W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów w Poznaniu

Odbiór mieszkania od dewelopera Poznań kogo polecacie

W końcu upragniony odbiór mieszkania? Nie daj ponieść się emocjom i przeprowadź rzetelny audyt techniczny z naszym fachowcem! Masz wątpliwości? To sprawdź opinie o inżynierach z naszej marki ODBIÓR.PL, dla przykładu wypowiedź Pana Jakuba: ,,Odbiór lokalu przeszedł zgodnie z planem, zauważone zostały usterki na które osobiście nie zwróciłem uwagi co pomogło przy sporządzaniu protokołu odbioru uwzględniającego listę usterek które developer zobowiązuje się naprawić. Polecam”. W ten sposób możesz zaoszczędzić sobie kłopotów technicznych, a także zbędnych wydatków na samodzielne naprawy wad lokalu.

Odbiór mieszkania Poznań forum

Fora internetowe to cenne źródło informacji o usługach różnych firm. Nie brak też jest wątków poświęconych odbiorom mieszkań w Poznaniu. To w nich wielu nabywców zabiera głos i ocenia jakość oferowanego serwisu. Odszukaliśmy i komentarze naszych klientów! Pani Kamila napisała: ,,Odbiór przebiegł wzorowo. Inżynier dokładny, profesjonalny, komunikatywny i punktualny. Umówienie wizyty na dzień przed usługą bardzo miło mnie zaskoczyło.”, natomiast Pani Joanna stwierdziła, że: ,,Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, świetny raport i najważniejsze dla mnie: spokój święty.

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu Poznań

Nawiązując do przytoczonych opinii, dla Twojego świętego spokoju oraz pewności wykrycia wszystkich usterek, najlepiej jest skorzystać z naszego fachowca. Jak to zrobić? Po prostu umów naszego inżyniera poprzez wypełnienie formularza internetowego, albo wysłanie e-maila pod adres kontakt@odbiór.pl. Możesz także do nas zadzwonić pod numer 886 070 575. W trakcie pierwszego kontaktu ważne jest przekazanie adresu nieruchomości, a także daty odbioru technicznego, wyznaczonego przez dewelopera. Kolejny krok polega na przesłaniu rzutów architektonicznych lokalu wraz ze standardem wykończenia, który został opisany w umowie deweloperskiej. W dniu odbioru nie będziesz miał/a się już o co martwić - nasz inżynier odpowiednio zadba o Twój interes!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Poznań opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 7 opinii.