W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Warszawie.

W Polsce kupuje się sporo nieruchomości od deweloperów. Rynek pierwotny domów i mieszkań kwitnie, a ludzie z niecierpliwością oczekują na swoje nowe miejsce do życia. Odbiór techniczny to jeden z najbardziej ekscytujących momentów, warto jednak pamiętać o tym, że data zamieszkania w nieruchomości czasami może się odrobinę przyciągnąć. Dlaczego? Bo inżynier specjalista, który może być wsparciem podczas odbioru technicznego, może zauważyć różnego rodzaju niedociągnięcia,  które muszą być poprawione przez dewelopera.

Odbiór domu od dewelopera Warszawa cena

Odbiór domu od dewelopera warto przeprowadzić z głową, najlepiej ze wsparciem w postaci specjalisty. Dlaczego? Nie da się ukryć, że firmy deweloperskie popełniają sporo błędów na etapie zarówno samego wznoszenia budynków, jak też wykończenia wnętrz. To, czy inwestorzy zaakceptują pewne niedociągnięcia, zależy tylko i wyłącznie od ich dobrej woli. Jeżeli błędy dotyczą na przykład zniszczenia elementów wykończenia wnętrza, lepiej nie zgadzać się na odbiór, poczekać aż deweloper naprawi usterki.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Warszawa

Stan deweloperski domu oznacza, że wewnątrz znajdują się najczęściej płytki, podłogi, okna, drzwi. Wszystko powinno być w stanie idealnym, tak by inwestorzy nie musieli czegokolwiek poprawiać, usuwać błędów i usterek. Nie zawsze tak jest. Trudno zauważyć różne niedociągnięcia samodzielnie, jeżeli nie ma się na ten temat odpowiedniej wiedzy. Wsparcie inżyniera, którego można wynająć jako osobę, która pomoże ocenić techniczny stan domu, może wykazać te błędy i pozwolić na uniknięcie kosztów.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Warszawa | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 4 opinii.