W niniejszym artykule przedstawiamy informacje dotyczące opinii z odbiorów mieszkań i domów we Wrocławiu

Odbiór mieszkania od dewelopera Wrocław kogo polecacie

Szukasz kogoś sprawdzonego na odbiór mieszkania we Wrocławiu? To dobrze, że tu jesteś! Otóż ODBIÓR.PL to marka, jakiej szukasz. Zerknij zresztą na przykładowe opinie naszych klientów – kilka słów od Pana Michała: ,,Odbiór mieszkania przebiegł bez problemu, sprawnie i profesjonalnie. Sam nie znalazłbym wskazanych usterek. Mogę polecić!”, albo dłuższy komentarz od Pana Grzegorza: ,,Mieszkanie odebrane z pełnym profesjonalizmem. Bardzo duża dbałość o szczegóły, jasne informacje, objaśnienie podejmowanych czynności i doradztwo w kwestiach wykończeniowych. Inżynier punktualny, wyposażony w sprzęt, sprawny w działaniu i skutecznie diagnozujący stan techniczny mieszkania. Dodatkowo dobra cena za usługę. Polecam!”.

Odbiór mieszkania Wrocław forum

Jeśli masz jeszcze wątpliwości związane z wyborem fachowca do audytu technicznego to możesz poszperać na forach internetowych. Tam również nie zabraknie wypowiedzi od osób, które skorzystały z naszych usług, tu przykładem może być Pani Aneta: ,,Świetne podejście do klienta! Jak ktoś się zastanawia czy podjąć współpracę to nie ma się nad czym zastanawiać! Dziękujemy Panu, który z nami był. Bardzo walczył o nasz interes z deweloperem i nie bał się wytknąć kilku błędów, które szybko zostały naprawione :) jeszcze raz dziękujemy!”.

Specjalista i fachowiec do odbioru mieszkania i domu Wrocław

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu! Oczywiście od razu możesz też umówić termin na odbiór Twojego wrocławskiego lokalu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz na numer 886 070 575, lub wyślesz e-mail pod adres  kontakt@odbiór.pl. Dzięki naszemu fachowcowi oszczędzisz sobie stresu, a często i dodatkowych wydatków oraz problemów technicznych. Nasz inżynier wykryje zarówno drobne usterki, jak i poważne wady ukryte, które są niewidoczne gołym okiem. Pamiętaj, że wpisanie w protokół odbioru wad i nieprawidłowości pozwala zobowiązać dewelopera do ich naprawy.

Oceń artykuł:

Odbiór mieszkania Wrocław opinie | zadzwoń 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 18 opinii.