ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W KATOWICACH

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W KATOWICACH?

6 plusów z odbiorów technicznych z z profesjonalistą w Katowicach

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ KATOWICE

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Katowicach

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Katowicach - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań KATOWICE od dewelopera w mieście KATOWICE

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Katowicach?

Odbiór mieszkania w Katowicach

Katowice i cały Górny Śląsk to przestrzeń nieustannie rozwijająca się i rozbudowująca. Osiedla deweloperskie rosną tam, jak grzyby po deszczu, dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy sprawdzą, czy wszystko, co zostało zbudowane, jest zrobione dobrze i bezusterkowo. Nasza firma (odbiór.pl) bardzo chętnie podejmie się pomocy w trakcie odbiorów mieszkań i domów. Oferujemy swoją pomoc szczególnie tym, którzy nie są w stanie sami dokonać odbioru mieszkania. Mamy profesjonalny sprzęt, który pozwoli wykryć wady niedostrzegalne gołym okiem. Wiemy na co zwracać uwagę, znamy specyfikę prac budowlanych i potrafimy doradzić, jakie wady powinien usunąć deweloper.

Na co zwracamy uwagę w trakcie odbioru mieszkania w Katowicach?

Przede wszystkim zajmujemy się analizą dokumentacji. Dzięki niej wiemy, na co musimy zwrócić uwagę, gdy dotrzemy na odbiór do Katowic. Górny Śląsk to częsty obszar naszych działań, poznajemy rynek deweloperski i wiemy, jakie błędy budowlane może zafundować inwestorom deweloper w Katowicach. Bardzo często pewne defekty budowlane są zbieżne na określonym obszarze działań jednego dewelopera, choć oczywiście nie traktujemy tego, jako regułę. Staramy się do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie. Każdy z naszych klientów jest inny, każdemu staramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy. Nasza firma (odbiór.pl) składa się wyłącznie z doświadczonych inżynierów, którzy dostrzegają nie tylko wady widoczne gołym okiem, ale również weryfikują wyniki pomiarów i badań fachowym sprzętem, z dokumentacją i normami budowlanymi.

Jak zamówić odbiór mieszkania w Katowicach i na Górnym Śląsku?

Najłatwiejszym sposobem jest wejście na naszą stronę (odbiór.pl) i skorzystanie z formularza kontaktowego. Na jego podstawie skontaktujemy się z każdym, kto chce zamówić u nas usługę odbioru mieszkania lub domu w Katowicach. Jeśli klient woli kontakt telefoniczny, pragnie coś ustalić, lub szuka odpowiedzi na istotne pytanie, zachęcamy do korzystania z numeru telefonu, który również znajduje się na stronie. Możemy zapewnić, że zrealizujemy każdy odbiór w Katowicach i na całym Górnym Śląsku, wystarczy się z nami skontaktować, my załatwimy resztę.

Odbiory domów i mieszkań – Katowice

Nasza firma (odbiór.pl) zajmuje się realizowaniem zleceń związanych z odbiorami technicznymi mieszkań i domów. Mamy świadomość, jak ważna to branża i jak wiele zależy od fachowej oceny w trakcie odbioru mieszkania lub domu. Chodzi o to, by w protokole odbioru zostały uwzględnione wszystkie wady, które wynikają z niedbałości ekipy budowlanej lub dewelopera. Protokół odbioru technicznego pozwala oczekiwać naprawy wad na koszt dewelopera, co bardzo często pozwala oszczędzić spore kwoty, które musiałby pokryć z własnej kieszeni nieświadomy inwestor. Nasza firma pomaga realizować marzenia. Tworzy ją grupa inżynierów, którzy niczym detektywi poszukują prawdy dotyczącej budowy mieszkania lub domu w Katowicach. Jesteśmy po to, by klienci mogli czerpać radość z posiadania nowej przestrzeni do życia.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl