W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów w Krakowie

Odbiór mieszkania od dewelopera Kraków kogo polecacie

Usługę asysty przy odbiorze nasza marka ODBIÓR.PL realizuje w całej Polsce, co obejmuje także Kraków i okolice. Klienci chwalą sobie naszą pracę i wsparcie, co można przeczytać w internecie. Przykładowo Pan Bartek po odbiorze technicznym napisał: ,,Wzorowa obsługa klienta i pomoc inżyniera który widać że widział już wiele mieszkań. Polecam i z przyjemnością wrócę na drugi odbiór.” Poza rzetelnością i skrupulatnością z jaką działamy, większość osób podkreśla także realne korzyści wynikające z naszej pomocy. Potwierdzeniem może być komentarz Pana Rafała (właściciela krakowskiego mieszkania): ,,Pan inżynier był w stosunku do mojego nowego mieszkania bardzo czepialski;) dzięki czemu żadna usterka mu nie umknęła. Mieszkanie zostało sprawdzone NAPRAWDĘ drobiazgowo, dzięki czemu zaoszczędziłem sporą sumę. Polecam na 100 procent!”.

Odbiór mieszkania Kraków forum

Przeszukując fora internetowe związane z nieruchomościami w Krakowie znajdziecie wiele wątków dotyczących odbiorów mieszkań z rynku pierwotnego. Wśród nich nie zabraknie też rekomendacji dla naszych usług dotyczących audytu technicznego, typu wypowiedzi Pana Marcina: ,,Myślałem że skorzystam z pomocy teścia ale dobrze że tego nie zrobiłem bo widać że ludzie z tej firmy znają się na rzeczy i byli już na wielu odbiorach.” Jak widać wynajęcie naszego fachowca, który jest wykwalifikowany oraz posiada duże doświadczenie ma większy sens, niż przyprowadzenie kogoś z rodziny bez odpowiedniej wiedzy.

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu Kraków

Osoby oczekujące na odbiór domu bądź mieszkania od dewelopera w Krakowie mogą skontaktować się z nami poprzez formularz internetowy, zadzwonić pod numer 886 070 575, albo wysłać e-mail - kontakt@odbiór.pl. Przy kontakcie należy podać termin ustalony przez firmę deweloperską i adres nieruchomości. W dniu odbioru nasz inżynier pojawi się na wskazanym miejscu wraz z niezbędnym sprzętem. Sprawdzi lokal pod kątem usterek, a także wypełnienia norm budowlanych (Norm Polskich) oraz warunków umowy (standardu wykończenia). Co więcej, spisze też wszystkie wykryte wady i odstępstwa w specjalny protokół odbioru. Taki protokół pozwoli na wyegzekwowanie od dewelopera stosownych napraw. Zapraszamy do kontaktu!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Kraków opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 24 opinii.