W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów w Katowicach

Odbiór mieszkania od dewelopera Katowice kogo polecacie

Szukasz fachowca na odbiór mieszkania? Pytasz znajomych i przeglądasz internet? Trafiłeś/aś w dobre miejsce! Nasza marka ODBIÓR.PL zajmuje się właśnie audytami technicznymi podczas odbiorów lokali od deweloperów. Nasz doskonały serwis potwierdzają pozytywne opinie klientów, dla przykładu komentarz Pana Cezarego: ,,Korzystając z usług, można oczekiwać sprawnego, szybkiego i profesjonalnego załatwienia sprawy. Kompetentny technik/inżynier. Profesjonalne podejście i dostosowanie się do potrzeb klienta. Nawet po dokonanej usłudze, kontakt z klientem w celu upewnienia się odbytej usługi oraz polecenia dodatkowych usług. Szczerze polecam!”.

Odbiór mieszkania Katowice forum

Przeglądając fora internetowe trafisz również na wypowiedzi poświęcone naszej działalności. Są one najlepszym źródłem rekomendacji przeprowadzanych przez nas odbiorów w Katowicach. Na potwierdzenie tego zacytujemy słowa Pana Łukasza: ,,Polecam, bardzo profesjonalna usługa, wszystkie wykryte wady uznane przez dewelopera i naprawione.”, a także zdanie Pana Konrada: ,,Bardzo sprawny i profesjonalny odbiór mieszkania. Usterki znalezione w miejscach, o których zwykły zjadacz chleba nie pomyśli, żeby zajrzeć. Inżynier rzeczowy, doradził w wielu kwestiach także pod kątem późniejszego wykańczania. Polecam.”.

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu Katowice

Jeżeli już wiesz, że warto umówić naszego fachowca z ODBIÓR.PL to pozostaje tylko do nas zadzwonić pod numer 886 070 575. Alternatywnie możesz też wypełnić formularz internetowy bądź wysłać e-mail na adres kontakt@odbiór.pl – pamiętaj o podaniu adresu inwestycji, terminu przyznanego przez dewelopera oraz załączeniu rzutu architektonicznego wraz ze standardem wykończenia nieruchomości. Na odbiór wyślemy doświadczonego inżyniera, wyposażonego w specjalistyczny sprzęt, który pozwala na wykrywanie wad ukrytych. Poza kwestią usterek, sprawdzimy także funkcjonalność nieruchomości oraz spełnienie warunków umowy deweloperskiej. Co więcej, wszystkie zastrzeżenia pomożemy wpisać do protokołu, tak by firma deweloperska na ich podstawie dokonała stosownych napraw.

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Katowice opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 8 opinii.