W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów w Warszawie

Odbiór mieszkania od dewelopera Warszawa - kogo polecacie?

Nasza marka ODBIÓR.PL jest często polecana w internecie przez zadowolonych klientów. Przykładowo Pani Marta po swoim odbiorze mieszkania w Warszawie napisała: ,,Profesjonalna usługa na najwyższym poziomie. Fachowiec sprawdza rzetelnie całe mieszkanie, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły oraz udziela rad właścicielom mieszkania co jest bardzo pomocne przy wykańczaniu mieszkania Polecam!”. Nasza rzetelność i skrupulatność przekłada się przede wszystkim na realne korzyści dla nabywców! Idealnym tego potwierdzeniem jest sytuacja Pana Mikołaja, który zaoszczędził, dzięki nam naprawdę olbrzymie pieniądze i wyegzekwował niezbędne naprawy; cytując jego słowa: ,,600 pln a ćwierć miliona? To był konieczny wydatek”. 

Odbiór mieszkania Warszawa - forum

Poszukując fachowca do odbioru w Warszawie traficie na różne fora internetowe z informacjami o firmach i ich usługach. Z pewnością przeczytacie również konkretne przykłady z danych inwestycji i szczegółowe relacje z przebiegu odbiorów. Wśród opisów nie brakuje też rekomendacji ODBIÓR.PL, takich jak ten od Pana Szymona: ,,Świetnie zrealizowana usługa. Inżynier wyposażony w odpowiedni sprzęt. Odbiór mieszkania przebiegł szybko i bezboleśnie, a wszelkie usterki zostały wychwycone. Polecam osobom, które nie mają doświadczenia w odbiorach :)”. 

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu - Warszawa

Chcąc umówić termin odbioru domu bądź mieszkania z naszym fachowcem w Warszawie, wystarczy do nas zadzwonić pod numer 886 070 575, napisać e-mail na adres kontakt@odbiór.pl, albo wypełnić formularz na stronie internetowej. Nasz wykwalifikowany inżynier pojawi się w ustalonym dniu odbioru i pod wskazanym adresem. W trakcie audytu technicznego poza usterkowością, przyjrzy się również spełnieniu przez dewelopera warunków umowy. Co więcej, oceni też, czy lokal jest zgodny z obowiązującymi normami budowlanymi, opisanymi w Polskich Normach. Nasz fachowiec spisze wszystkie wykryte nieprawidłowości i odstępstwa, które ułatwią wyegzekwowanie od dewelopera ich napraw. Zadbaj o swój interes i skontaktuj się z nami już dziś!

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Warszawa opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 25 opinii.