjne Gdańsk Badanie kamerą termowizyjną Szczecin cena, usługi termowizyjne Szczecin Przepisy dotyczące balustrad Czy badanie termowizyjne w domu to dobry pomysł O co pytać przy kupnie domu? Odbiór techniczny domu od dewelopera Opinie o deweloperach Rzeczoznawca budowlany cennik Jak pozbyć się odchodów kuny domowej? Kupno domu krok po kroku Co warto sprawdzić podczas odbioru instalacji wodno-kanalizacyjnej Formalności po zakupie mieszkania urząd miasta Inspekcja mieszkania i domu Mysłowice, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Piła, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Opóźnienie odbioru a kara dla dewelopera Badanie kamerą termowizyjną Piotrków Trybunalski cena, usługi termowizyjne Piotrków Trybunalski Inspekcja mieszkania i domu Jaworzno, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Słupsk, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Nowy Sącz, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Jelenia Góra, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Siedlce, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Konin, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Inspekcja mieszkania i domu Piotrków Trybunalski, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena Nadzór budowlany Warszawa, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Kraków, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Wrocław, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Łódź, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Poznań, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Gdańsk, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Szczecin, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Bydgoszcz, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Lublin, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Białystok, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Katowice, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Gdynia, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Częstochowa, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Radom, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Sosnowiec, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Toruń, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Kielce, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Rzeszów, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Gliwice, Inspektor budowlany cena Nadzór budowlany Zabrze, Inspektor budowlany cena Badanie kamerą termowizyjną Jaworzno cena, usługi termowizyjne Jaworzno Badanie kamerą termowizyjną Słupsk cena, usługi termowizyjne Słupsk Badanie kamerą termowizyjną Jastrzębie-Zdrój cena, usługi termowizyjne Jastrzębie-Zdrój Badanie kamerą termowizyjną Nowy Sącz cena, usługi termowizyjne Nowy Sącz Badanie kamerą termowizyjną Jelenia Góra cena, usługi termowizyjne Jelenia Góra Badanie kamerą termowizyjną Siedlce cena, usługi termowizyjne Siedlce Badanie kamerą termowizyjną Mysłowice cena, usługi termowizyjne Mysłowice Badanie kamerą termowizyjną Piła cena, usługi termowizyjne Piła Badanie kamerą termowizyjną Konin cena, usługi termowizyjne Konin Badanie kamerą termowizyjną Elbląg cena, usługi termowizyjne Elbląg Badanie kamerą termowizyjną Dąbrowa Górnicza cena, usługi termowizyjne Dąbrowa Górnicza

