W poniższym ⭐ artykule wyjaśniamy, ⭐ ile kosztuje wykonanie badania termowizyjnego.➡

Każdy klient, który chce kupić mieszkanie, stara się je sprawdzić i ocenić. Nie wszystko widać gołym okiem, czasem przydają się badania termowizyjne, które podpowiadają, czy warto inwestować w wybraną nieruchomość.

Cena badania termowizyjnego

Nasza firma poza fachowym sprzętem posiada też wykwalifikowaną kadrę, która potrafi przeanalizować każdy wynik i wytłumaczyć go laikowi w taki sposób, by był zrozumiały. Cena badania termowizyjnego do odbioru to 250 zł, zaś lasera krzyżowego 100 zł. Są to profesjonalne sprzęty, które wymagają umiejętności w obsłudze i późniejszej analizie. Jeśli klient zamówi obie usługi, koszt wynosić będzie 300 zł. Nie są to duże pieniądze, jeśli w grę wchodzi wiedza na temat mostków cieplnych, które potrafią skutecznie odebrać radość z mieszkania, ponieważ trudno je dogrzać, w mieszkaniu pojawia się wilgoć i niebezpieczne grzyby, a także pleśń.

Ceny samodzielnego badania kamerą termowizyjną : 

Typ budynkuCena
Mieszkanieod 299
Domod 399
Powyżej 1000 mkw.Do indywidualnej wyceny


Mostek termicznyNasi fachowcy w przystępny sposób są w stanie wytłumaczyć, wyniki termowizji. Czasem są w stanie podpowiedzieć, co można zrobić, by straty ciepła były mniejsze, a także pomogą w prawidłowy sposób sporządzić protokół odbioru mieszkania deweloperskiego, by deweloper mógł się odnieść do wad i usterek, jakie mają miejsce w odbieranej inwestycji.

Badanie termowizyjne

Samo badanie termowizyjne nie do końca jest czytelne dla osoby, która nie wie, na czym ono polega. Najważniejsze jest to, że dzięki termowizji dostrzegamy to, co jest niedostrzegalne gołym okiem – mostki cieplne, czyli miejsca, w których zauważalne są zmiany związane ze stratami ciepła czy zawilgoceniami. Możemy wykryć także ewentualne zawilgocenia tynków, nieszczelność instalacji. Dzięki takiemu badaniu klient ma świadomość, jakie wady ma nieruchomość, w której planuje mieszkać lub w którą chce inwestować.

Czy warto wykonać badanie termowizyjne?

Pracownicy, którzy pracują z kamerami termowizyjnymi to fachowcy z ogromnym doświadczeniem. Ta metoda pozwala prześwietlić ściany, dzięki czemu bez konieczności niszczenia, klient otrzymuje informacje o jakości ścian. Jeśli kwestie związane z ciepłem są dla niego ważne – warto zainwestować, by przekonać się, czy wszystko jest w porządku. W naszej pracy najważniejsze jest to, by nasz klient miał świadomość, w jakie mieszkanie inwestuje, by nie okazało się, że ma ono sporo wad ukrytych, które odbiorą radość z inwestycji.


Badanie termowizyjne — korzyści. Jakie? M.in. sprawdzenie zawilgocenia tynków czy nieszczelności instalacji.Badanie termowizyjne pozwala na sprawne i bezdotykowe sprawdzenie mostków termicznych, nieszczelności, zawilgoceń i innych.


Oceń artykuł:

Badanie termowizyjne ile kosztuje | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 516 opinii.