W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Opolu.

Zakup domu od dewelopera to spora inwestycja, która pochłania często oszczędności życia. Dlatego warto się upewnić, czy podczas realizacji projektu deweloper dopilnował wszelkich formalności, a mieszkanie spełnia normy, ustawy i rozporządzania.

Odbiór domu od dewelopera Opole już od 199 zł

Nasz zespół to doświadczeni i certyfikowani inżynierowie, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, by wspomóc swoich klientów podczas ostatniej wizyty w mieszkaniu tuż po zakończeniu prac. Fachowe oko oraz wiedza pomogą wskazać wszelkie sztuczki deweloperów i uniknąć dodatkowych kosztów.
Firma działa na terenie całej Polski, w tym również w Opolu i okolicach, dojeżdżając również do najdalszych zakątków kraju. Przyjmując, iż cena odbioru zaczyna się już od 199 zł, oszczędności są nieporównywalne. Usterki i wady wykryte podczas oględzin to mniejsze koszty dla przyszłego nabywcy.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Opole

Podczas wizyty w mieszkaniu weryfikowany jest stan ścian, wilgotność, piony i poziomy. Sprawdzając domy, ocenia się poddasze, schody, bramę garażową i zagospodarowanie terenu. Ponadto istnieje możliwość sprawdzenia szczelności okien. Prawo polskie przewiduje, iż wszelkie wady i usterki wykryte podczas oględzin muszą zostać naprawione na koszt dewelopera.

Odbiór domu od dewelopera warto przeprowadzić z fachowcem. Dzięki temu nabywca zyskuje pewność co do jakości wykonanych usług, oszczędzając często przy tym dodatkowe wydatki na naprawę usterek.

Sprawdź ofertę na odbiór.pl i zarezerwuj wizytę już dziś.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Opole | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.