W poniższym artykule wyjaśniamy, jakie koszty będziemy musieli ponieść za odbiór mieszkania ze specjalistą.

Odbiór mieszkania – koszty

Koszty odbioru mieszkania będą zależne od wielkości lokalu oraz używanego sprzętu. Im większy lokal, tym koszty będą większe. Ceny zaczynają się od 200 zł, a kończyć mogą nawet na 1000 zł. Oczywiście mówimy o odbiorze mieszkania z pomocą inżyniera czy innego specjalisty, a nie odbioru samemu, który nic nas nie kosztuje. Jednakże, gdy będziemy chcieli odebrać mieszkanie samemu, potrzebne nam będą pewne narzędzia, które jeżeli ich nie posiadamy, będziemy musieli zakupić, co wpłynie na nasz budżet.

Cena odbioru technicznego mieszkania

Metraż mieszkania Cena
Mieszkanie do 60 m² od 199 zł
Mieszkanie do 100 m² od 349 zł
Mieszkanie do 200 m² od 449 zł

Krzywo osadzone puszki gniazd w salonieCzęsto bywa tak jeżeli nie zapytamy się firmy odbierającej mieszkania, jaki będzie całkowity koszt odbioru, to mogą pojawić się dodatkowe opłaty, o których dowiemy się dopiero po wykonanej usłudze.

Takimi dopłatami może być dojazd inżyniera do mieszkania, którego koszt waha się między 100 a 200 zł. Sprawdzanie przynależności to koszt około 50 zł oraz dodatkową usługą może być sprawdzenie mieszkania kamerą termowizyjną (około 250 zł). Nasza firma Odbiór.pl odbiera mieszkania już od 199 zł. Inżynier za pomocą specjalnego sprzętu zweryfikuje stan mieszkania pozostawionego po deweloperze, czy nie ma żadnych wad i usterek oraz, czy wykonane zostało zgodnie z projektem i normami budowlanymi.

Odbiór z inżynierem

Na rynku Istnieje wiele ofert Inżynierów, jak i firm zajmujących się profesjonalnie odbiorem mieszkania. Uważamy, jednak, że najlepszą opcją i najbezpieczniejszą, będzie wybór firmy odbierającej mieszkania, którą łatwo zweryfikować w internecie. Często inżynierowie ogłaszający się na różnych portalach, nie zajmują się zawodowo odbieraniem mieszkań i nie przeprowadzą odbioru w tak profesjonalny sposób jak zrobiłaby to firma. Zdarza się, że inżynierowie w swoich ogłoszeniach, podają zachęcające niskie ceny, które później zwiększają się pomimo oznajmienia klientowi innej kwoty. Inżynierowie z Odbiór.pl bez żadnych ukrytych kosztów przeprowadzą precyzyjnie odbiór mieszkania. Dodatkowo zalecamy skorzystanie z badania termowizyjnego, aby sprawdzić, czy w mieszkaniu nie ma ukrytych nieprawidłowości, które zweryfikujemy bezinwazyjnie, tylko przy pomocy termowizji. Aby zapoznać się z naszym cennikiem oraz umówić się na odbiór mieszkania skontaktuj się z nami: 886 070 575.

Oceń artykuł:

Cena odbioru mieszkania | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 557 opinii.