W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Krakowie.

W Polsce panuje prawdziwy boom na rynku nieruchomości. Polacy kupują zarówno domy i mieszkania z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Na te ostatnie często czekają przez wiele miesięcy, a nawet lat, aby móc zamieszkać w zupełnie nowym budynku. Odbiór techniczny domu od dewelopera to emocjonujący moment, podczas którego czarno na białym wychodzi, czy we wnętrzu oraz na zewnątrz domu wszystko zostało wykonane zgodnie z planem.

Odbiór domu od dewelopera Kraków cena

Czy odbiór domu od dewelopera zawsze przebiega bez problemu? Niestety nie. Z reguły jest zupełnie inaczej, a inżynier, który stanowi wsparcie i pomoc podczas odbioru technicznego, może zauważyć sporo błędów, które powinny być usunięte przez dewelopera, zanim dom zostanie oddany. Oczywiście to od inwestorów zależy, czy będą oczekiwać usunięcia usterek, czy też zaakceptują nieruchomość w stanie, w jakim jest.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Kraków

Akceptacja usterek oznacza, że odbiór domu zostanie pozytywnie zakończony. Wtedy inwestorzy zgadzają się na przykład na to, że wewnątrz domu doszło do uszkodzenia podłogi, płytek na ścianie, szyb, drzwi. Jeżeli jednak chcą, aby takie usterki zostały naprawione, ponieważ zwyczajnie obniżają one wartość nieruchomości, deweloper musi dokonać poprawek. Warto zatem mieć po swojej stronie fachowca, który na odbiorze technicznym zna się jak nikt i potrafi szybko i sprawnie ocenić wnętrze budynku, jak również dom na zewnątrz. Sporo osób dzięki temu zaoszczędziło mnóstwo pieniędzy, które musiałyby wydać na samodzielny remont.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Kraków | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 18 opinii.