ODBIORY MIESZKAŃ OD DEWELOPERA W ŁODZI

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ ODBIÓR TECHNICZNY Z ODBIÓR.PL W ŁODZI?

6 plusów z odbiorów technicznych z z profesjonalistą w Łodzi

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

KONKURENCYJNA CENA

Mieszkanie to koszt kilkuset tysięcy złotych, a cena odbioru zaczyna się już od 199 zł. To tylko 1 promil ceny mieszkania. Za tak niską cenę można podczas odbioru skorzystać z profesjonalnego wsparcia i zaoszczędzić na niepotrzebnych poprawkach!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

Tworzymy sieć doświadczonych inżynierów, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć większość zleceń. Obsługujemy nawet zlecenia z niewielkim wyprzedzeniem! Z nami zrobisz odbiór techniczny nawet z dnia na dzień!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

Nasi inżynierowie dostępni są w 15 miastach w Polsce. Znajdziesz nas m.in. na inwestycjach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Trójmieście, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Nasi inżynierowie dojeżdżają też do dalej położonych miejsc!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

DOŚWIADCZENI I CERTYFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Pracują dla nas wyłącznie inżynierowie. Każdy nowy pracownik przechodzi kompleksowe szkolenie, a także uczestniczy w odbiorach z bardziej doświadczonymi kolegami, tak aby poznać wszystkie sztuczki deweloperów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

ZNAMY NORMY I PRZEPISY

Prawidłowe mieszkania określa ponad 40 różnych norm, ustaw i rozporządzeń. Nasi inżynierowie znają wszelkie przepisy, aby być w stanie prawidłowo odebrać mieszkanie a w razie jakichkolwiek zmian organizujemy szkolenia z udziałem prawników — specjalistów w zakresie prawa nieruchomości.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

OSZCZĘDZISZ PIENIĄDZE

Usterki i wady są w każdym mieszkaniu, a odbiór techniczny to właściwy moment na przekazanie ich deweloperowi. Deweloper ma obowiązek naprawić zgłoszone wady, a jeśli coś zostanie pominięte, naprawa nie będzie się odbywała na koszt nabywcy. Dlatego warto zatrudnić fachowca odbiór.pl!

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

TERMOWIZJA

Wraz z odbiorem technicznym przeprowadzamy badanie termowizyjne. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić wszelkie mostki termiczne, wycieki i zawilgocenia — nawet te niewidoczne gołym okiem. Obecność tego typu usterek ma istotne konsekwencje, bo może spowodować pojawienie się grzybów.

oszczędź pieniadze z odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

DOKŁADNOŚĆ

Dokładność i skrupulatność to główne kryteria rekrutacyjne w odbiór.pl. Zatrudniamy tylko inżynierów, którzy są w stanie wykryć wszelkie wady i usterki. Podczas inspekcji mieszkania korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, umożliwiającego wykrycie wielu niewidocznych gołym okiem usterek.

OPINIE Z ODBIORÓW MIESZKAŃ ŁÓDŹ

Klienci doceniają nasze usługi odbioru mieszkania i domu w Łodzi

Na miejsce przyjechał świetnie przygotowany do swojej pracy i kompetentny specjalista. Myślę, że każdy kupujący mieszkanie lub dom powinien zainwestować w tego typu usługę!

Pan Arkadiusz

Polecam! Odbiór mieszkania został wykonany fachowo, a pan Mariusz był wielkim szczególarzem. To plus, bo dzięki temu zwrócił uwagę na usterki, których samemu byśmy nie znaleźli. Dopilnował, żeby wszystko zostało zanotowane w protokole. Gdybym miał odbierać jeszcze jedno mieszkanie, to na pewno bym skorzystał z usług odbiór.pl ponownie.

Pan Artur

Skorzystałem z usług odbiór.pl przy odbiorze lokalu. Fachowiec był punktualny, miły i bardzo skrupulatnie wykonał swoją pracę. Znalazł wiele usterek, których samemu bym nie zauważył albo nie mógł stwierdzić, bo nie mam profesjonalnego sprzętu wymaganego do tego. Serdecznie polecam Pana Karola i całą firmę odbiór.pl! Pełny profesjonalizm!

Pan Konrad

Odbiór został przeprowadzony fachowo i zgodnie z tym, co obiecywali. Specjalista sprawdził okna, tynki, katy, prostolinijność ścian i podłóg, balkon i mnóstwo innych rzeczy. Zwrócił uwagę na szczegóły, które samemu bym prawie na pewno pominął. Polecam!

