W poniższym artykule wyjaśniamy, na jaką pomoc może liczyć nabywca domu podczas odbioru technicznego domu w Zielonej Górze.

Odbiór domu od dewelopera to teoretycznie formalność. Jednak aby ocenić jakość wykonanych prac i zrealizowanej inwestycji, należy wnikliwie zbadać szereg parametrów. Mimo iż często wszystko wygląda idealnie, z czasem pojawiają się wady i usterki, które po podpisaniu protokołu odbioru przez nabywcę, musi już je usunąć na własny koszt.

Odbiór domu od dewelopera Zielona Góra od 199 zł

Odbiór.pl to oferta dla nabywców domów i mieszkań deweloperskich, którzy nie tylko cenią sobie jakość wykonanych usług. Fachowcy pomogą bowiem ocenić to, czego nie widać "gołym okiem" i to za cenę ułamku ceny nieruchomości. Dzięki temu nabywca zyskuje pewność co do zachowania wszelkich norm i przepisów budowlanych. Wszelkie usterki i wady wykryte podczas kontroli muszą bowiem zostać usunięte przez dewelopera.

Odbiór domu w stanie deweloperskim Zielona Góra

Odbiór inwestycji od dewelopera z fachowcem to z pewnością duże oszczędności. Weryfikowane są ściany, kąty, wilgotność, piony i poziomy. W domu również sprawdzane jest poddasze, schody, brama garażowa, zagospodarowanie terenu i to, co widoczne jest tylko przy użyciu odpowiedniego sprzętu, czyli mostki termiczne, wycieki, zawilgocenia, szczelność okien. Aby jednak dokonać tak szczegółowych oględzin, potrzebne są nie tylko odpowiednie urządzenia, ale również wiedza i doświadczenia profesjonalistów.

Grupa fachowców i inżynierów działa na terenie całej Polski, w tym również w Zielonej Górze i okolicy. Dzięki dostępności usług można umówić się na odbiór w dogodnym terminie.

Sprawdź dostępność i umów się już dziś.

Oceń artykuł:

Odbiór domu od dewelopera Zielona Góra | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 6 opinii.