W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów w Łodzi

Odbiór mieszkania od dewelopera Łódź kogo polecacie

Jeśli jesteś nabywcą mieszkania z rynku pierwotnego w Łodzi, to pewnie zastanawiasz się, jak sobie poradzić z przyszłym odbiorem. Otóż bez obaw! Nasza marka ODBIÓR.PL oferuje profesjonalną asystę podczas, której inżynier dokona rzetelnego przeglądu technicznego. Jak widać po naszych klientach jest to oferta, z której warto skorzystać – na potwierdzenie słowa Pana Marka: ,,Fachowa usługa na najwyższym poziomie, odpowiedni sprzęt i wiedza do przeprowadzenia odbioru a na dodatek bardzo fajna atmosfera;)”, albo komentarz Pani Anny: ,,Solidna firma, wszystko zgodnie z ustaleniami. Pan od odbiorów profesjonalny i uprzejmy, znalazł sporo usterek. Usługa zwróciła mi się dwukrotnie. Polecam!”.

Odbiór mieszkania Łódź forum

Ponadto opinie o naszych działaniach można też znaleźć na licznych forach internetowych. Pan Szymon właściciel łódzkiej nieruchomości napisał przykładowo, że: ,,Oczekiwany dobry standard, szybki kontakt, niezwłoczna realizacja projektu. Szczerze polecam, korzystałem z usług firmy już wielokrotnie i zawsze byłem zadowolony.”. Nie ma lepszej rekomendacji niż powracający i zadowoleni klienci, którzy doceniają naszą pracę, kompetencję oraz rzetelność!

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu Łódź

W celu umówienia wizyty naszego fachowca wystarczy się z nami skontaktować. Możesz to zrobić na trzy proste sposoby: telefonicznie pod numerem 886 070 575, e-mailowo pod adresem kontakt@odbiór.pl, albo wysyłając formularz internetowy. Na początku ustalimy termin i przydzielimy Ci konkretnego inżyniera. Kolejnym krokiem będzie zapoznanie się z przesłanymi dokumentami lokalu. W dniu odbioru nasz specjalista zweryfikuje kompleksowo całe mieszkanie. Przyjrzy się ścianom, podłodze, drzwiom, oknom oraz instalacjom. Poza usterkami sprawdzi również, czy dana nieruchomość jest zgodna z przepisami budowlanymi, które zawarte są w Polskich Normach. Dodatkowo nasz inżynier spisze wszystkie wykryte usterki w oficjalny protokół odbioru, na którego podstawie nastąpi ich naprawa przez firmę deweloperską.

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Łódź opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 5 opinii.