W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu we Wrocławiu.

Zakup domu to ogromna inwestycja. Sporo osób decyduje się na nieruchomość z rynku wtórnego, jednak bardzo popularne są również nieruchomości z rynku pierwotnego. Na nowy dom często oczekuje się nawet kilkanaście miesięcy. Moment odbioru technicznego, kiedy to inwestorzy oceniają, czy na zewnątrz domu oraz wewnątrz wszystko zostało wykonane zgodnie z planem, to często proces,  który wykazuje sporo błędów.

Odbiór domu od dewelopera Wrocław cena

Czy każdy odbiór domu od dewelopera przebiega bezbłędnie? Zdecydowanie nie. Jest wręcz na odwrót. Często okazuje się, że deweloperzy muszą dokonać wielu poprawek wewnątrz domu, ponieważ na etapie wykończenia wnętrza zostały uszkodzone różne elementy. Inwestorzy, którzy samodzielnie wybierają się na odbiór domu, bardzo często nie zdają sobie z tego sprawy,  ponieważ nie mają odpowiedniej wiedzy, na co zwrócić uwagę. Dlatego też inżynier zajmujący się profesjonalnie odbiorem technicznym nieruchomości to naprawdę dobre wsparcie, w które warto zainwestować.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Wrocław

Co daje zainwestowanie we wsparcie inżyniera podczas odbioru technicznego? Sporo oszczędności. Jeżeli deweloper musi dokonać poprawek, ponieważ na przykład inżynier zauważył rysy na oknach, które zostały uszkodzone w czasie prac, nierównomierne pomalowania ściany, uszczerbione płytki na podłodze lub ścianie albo zniszczoną podłogę, deweloper będzie musiał we własnym zakresie usunąć wszystkie błędy. Dlatego też warto mieć po swojej stronie fachowca, który zna się na odbiorach technicznych jak nikt.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Wrocław | zadzwoń 886 070 575
Średnia 4.6/5 na podstawie 19 opinii.