Miasta

Odbiór mieszkania od dewelopera Warszawa, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Wrocław, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kraków, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera w Katowicach, Zabrzu i innych miastach Śląska Odbiór mieszkania od dewelopera Łódź, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Rzeszów, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Olsztyn, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Bydgoszcz, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Toruń, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Poznań, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Gdańsk, Gdynia, Sopot, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Białystok, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Szczecin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Lublin, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Kielce, odbiory mieszkań Odbiór mieszkania od dewelopera Opole, odbiory mieszkań Odbiory mieszkań i domów od dewelopera w Sosnowcu ODBIORY MIESZKAŃ CZĘSTOCHOWA Odbiory mieszkań i domów od dewelopera Radom Odbiór mieszkania od dewelopera Gliwice, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Koszalin, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Tarnów, odbiory mieszkań i domów Odbiór mieszkania od dewelopera Elbląg, odbiory mieszkań i domów Odbiory mieszkań i domów od dewelopera Zielona Góra ODBIORY MIESZKAŃ OPALENICA ODBIORY MIESZKAŃ PUŁTUSK ODBIORY MIESZKAŃ LESZNO Odbiór mieszkania od dewelopera ODBIORY MIESZKAŃ KOŚCIERZYNA ODBIORY MIESZKAŃ GUBIN ODBIORY MIESZKAŃ MILICZ ODBIORY MIESZKAŃ LUBIN ODBIORY MIESZKAŃ ŚRODA WIELKOPOLSKA ODBIORY MIESZKAŃ DĘBICA ODBIORY MIESZKAŃ KLUCZBORK ODBIORY MIESZKAŃ WĘGORZEWO ODBIORY MIESZKAŃ KORONOWO ODBIORY MIESZKAŃ ORZESZE ODBIORY MIESZKAŃ MIĘDZYRZECZ ODBIORY MIESZKAŃ ZGORZELEC ODBIORY MIESZKAŃ BEŁCHATÓW ODBIORY MIESZKAŃ BRANIEWO ODBIORY MIESZKAŃ OSTROŁĘKA ODBIORY MIESZKAŃ KĘTY ODBIORY MIESZKAŃ LĘDZINY ODBIORY MIESZKAŃ PŁOŃSK ODBIORY MIESZKAŃ KOŃSKIE ODBIORY MIESZKAŃ ŚRODA SLĄSKA ODBIORY MIESZKAŃ GÓRA KALWARIA ODBIORY MIESZKAŃ BIELAWA ODBIORY MIESZKAŃ RYPIN ODBIORY MIESZKAŃ ZDUŃSKA-WOLA ODBIORY MIESZKAŃ PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ODBIORY MIESZKAŃ ZAMOŚĆ ODBIORY MIESZKAŃ GNIEZNO ODBIORY MIESZKAŃ ZŁOCIENIEC ODBIORY MIESZKAŃ LĘBORK ODBIORY MIESZKAŃ KROTOSZYN ODBIORY MIESZKAŃ CIESZYN ODBIORY MIESZKAŃ ALEKSANDRÓW KUJAWSKI ODBIORY MIESZKAŃ ZGIERZ ODBIORY MIESZKAŃ WIELUŃ ODBIORY MIESZKAŃ GŁOWNO ODBIORY MIESZKAŃ NOWOGARD ODBIORY MIESZKAŃ SZCZYTNO ODBIORY MIESZKAŃ OŻARÓW MAZOWIECKI ODBIORY MIESZKAŃ WĘGRÓW ODBIORY MIESZKAŃ PRAGA-POŁUDNIE ODBIORY MIESZKAŃ GNIEZNO ODBIORY MIESZKAŃ MYŚLIBÓRZ ODBIORY MIESZKAŃ KARCZEW ODBIORY MIESZKAŃ BRZEGU ODBIORY MIESZKAŃ ŚREM ODBIORY MIESZKAŃ BYTÓW ODBIORY MIESZKAŃ ŻYRARDÓW ODBIORY MIESZKAŃ BIERUŃ ODBIORY MIESZKAŃ KĘDZIERZYN-KOŹLE ODBIORY MIESZKAŃ OPOCZNO ODBIORY MIESZKAŃ BOGATYNIA ODBIORY MIESZKAŃ NIDZICA ODBIORY MIESZKAŃ PRZASNYSZ ODBIORY MIESZKAŃ KĘTRZYN ODBIORY MIESZKAŃ OLEŚNICA ODBIORY MIESZKAŃ SUWAŁKI ODBIORY MIESZKAŃ BIELSKO-BIAŁA ODBIORY MIESZKAŃ WSCHOWA ODBIORY MIESZKAŃ SOKÓŁKA ODBIORY MIESZKAŃ CIECHOCINEK ODBIORY MIESZKAŃ SANOK ODBIORY MIESZKAŃ MOSINA ODBIORY MIESZKAŃ CHOJNICA ODBIORY MIESZKAŃ DREZDENKO ODBIORY MIESZKAŃ CHEŁMNO ODBIORY MIESZKAŃ SZTUM ODBIORY MIESZKAŃ BIELSK PODLASKI ODBIORY MIESZKAŃ RAWICZ ODBIORY MIESZKAŃ ŻAGAŃ ODBIORY MIESZKAŃ KAMIENNA GÓRA ODBIORY MIESZKAŃ BRODNICA ODBIORY MIESZKAŃ RADOMSKO ODBIORY MIESZKAŃ DĄBROWA TARNOWSKA ODBIORY MIESZKAŃ OŁAWA ODBIORY MIESZKAŃ KROSNO ODBIORY MIESZKAŃ LUBAŃ ODBIORY MIESZKAŃ WOŁOMIN ODBIORY MIESZKAŃ CHEŁMEK ODBIORY MIESZKAŃ USTROŃ ODBIORY MIESZKAŃ KOBYŁKA ODBIORY MIESZKAŃ SULĘCIN ODBIORY MIESZKAŃ CZECHOWICE-DZIEDZICE ODBIORY MIESZKAŃ LUBACZÓW ODBIORY MIESZKAŃ PSZÓW ODBIORY MIESZKAŃ SŁUPCA ODBIORY MIESZKAŃ KOŁOBRZEG ODBIORY MIESZKAŃ NOWY TOMYŚL ODBIORY MIESZKAŃ PIŃCZÓW ODBIORY MIESZKAŃ NOWY DWÓR GDAŃSKI ODBIORY MIESZKAŃ OKONEK ODBIORY MIESZKAŃ PIENIĘŻNO ODBIORY MIESZKAŃ STAWISZYN ODBIORY MIESZKAŃ PODKOWA LEŚNA ODBIORY MIESZKAŃ NOWY WYŚNICZ ODBIORY MIESZKAŃ SUCHAŃ ODBIORY MIESZKAŃ DRZEWICA ODBIORY MIESZKAŃ BRZOSTEK ODBIORY MIESZKAŃ BARANÓW ODBIORY MIESZKAŃ MIKOŁAJKI ODBIORY MIESZKAŃ RÓŻAN ODBIORY MIESZKAŃ MODLIBORZYCE ODBIORY MIESZKAŃ RYMANÓW ODBIORY MIESZKAŃ KSIĄŻU WIELKOPOLSKIM ODBIORY MIESZKAŃ FRAMPOL ODBIORY MIESZKAŃ TYCZYN ODBIORY MIESZKAŃ JASTARNIA ODBIORY MIESZKAŃ STOPNICA ODBIORY MIESZKAŃ SKAŁA ODBIORY MIESZKAŃ DZIWNÓW ODBIORY MIESZKAŃ ULANÓW ODBIORY MIESZKAŃ PRUCHNIK ODBIORY MIESZKAŃ TOLMICKU ODBIORY MIESZKAŃ JARACZEWO ODBIORY MIESZKAŃ BRAŃSK ODBIORY MIESZKAŃ GOLCZEWO ODBIORY MIESZKAŃ SIEDLISZCZE ODBIORY MIESZKAŃ MAŁOGOSZCZ ODBIORY MIESZKAŃ WĄSOSZ ODBIORY MIESZKAŃ KOŁACZYCE ODBIORY MIESZKAŃ NAŁĘCZÓW ODBIORY MIESZKAŃ CZERNIEJEWIE ODBIORY MIESZKAŃ LUBIEŃ KUJAWSKI ODBIORY MIESZKAŃ JABŁONOWO POMORSKIE ODBIORY MIESZKAŃ WYSOKA ODBIORY MIESZKAŃ KARGOWA ODBIORY MIESZKAŃ CZYŻEW ODBIORY MIESZKAŃ KRYNICA MORSKA ODBIORY MIESZKAŃ KŁECKO ODBIORY MIESZKAŃ SKALBMIERZ ODBIORY MIESZKAŃ NEKLA ODBIORY MIESZKAŃ SZLICHTYNGOWA ODBIORY MIESZKAŃ WYSZOGRÓD ODBIORY MIESZKAŃ HALINÓW ODBIORY MIESZKAŃ KLESZCZELE ODBIORY MIESZKAŃ MIĘDZYLESIE ODBIORY MIESZKAŃ NOWE WARPNO ODBIORY MIESZKAŃ PRÓSZKÓW ODBIORY MIESZKAŃ BARWICE ODBIORY MIESZKAŃ SURAŻ ODBIORY MIESZKAŃ PEŁCZYCE ODBIORY MIESZKAŃ DZIAŁOSZYCE ODBIORY MIESZKAŃ DOBRODZIEŃ ODBIORY MIESZKAŃ LEŚNICA ODBIORY MIESZKAŃ WYŚMIERZYCE ODBIORY MIESZKAŃ CHMIELNIK ODBIORY MIESZKAŃ KAZIMIERZ DOLNY ODBIORY MIESZKAŃ WYŚLICA ODBIORY MIESZKAŃ ZATOR ODBIORY MIESZKAŃ BARDO ODBIORY MIESZKAŃ RADZIEJÓW ODBIORY MIESZKAŃ KAMIENIEC ZABKOWSKI ODBIORY MIESZKAŃ UJŚCIE ODBIORY MIESZKAŃ MIAŁAKOWO ODBIORY MIESZKAŃ RADZIONKÓW ODBIORY MIESZKAŃ SIEWIERZ ODBIORY MIESZKAŃ GORAJ ODBIORY MIESZKAŃ STRUMIEŃ ODBIORY MIESZKAŃ PIASKI ODBIORY MIESZKAŃ ŚCINAWA ODBIORY MIESZKAŃ KAMIONKA ODBIORY MIESZKAŃ OPATÓWEK ODBIORY MIESZKAŃ STOCZEK ŁUKOWSKI ODBIORY MIESZKAŃ KAZIMIERZA WIELKA ODBIORY MIESZKAŃ LUTUTÓW ODBIORY MIESZKAŃ WOJCIESZÓW ODBIORY MIESZKAŃ ANNOPOL ODBIORY MIESZKAŃ ORZYSZ ODBIORY MIESZKAŃ KOSZYCE ODBIORY MIESZKAŃ ŁEBA ODBIORY MIESZKAŃ TORZYM ODBIORY MIESZKAŃ SUSZ ODBIORY MIESZKAŃ PIĄTEK