Pan Maciej

Największy plus odbiór.pl to bardzo duży wybór dostępnych terminów. Są punktualni (inżynier dzwonił kilkanaście minut przed odbiorem, żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić miejsce spotkania). Bardzo sympatyczni ludzie, spełnili wszystkie oczekiwania. W moim przypadku Pan Inżynier wykrył 11 usterek, których samemu bym nie dostrzegł. Pomogli też, gdy deweloper nie chciał się zgodzić na wpisanie czegoś do protokołu.

Pan Łukasz

Inżynier był bardzo pomocny podczas całego procesu odbioru mieszkania. Widać było, że zna się na rzeczy, kilkukrotnie musiał się spierać z deweloperem, za każdym razem przytaczając numery norm i innych odpowiadających przepisów. Nawet po zakończeniu odbioru poświecił mi czas, żeby odpowiedzieć na pytania o dalsze kroki i udzielił rad. Bardzo polecam.

Pan Adam

O odbiorach mieszkań i domów

Nasze usługi w Łodzi - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań ŁÓDŹ od dewelopera w mieście ŁÓDŹ

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.

Odbiór techniczny mieszkania

Dlaczego warto odbierać mieszkanie z profesjonalistą w Łodzi?

Odbiór mieszkania w Łodzi

Łódź to miejsce, w którym inżynierowie pracujący dla naszej firmy (odbiór.pl) mogą odebrać mieszkanie deweloperskie. Wystarczy zadzwonić pod numer infolinii, który znajduje się na stronie firmy, lub skontaktować się przez formularz dostępny również na stronie internetowej. Skontaktujemy się z każdym, kto zgłosił się do nas, by zlecić nam odbiór. Po wstępnej rozmowie informujemy o tym, jaka dokumentacja jest niezbędna, byśmy mogli się zapoznać się z elementami, które mamy skontrolować.

Łódź – co jest ważne w trakcie odbioru

Jeśli inwestor, który ma dokonać odbioru na terenie Łodzi, zleca to zadanie naszej firmie (odbiór.pl), może czuć się bezpiecznie. Dajemy gwarancję skuteczności, która pozwoli wykryć większość wad i usterek. Zaczynamy działać już w momencie, gdy otrzymamy niezbędne informacje dotyczące mieszkania lub domu. Po przejrzeniu dokumentacji umawiamy termin odbioru już na miejscu, w Łodzi, gdzie pojawi się nasz inżynier i towarzyszyć będzie klientowi w trakcie odbioru, tłumacząc wszystkie dostrzeżone wady i ewentualne usterki. Nasz inżynier zwykle interpretuje każdą nieprawidłowość, podpowiadając, co należy wpisać do protokołu, a co nie.

Jak poprawnie odebrać mieszkanie w Łodzi

Najważniejszym elementem w trakcie odbioru jest sporządzenie poprawnego protokołu. Od niego zależy późniejszy efekt działań dewelopera. Jeśli inżynier dostrzeże i zasugeruje istotne nieprawidłowości, które zamieszczone zostaną w protokole, mamy większe prawdopodobieństwo, że deweloper wykona ich naprawę na własny koszt. To pozwoli oszczędzić pieniądze klienta i dać poczucie bezpieczeństwa. Nasi fachowcy przyjeżdżają do Łodzi z zestawem sprzętów niezbędnych do mierzenia długości, kątów, płaszczyzn. Są to przedmioty wymagane do kontroli i pomiaru mieszkania w trakcie odbioru.

Łódź to odbiory mieszkań na ryku pierwotnym i wtórnym

Mieszkania deweloperskie warto skontrolować, bo zdarza się, że buduje się je w pośpiechu, przez co często posiadają wady i usterki mechaniczne, które wymagają naprawy. Nasza firma stara się, by to deweloper poniósł koszty związane z ich naprawą. Nasi fachowcy posługują się profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu odbiór mieszkania będzie przeprowadzony prawidłowo, a raport, który wykonamy posłuży jako dowód, który pozwoli klientowi na naprawy usterek na koszt dewelopera. Warto wspomnieć, że nasza firma działa w Łodzi także na rynku wtórnym: oceniamy stan techniczny mieszkań, które znajdują się bardzo często w starych kamienicach, a także pomagamy podjąć decyzję, czy warto kupić dom używany, a jeśli tak, to o jakich kwotach mówimy? Jesteśmy wszechstronną ekipą młodych ludzi, którzy pragną, by klient w tak ważnym dniu, jakim jest odbiór jego nowego mieszkania, domu lub odbiór mieszkania w kamienicy, był przekonany, że ma ze sobą kogoś, kto mu pomoże.
ZAREZERWUJ ODBIÓR 886 070 575


tel. 886 070 575
kontakt@odbiór.pl