W poniższym artykule wyjaśniamy, jak wybrać najlepszego dewelopera we Wrocławiu.

Ranking deweloperów Wrocław

Z roku na rok rankingi deweloperów są coraz modniejsze. Nabywcy przed dokonaniem wyboru odnośnie zakupu od danej firmy, chętnie odwołują się do różnego rodzaju internetowych zestawień. Tu chcielibyśmy uczulić, by zwracać uwagę na kryteria, którymi kierował się autor rankingu. Wielkość firmy bądź ilość zrealizowanych przez dewelopera inwestycji, nie jest zdecydowanie miarodajna. Kluczowe powinny być parametry dotyczące jakości, technologii oraz satysfakcji klientów. Zachęcamy do podpytania też inżynierów z firm specjalizujących się w asyście przy odbiorach deweloperskich. Bezusterkowość, realizacja zapisów ze standardu deweloperskiego i zgodność z normami budowlanymi są kluczowe! Serwis obido.pl pokusił się ostatnio o wykonanie rankingu deweloperów we Wrocławiu.

Wśród wyróżnionych firm znalazły się następujące spółki: Budimex Nieruchomości, Dom Development, Archicom, Arkop Deweloper, ATAL oraz WPBM Mój Dom. Chcąc przekonać się na żywo o jakości i wykonaniu poszczególnych inwestycji, polecamy przejażdżkę po mieście oraz porównanie poszczególnych budynków. Naoczne przyjrzenie się efektowi pracy dewelopera może okazać się decydującym argumentem do wyboru danej firmy.

Jak wybrać dewelopera?

Utarło się, że najwięksi i najbardziej rozpoznawalni deweloperzy są najczęściej wybierani. Nabywcy zwracają uwagę na wielkość spółki i liczbę lat spędzonych na rynku nieruchomości. I tak od lat na szczytach rankingów widnieją często te same firmy, np. Marvipol Development, Victoria Dom, Budimex SA, Archicom czy Dom Development. Klienci poza marką oczywiście przykładają też sporą uwagę do cen oferowanych przez firmę, lokalizację i układ pomieszczeń. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze polecić poza rankingami deweloperów, przyjrzenie się forom internetowym poszczególnych spółek i ich inwestycjom. Dobrym pomysłem jest też po prostu przepytanie znajomych o ich doświadczenia oraz rekomendacje.

Alternatywnie można pokusić się także o zerknięcie na członkostwo dewelopera w branżowych organizacjach czy uzyskane nagrody, które potwierdzą jego rzetelność i ogólny poziom zaufania. Pamiętajmy, że czym więcej czasu poświęcimy na weryfikacje firmy, doczytanie o jego sytuacji finansowej i prawnej, czy obejrzenie realizacji na żywo, to mamy większą szansę na bezproblemowy zakup nieruchomości.

Oceń artykuł:

Ranking deweloperów Wrocław | 886 070 575
Średnia 5/5 na podstawie 12 opinii.