W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Kielcach.

Odbierasz dom lub mieszkanie od dewelopera? Gubisz się w gąszczu przepisów i norm budowlanych? Boisz się sztuczek stosowanych przez firmy budowlane? A może chcesz się upewnić, że Twoje oszczędności lokujesz w bezpiecznej i pewnej inwestycji? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Odbiór domu od dewelopera Kielce od 199 zł

Za ułamek ceny nieruchomości oferujemy profesjonalną kontrolę podczas odbioru mieszkania, domu od dewelopera. Posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt, by ocenić wszystko to, co na "pierwszy rzut oka" wygląda idealnie. Dzięki wykorzystaniu termowizji wychwycimy mostki termiczne, zawilgocenia, wycieki. Sprawdzimy poddasze, schody, bramę garażową, zagospodarowanie terenu, piony, poziomy, stan ścian i kąty. Jeśli podczas oględzin zostaną wykryte wady i usterki, to deweloper jest zobowiązany, by je usunąć. Dlatego za niewielką kwotę oszczędzasz na ewentualnych kosztach dodatkowych.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Kielce

Działamy na terenie całej Polski, dojeżdżając do najdalszych zakątków naszego kraju. Nasza wiedza pozwala nam prawidłowo ocenić każdą inwestycję w oparciu o wszelkie normy, ustawy i rozporządzenia w prawie budowlanym. Jesteśmy dokładni i skrupulatni, czego najlepszym dowodem są opinie zadowolonych klientów.

Zarezerwuj odbiór już dziś i sprawdź rzetelność swojego dewelopera. Wady i usterki zdarzają się w niemal każdym domu i mieszkaniu i tylko od Ciebie zależy, kto poniesie koszty ich naprawy. Zamów inspekcję lokalu wraz z inżynierem z odbiór.pl.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Kielce| zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 8 opinii.