W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Rzeszowie.

Zakup nowej nieruchomości to zawsze jedna z najbardziej ekscytujących chwil w życiu. Jeśli przez kilka miesięcy lub nawet dłużej oczekuje się na nowy dom, który jest zbudowany przez dewelopera, emocje jeszcze bardziej szybują w górę. Dzień, w którym można dokonać odbioru technicznego, to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Warto podejść do tego z głową i poprosić o wsparcie profesjonalistów. Dlaczego? Ponieważ odbiór techniczny domu bardzo często nie może być dokonany ze względu na różnego rodzaju drobne błędy i niedociągnięcia po stronie dewelopera.

Odbiór domu od dewelopera Rzeszów cena

Inżynier specjalista z zakresu budownictwa jest ogromnym wsparciem podczas odbioru technicznego nieruchomości. Warto skorzystać z usług takiego niezależnego eksperta, który wraz z inwestorami odwiedzi nieruchomość, oceniając, czy wewnątrz oraz na zewnątrz wszystko jest wykonane zgodnie z planem. Jeżeli nie zauważy żadnych najmniejszych uszczerbków, można dokonać odbioru technicznego. Oznacza to, że deweloper wywiązał się całkowicie z umowy, a nieruchomość jest w nienagannym stanie.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Rzeszów

Niestety często okazuje się, że podczas odbioru technicznego inżynier zauważa sporo różnych błędów, niedociągnięć i niedoróbek. Jedne z najczęstszych błędów dotyczą różnego rodzaju uszkodzeń, do których doszło podczas wykańczania wnętrz. W jakimś miejscu może być wyszczerbiona płytka na ścianie lub w podłodze, w innym rysa na szybie. Wszystkie takie błędy leżące po stronie dewelopera powinny być przez niego naprawione na koszt firmy.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Rzeszów | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 2 opinii.