Pełnomocnik podczas odbioru mieszkania

Odbiór mieszkania a pełnomocnik | zadzwoń 886 070 575

zdjęcie do Czy jest możliwe dokonanie ➽ odbioru przez pełnomocnika? ✓ Jakie jest jego zadanie podczas odbioru technicznego?⭐ Odpowiedź w artykule.

Czy jest to możliwe, aby dokonać  odbioru przez pełnomocnika? Na czym polega jego zadanie podczas odbioru technicznego? Odpowiedź na pytania  w artykule. 

Warto skupić się na kwestiach związanych z odbiorem mieszkania, ponieważ nie jest to łatwy temat. By prawidłowo zająć się tym zagadnieniem warto mieć wiedzę, ale przede wszystkim cenne jest doświadczenie. To, co dostrzegalne gołym okiem, to zaledwie część wad, jakie można spotkać w mieszkaniach deweloperskich, ponieważ są one robione bardzo często szybko i niechlujnie. Dlatego też firma Odbiór.pl poleca skorzystać z porady fachowca w tej dziedzinie – inżyniera, który przeprowadza odbiory zawodowo.

Odbiory z inżynierem – pełnomocnikiem

Jeśli korzystamy z porady fachowca, który jest inżynierem, nasza obecność nie zawsze jest niezbędna. Bywa, że pracujemy za granicą, nie możemy wyjść wcześniej z pracy, termin nam nie pasuje, bo miało miejsce zdarzenie losowe. Bardzo często, dla wielu inwestorów obecność w mieszkaniu, które chcą wynajmować jest stratą czasu. Coraz częściej w trakcie odbioru inwestorom pomaga inżynier. Właściciel, niezależnie od powodu, ma możliwość ustanowienia pełnomocnika, który wykona odbiór techniczny za inwestora. Nasze doświadczenie podpowiada, że deweloper przystaje na takie rozwiązanie. Akceptuje pełnomocnictwo przedstawiciela firmy Odbiór.pl i obecność naszego inżyniera bez inwestora w trakcie odbioru technicznego.

Różnica w wysokości gniazdek

Czym zajmuje się pełnomocnik?

Podczas odbioru mieszkania, bardzo często nasi klienci nie wiedzą, co jest istotne. Oglądają wszystko z podziwem, zwracają uwagę na detale. Profesjonalista naszej firmy działa zgodnie z wymogami, kontroluje jakość pracy, zgodność z dokumentacją i z normami budowlanymi. Bardzo często sprawdza stan wykończenia i obecność wad mechanicznych. Może również skontrolować wilgotność, obecność mostków cieplnych, montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Jesteśmy po to, by pomóc osobom, które nie mogą pojawić się bezpośrednio, ale działamy na różnych płaszczyznach. Staramy się wszystkie wady i usterki wpisać w protokół, by nasz klient finalnie otrzymał mieszkanie bez wad.

Odbiór mieszkania – pełnomocnik

Warto zapamiętać, że aby poprawnie stworzyć pełnomocnictwo, należy umieścić niezbędne dane identyfikujące inwestora (imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz najlepiej jego PESEL lub nr dokumentu tożsamości, dowodu osobistego lub paszportu). Ważna jest również data i podpis osoby, która udziela pełnomocnictwa. Dokument ten musi mieć również dane osoby, którą upoważnia się do dokonania odbioru. Będzie to osoba, która podpisze się na protokole odbioru w imieniu nabywcy mieszkania. Warto zadbać o to, by wszystkie formalności zostały dokonane, dzięki temu odbiór mieszkania przebiegnie pomyślnie, ale najważniejsze jest to, by pełnomocnictwa udzielić komuś, kto się na tym zna i zrobi to dobrze. Jest to zadanie trudne, któremu podoła każdy fachowiec firmy Odbiór.pl.


Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania a pełnomocnik | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 39 opinii.
Potrzebujesz odbioru technicznego? ZAREZERWUJ ODBIÓR!

JESTEŚMY CERTYFIKOWANI PRZEZ:

inzynier odbior mieszkania w warszawie
inzynier odbior mieszkania w warszawie

O odbiorach mieszkań i domów

Usługi odbioru mieszkań i domów - dowiedz się więcej

odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

Odbiór mieszkania

Podczas odbioru mieszkania weryfikujemy m.in. stan ścian, kąty, wilgotności oraz piony i poziomy. Wszystkie usterki wpisujemy do protokołu odbioru.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

Odbiór domu

W ramach odbioru domu sprawdzamy m.in. także poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu.

ZAREZERWUJ ODBIÓR
odbiory mieszkań POLSKA od dewelopera w mieście POLSKA

Termowizja

Przy pomocy kamery termowizyjnej jesteśmy w stanie zweryfikować m.in. szczelność okien. Jesteśmy wyposażeni w kamery marki Flir.

ZAREZERWUJ ODBIÓR

Znamy normy i przepisy

Sprawdzamy zgodność mieszkania z licznymi normami

PN-ISO 9836:2015
Norma budowlana
Właściwości użytkowe w budownictwie. Określanie wskaźników powierzchniowych i kubaturowych.
PN-B-10110:2005
Norma budowlana
Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie. Zasady i wymagania techniczne.
PN-EN ISO 8501-1
Norma budowlana
Wzrokowa ocena czystości powierzchni. Stropy.
PN-70/B-10101
Norma budowlana
Roboty tynkowe. Tynki zwykłe. Wymagania i badania przy odbiorze.
PN-75/B-10121
Norma budowlana
Okładziny z płytek ceramicznych.
PN-B-11206:1996
Norma budowlana
Materiały kamienne. Elementy kamienne. Podokienniki wewnętrzne
PN-EN 1279-1:2018-08
Norma budowlana
Szkło w budownictwie, szyby zespolone. Wymagania ogólne i jakość wizualna.
PN-88/B-10085
Norma budowlana
Stolarka budowlana. Okna i drzwi.