Przegląd techniczny nieruchomości

Dlaczego warto wykonać przegląd nieruchomości z profesjonalistą?

Sprawdzenie stanu instalacji i wstępna wycena remontu

W ramach usługi przeglądu technicznego szczegółowej weryfikacji podlegają wszystkie instalacje, w tym między innymi elektryczna, wentylacyjna oraz sanitarna. Sprawdzany jest ich stan, materiał, z jakiego zostały wykonane, a także ich wydajność. Przygotowywany na zakończenie przeglądu raport zawiera najistotniejsze informacje dotyczące instalacji, takie jak na przykład ilość faz instalacji elektrycznej, a także rekomendacje odnośnie działał, koniecznych do podjęcia w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości. Jeżeli wymagana jest wymiana instalacji, taką informację również znajdą Państwo w raporcie, łącznie z określeniem ewentualnego kosztu takiej wymiany. Pozostaje, do Państwa dyspozycji również w zakresie przygotowania szacunkowej wyceny remontu nieruchomości.

Kamera termowizyjna i jej zastosowanie w badaniu stanu technicznego

Badanie kamerą termowizyjną wraz z dodatkową weryfikacją wilgotności pomieszczeń przy użyciu wilgotnościomierza, pozwala na wykrycie w mieszkaniu lub domu niewidocznych gołym okiem nieszczelności, zacieków, zawilgoceń i pleśni. Wykorzystanie kamery termowizyjnej umożliwia również weryfikację tzw. syndromu chorego budynku, o którym możemy mówić, gdy jego użytkownicy skarżą się na problemy zdrowotne, będące efektem przebywania w danym budynku. Dodatkowo, jeżeli przegląd techniczny przeprowadzany jest w trakcie miesięcy jesiennych lub zimowych, użycie kamery termowizyjnej umożliwia źródeł ewentualnej utraty ciepła nieruchomości, w tym tzw. mostków termicznych. Ich obecność może skutkować nawet koniecznością wymiany okien w nieruchomoki, dlatego tak ważne jest ich zlokalizowanie.

Weryfikacja metrażu nieruchomości

Warto pamiętać o tym, że metraż nieruchomoki nabywanej na rynku wtórnym, podawany przez sprzedającego, lub nawet ten, który znajdziemy w księdze wieczystej, często odbiega od jej rzeczywistego metrażu. Inżynierowie naszej firmy posiadają wiedzę na temat aktualnie obowiązujących norm pomiaru metrażu, dzięki czemu nie jest dla nich problemem sprawdzenie, czy być może rzeczywista powierzchnia domu lub mieszkania nie jest niższa od tej, deklarowanej przez sprzedającego. Taka wiedza może być kluczowym argumentem w ewentualnych negocjacjach, dotyczących ceny nieruchomości.

Kompleksowe sprawdzenie nieruchomości.

Dzięki skorzystaniu z oferowanej przez naszą firmę usługi przeglądu technicznego zyskają Państwo pełną wiedzę odnośnie stanu technicznego badanej nieruchomoki. Warto pamiętać o tym, że większość wad i usterek nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Szczegółowa weryfikacja nieruchomości pod kątem obecności nawet najmniejszych nieprawidłowości, przeprowadzana przez doświadczonego inżyniera lub technika przy użyciu najwyższej klasy sprzętu gwarantuje wykrycie wszystkich ewentualnych usterek i wad.