W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów w Gdańsku

Odbiór mieszkania od dewelopera Gdańsk kogo polecacie

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy do odbioru Twojego mieszkania w Gdańsku, to polecamy naszą markę ODBIÓR.PL. Wystarczy przyjrzeć się temu, kto jest najczęściej polecany w internecie. Nasi fachowcy są zawsze w czołówce! Zresztą zerknij na przykładowe opinie – komentarz Pani Pauliny: ,,Wszystko super - fachowiec dokładnie wszystko sprawdził i omówił ewentualne uszczerbki. Serdecznie polecam! Odbiór mieszkania z taka pomocą to czysta przyjemność :)”, albo słowa Pana Mikołaja: ,,Sprawdzone wszystko dokładnie i rzeczowo. Moje nowe mieszkanie wymagałoby remontu, co mocno mnie zdziwiło. Na szczęście deweloper pokrył koszta usterek, które zlokalizowała firma. Instalacje były do wymiany.

Odbiór mieszkania Gdańsk forum

Jeśli zastanawiasz się, czy odbiór lokalu ze specjalistą ma w ogóle sens, to idealnym potwierdzeniem będzie wypowiedź Pana Alana z Gdańska: ,,Oszczędziłem sporo pieniędzy, bo koszty naprawy przerosłyby mój budżet. Deweloper obniżył cenę mieszkania, a chciał sporo zataić, dlatego wszystkim polecam firmę Odbiory Mieszkań, bo pomierzą kąty, linie i sprawdzą zawilgocenia.” Jak widzisz, odbiór nieruchomości z fachowcem, to przede wszystkim ochrona przed problemami technicznymi, stresem, jak i dodatkowymi kosztami! Umówienie inżyniera jest zatem perfekcyjną inwestycją.

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu Gdańsk

Skoro doszliśmy do przekonania, że fachowiec przy odbiorze domu bądź mieszkania jest niezbędny, to czas go wynająć. Jak to zrobić? Masz na to kilka możliwości, otóż możesz napisać e-mail na adres kontakt@odbiór.pl, zadzwonić do nas na infolinię pod numer 886 070 575, albo wypełnić formularz internetowy. Nasz inżynier pojawi się wraz ze sprzętem w dniu odbioru pod wskazanym adresem. W trakcie trwania odbioru technicznego z deweloperem będzie reprezentować Twój interes poprzez wykrycie i spisanie wszystkich wad i usterek. Ponadto oceni, czy dana nieruchomość spełnia zapisy umowy deweloperskiej, jak i przepisy budowlane. W ten sposób otrzymasz komplet informacji na temat Twojego lokalu.

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Gdańsk opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 13 opinii.