W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Białymstoku.

W Polsce panuje prawdziwy boom na rynku nieruchomości. Polacy kupują domy i mieszkania używane, jak też nowe w stanie deweloperskim. Te ostatnie muszą przejść odbiór techniczny, podczas którego warto mieć po swojej stronie fachowca, który oceni, czy deweloper wywiązał się z umowy.

Odbiór domu od dewelopera Gdańsk cena

Odbiór techniczny domu od dewelopera to niezwykle stresujący moment w życiu każdego inwestora. Dlaczego? Ponieważ to właśnie wtedy często okazuje się, że wewnątrz domu lub na zewnątrz nieruchomości popełniono sporo błędów, prowadzących do pojawienia się usterek. Muszą być one naprawione przez dewelopera, z czego nie zdaje sobie sprawy każdy z inwestorów. Co więcej, nie każdy inwestor ma świadomość, na co zwracać uwagę podczas odbioru. Dlatego też inżynier, który profesjonalnie zajmuje się tego typu usługami, to nieocenione wsparcie dla każdego inwestora.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Gdańsk

Jakie błędy najczęściej są dostrzegane podczas odbioru technicznego?
Z reguły to różnego rodzaju mniejsze i większe usterki i uszkodzenia wewnątrz nieruchomości. Mogą to być na przykład rysy na oknach, zacieki na ścianach, zniszczona podłoga, krzywo położone panele, uszczerbione płytki. Wszelkie tego typu błędy i usterki muszą być usunięte przez dewelopera. Inwestor nie musi zgadzać się na odbiór domu w takim stanie. Oczywiście może to zrobić, na przykład wtedy, jeżeli wyjątkowo zależy mu na czasie i chce się szybko wprowadzić. Z reguły jednak każdy inwestor czeka, aż błędy zostaną naprawione przez dewelopera.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Gdańsk | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 31 opinii.